The Queen of the Mountain powróciła, by odzyskać swój tron.

Davey Richards i Angelina Love, The Natural Born Killers pojawili się na arenie z powodu walki Richards’a. Jego rywal był Suicide, który przegrał po otrzymaniu Creeping Death.

Diamante była z resztą członków LAX w ich dziupli. Konnan chcę odzyskać swoje tytuły mistrzowskie. W LAX się żyje i umiera.

McKenzie Mitchell próbowała przeprowadzić wywiad z roztrzęsioną Laurel Van Ness, która nie pamiętała imienia McKenzie. Zapewniała, że jest z nią wszystko w porządku i nazwała ją Calsey. Mówi, że Braxton i ona mieli mieć dzieci – Skyler i Jeremy’ego. Spytała się Jennifer czy chcę obejrzeć zdjęcia. McKenzie się zgodziła i wtedy Laurel krzyknęła, że oni nie istnieją ponieważ wszyscy to zniszczyli. Nienawidzi Gwen (McKenzie), Marii, Sienny i wszystkich. Przyszła Sienna, która wytłumaczyła, że ona nienawidzi jej i Marii. Allie i Braxton odebrali jej wszystko. Braxton czcił ziemię, po której Laurel chodziła i Allie jej to odebrała. Sienna chcę, aby Laurel wzięła się w garść ponieważ ma wielką niespodziankę dla zakochanej pary. Niech się nie martwi niespodzianką i weźmie prysznic. Sienna odeszła, a Laurel zaczęła z rozpaczy śpiewać.

Rosemary towarzyszyła Decay podczas ich walki z Reno Scum. W pewnym momencie Rosemary rzuciła się z pięściami na Adam’a czego sędzia nie widział ponieważ był rozproszony. Później próbowała oślepić jednego z przeciwników trucizną, lecz ten się odsunął i Crazy Steve został oślepiony. Drugi z przeciwników podniósł Rosemary i wyrzucił ją poza ring na Abyss’a. Kilka sekund później Reno Scum wygrało pojedynek.

Brandi Rhodes próbowała powstrzymać swojego męża, który zaatakował Moose’a przed jego pojedynkiem z Eli Dreak’em.

LAX pojawiło się na arenie i zmierzyło się z DCC, które przegrało.

McKenzie przeprowadziła wywiad z Allie i Braxton’em Sutterem. Spytała się ich co myślą o słowach Sienny. Braxton powiedział, że Allie jest najlepszą rzeczą, która go kiedykolwiek w życiu spotkała. Oglądał jak byłą traktowana jak śmieć przez zbyt długi czas. Nie pozwoli Marii, Siennie, ani Laurel zepsuć ich szczęście. Będzie bronił swojej kobiety dopóki nie umrze.

Była członkini The Dollhouse Rebel powróciła na Impact Wrestling podobnie jak jej rywalka ODB. Przez większość czasu w walce Rebel miała pretensje do sędziego, który pod koniec walki założył jej kapelusz i ją pocałował. Później Earl odebrał ODB jej pierścieniówkę i napił się z niej po czym wypluł ten napój ponieważ najwyraźniej był za mocny. ODB musiało się to spodobać ponieważ skorzystała z odświeżacza i pocałowała Earl’a, który zemdlał. Rebel otrzymała The Bam od swojej przeciwniczki, która wygrała.

JB przywitał na Impact Wrestling powracającą Karen Jarrett bez, której nowa era nie mogłaby się wydarzyć. Karen powiedziała, że jej rodzina rozpoczęła tę organizację. Ich ciężka praca, pot i łzy są w tej organizacji. Ostatnie lata były bardzo trudne. Było dużo zmian, dużo upokorzenia w jej życiu. Dawna Karen przyszła by tutaj i dała by odpowiedzi na wszystkie pytania fanów. Jednak ona spogląda w przyszłość i w zmiany. Widownia zaczęła skandować „Zwolnij Josh’a!” Karen powiedziała, że zapisze to na swojej liście zmian co bardzo ucieszyło widownie. Ich pracownicy czują tę niesamowitą energię, która tu była i jest. Podziękowała fanom, którzy zawsze przy nich stali murem. Przerwał jej EC3, który również czuł energię. Przyznał jej racje mówiąc, że mają najlepszych fanów. Nie chodzi jednak o fanów, ale o wszystkich niesamowitych pracowników. Najważniejszą częścią są ich zawodnicy. Jest w pewnym rodzaju liderem w ich rosterze. Jeśli chcą, aby Impact znowu było świetne to czuje, że już dawno stworzył Impact świetnym kiedy zadebiutował, pokonał legendy, został mistrzem i jedyną gwiazdą, która ta organizacja jakąkolwiek stworzyła. Powiedział, że razem z Karen i fanami stworzą Impact świetnym….ALE nie zrobi tego dla nazwiska Karen, ale dla swojego. Josh Matthews kazał wszystkim się uciszyć bo ma coś do powiedzenia. Powiedział, że zła królowa powróciła. Pierwszym ruchem Karen jest umieszczenie JB’ego przy jego stole. Potem zbudowała drużynę legend takich jak Bruce Prichard (miał nadzieje, że nie żyje), Dutch Mantell, JB i Ci wszyscy fani, którzy przychodzą tutaj za darmo bo nie stać ich na bilety. Jego problemem jest Karen. Nie jest tutaj, aby pomóc. Jest liderem potwora o trzech głowach. Jego żona jest byłą mistrzynią Knockouts. To tylko kwestia czasu zanim rodzina Karen, rodzina Jarrett wyniesie się z Impact Wrestling na zawsze. Karen spoliczkowała Josh’a i kazała mu nigdy się tak do niej nie odzywać.