Życie jest jak bal przebierańców.

Na SmackDown zostały wyemitowane sceny z Total Bellas, które wcześniej nie były pokazane na show. Jednak tutaj show nazywało się Total Bellas Bullshit i w główne role wcielili się The Miz i Maryse.

Maryse odgrywała rolę obu sióstr Bella, które ciągle powtarzały, że coś jest perfekcyjne oraz Brie Mode. Nikki myślała, że John się jej oświadczy, a Brie myślała, że to ona jest Nikki po czym krzyknęła Brieeee Modeee. Przyszedł The Miz przebrany za John’a co speszyło Brie i ucieszyło Nikki. John powiedział Brie, że jedną z zasad w jego domu mówi, że nie można śpiewać. Kiedy Nikki myślała, że John się jej oświadczy to on kazał jej łamać inną jego zasadę i przestać trzymać nogi na stole. Potem Nikki znowu myślała, że John się jej oświadczy, ale to się nie stało przez co zaczęła płakać.

Prawdziwy John Cena zawalczył z Fandango, który przyprowadził ze sobą Tyler’a Breeze’a przebranego za Breezy Belle, czyli parodie Nikki Belli. Prawdziwa Nikki Bella dołączyła do swojego chłopaka i w pewnym momencie zaatakowała Tyler’a, który wparował do ringu. Wykonała również na nim The Rack Attack 2.0 i zapięła Fearless Lock.

https://dailymotion.com/video/x5fv7c4

The Queen of Black Harts Natalya siedziała przy stole komentatorskim podczas pojedynku Becky Lynch z Carmellą, która przyszła ze swoim kolegą. Walka szybko się zakończyła bez zwyciężczyni po tym jak Natalya zaatakowała zawodniczki. To doprowadziło do przybycia Mickie James oraz Alexy Bliss. W ringu rozpoczęła się wielka bójka, którą ostatecznie wygrała mistrzyni.

https://dailymotion.com/video/x5fv7c2

W kolejnej scenie z Total Bellas Bullshit John powtarzał Nikki jak bardzo ją kocha po czym upewnił się, że kamery to nagrywają. Dzisiaj zabiorą ludzi w trasę po ich domu co normalnie jest zakazane przez jedną z jego zasad. Jednak zrobi wszystko, by dobrze wypaść przed kamerami. W ich salonie Nikki i Brie dyskutują nad problemami świata oraz zastanawiają się jak zakończyć kariery nowych zawodniczek w WWE. Przez zasadę, która mówi, że należy używać podstawek pod napoje nie mają żadnych przyjaciół.

Na jednym z telewizorów oglądają The Marine z Ceną, ale nie są upoważnieni do oglądania innych części bo dowiedzieli, by się, że The Miz jest lepszym aktorem niż John co bardzo zasmuca Johna. Nikki potem znowu myślała, że John się jej oświadczy, ale dostała tylko płytę z jogą DDP. W ich kuchni John wyjaśnił, że wszystkie ich posiłki są przyszykowane przez służących, lecz nie pokazują tego na kamerze. Nikki znała numer tej zasady za co została pochwalona i miała dostać nagrodę. Myślała, że John się jej oświadczy, lecz dostała miniaturowy ring.

W ich sypialni pokazali ich łóżko, w którym nie śpią, lecz wykorzystują je, by ich związek wyglądał prawdziwie. Tak naprawdę śpią w innych pokojach. Nikki powiedziała, że SmackDown Women’s Championship świetnie wyglądałoby nad ich łóżkiem. Była to kolejna wpadka Nikki, która złamała zasadę. Miała nigdy nie prosić o poprawienie jej kariery przed kamerami. Nikki się zasmuciła, ale John miał coś, by poprawić jej humor. Uklęknął na jedno kolano i Nikki znowu myślała, że się oświadczy. Chciał zawiązać jednak buta przez co Nikki znowu się popłakała.

https://dailymotion.com/video/x5fv7c5

Prawdziwi Nikki i John pojawili się na Talking Smack. Na początku mówili o tym, że Tyler’owi wypadły silikonowe piersi kiedy Nikki go zaatakowała w ringu. Oboje widzieli Total Bellas Bullshit. Zdaniem Nikki byli bardzo zabawni. Nie po raz pierwszy ktoś się z nich naśmiewa. Kiedy zgadzasz się na reality show to musisz się tego spodziewać. Naśladowanie to najszczersza forma pochlebstwa. Maryse i The Miz kipią z zazdrości. Smuci ją to, że jedna kobieta zmyśla kłamstwa o drugiej kobiecie ponieważ odniosła sukces. Jej zdaniem na świecie jest wystarczająco rzeczy, w których kobiety mogą odnieść sukces. Nie potrzebuje pierścionka od John’a. Woli występować w ringu przed fanami. Ona się tak nie zachowuje. Spogląda w lustro i cieszy się co widzi. Nie odniosła sukcesu dzięki swojemu związkowi czy dzięki kłamstwom. Doszła tutaj dzięki ciężkiej pracy przez ponad 10 lat. Rozumie, że jest celem. Ma najpiękniejszego mężczyznę, jest częścią dwóch reality show, jej rodzina odnosi sukcesy więc się nie dziwi. Zdaniem John’a The Miz dzisiaj udowodnił, że jest najlepszy kiedy udaje kogoś innego podobnie jak w ringu z ruchami Daniel’a czy osobowością Chris’a. Pogratulował mu występu oraz pogratulował Maryse bo w końcu coś zrobiła. Jego dziewczyna jest miła, ale on nie. Mają tydzień na to, aby dalej się z niego wyśmiewali. Każdy inny zawodnik to robi. Po tygodniu The Miz i Maryse zabraknie kawałów. The Miz nie będzie miał gdzie uciec, nie będzie miał kawałów i będzie musiał być sobą. The Miz ma siedem dni. On również jest łatwym celem i przyjmuje każde pociski. Walczył z tym całe swoje życie. Wszystko co nosi coś dla niego znaczy. To nie są tylko hasła. Jeśli jest się w czymś dobrym to powiesz o tym wszystkim. Jeśli jesteś w czymś świetny to ktoś inny o tym Ci powie. To co dzisiaj zrobili dało im do zrozumienia, że są świetni.

Reklamy