Głównym tematem wśród fanów wrestlingu są prywatne zdjęcia kobiet ze świata wrestlingu. Najgłośniejszym przypadkiem były zdjęcia i filmiki byłej WWE Divas Champion Paige. Prowadzono również dyskusje na temat tego czy Anty Diva powinna zostać ukarana przez WWE za to co jej się przydarzyło.

Dave Meltzer podaje, że Paige najprawdopodobniej nie zostanie ukarana za cały skandal ponieważ WWE postrzega ją w całej sprawie jako ofiarę.

Gdyby ją ukarali to musieliby również ukarać Xavier’a Woods’a, który podobno występował na jednym z filmików. Gdyby ich zwolniono to Hulk Hogan, który swojego czasu miał własne przygody z prywatnymi filmikami nie mógłby powrócić do WWE po długim okresie nieobecności z innych powodów.

WWE również jest zdania, że nie powinno się zwalniać ludzi, którzy zmagają się z kontuzjami, a w takiej sytuacji znajduje się Paige. Jeśli ją zwolnią to zapewne kiedy będzie już zdrowa.

PWInsider podaje, że przed Raw odbyło się bardzo ważne spotkanie na temat całej tej sytuacji.

Jednak Paige nie jest jedyną ofiarą hakera. Zdjęcia kolejnej byłej mistrzyni Div Kaitlyn również trafiły do sieci podobnie jak zdjęcia Summer Rae. Jednak udowodniono, że zdjęcia Summer są fałszywe o czym sama nas zapewniała na Twitterze.

Najnowszymi ofiarami hakera jest była TNA Knockouts Champion Maria Kanellis-Bennett, była mistrzyni kobiet WWE Melina oraz była mistrzyni w WWE i TNA Victoria znana również jako Tara.

Była TNA Knockouts Champion Sienna wypowiedziała się na temat całego zamieszania na Twitterze. Napisała:

Jeśli czytasz „nagie zdjęcia” i od razu starasz się je znaleźć to nie jesteś przyjacielem, nie jesteś fanem, ale częścią tego problemu. Ty powinieneś się wstydzić, nie one. I jeśli dzielisz się takimi materiałami albo nękasz osoby, których prywatność już została naruszona lub liczysz na więcej takich zdjęć to jesteś zwyczajnym gównem i będę z tobą walczyć. Limit 140 znaków na Twitterze naprawdę przeszkadza mi w napisaniu mojej pełnej wypowiedzi.”

Sienna odpowiedziała również na kilka wiadomości od fanów na ten temat. Kiedy jedna osoba zasugerowała, aby nie nagrywać siebie jak uprawia się z kimś seks w celu uniknięcia takiej sytuacji to Sienna odpowiedziała:

Łatwo powiedzieć kiedy nikt nie chce z tobą uprawiać seksu, co dopiero to nagrywać.”

Kiedy inny fan przeprosił ją za bycie 17-letnim heteroseksualnym osobnikiem płci męskiej, który nie jest gejem, Sienna odpowiedziała:

To nie wyklucza braku moralności. Jesteś młody, nie rozumiesz tego. Mam nadzieje, że nigdy nie będziesz miał córki i tego nie poczujesz. P.S. Dzięki za wyjaśnienie, że heteroseksualista to nie gej…”

Ze swojej strony pragnę dodać, że nie będę dodawał do postów zdjęć zawodniczek. Po Paige mam dosyć. Jeśli chcecie to z pewnością z łatwością można je znaleźć w sieci. Osobiście uważam, że Sienna ma rację.