Stephanie bierze sprawy w swoje ręce.

Mick Foley czytał napisaną przez swoich szefów przemowę, w której zrzekł się swojej pozycji GM’a. Mick potem powiedział kilka słów od siebie co spowodowało, że przyszła niezadowolona Stephanie McMahon, która powiedziała, że dała Mick’owi złoty bilet, by poprawić się w swojej roli, ale zamiast tego on atakuje jej męża. Dała mu szansę, by pożegnać się z fanami i nawet tego nie potrafi porządnie zrobić. Dała mu karteczki bo Mick zawalił wszystko co miał zrobić. Zawsze liczył się tylko on pomimo tego co on mówi. Nigdy nie chodziło o fanów, zawodników, ani WrestleManie. Chodziło o to, żeby Mick był lubiany. Tylko na tym mu zależało, a nie na biznesie. Będzie musiała po raz kolejny odwalić jego robotę. Oznajmiła mu, że jest zwolniony i kazała mu opuścić ring. Kiedy Mick zaczął to robić to przyszedł Sami Zayn, który uważa to za złe. Stephanie myliła się w sprawie wielu decyzji, ale nikt nie miał jaj, by powiedzieć to jej prosto w twarz. Stephanie podziękowała mu za szczerość oraz poradziła mu, by odprowadził staruszka i show potoczy się dalej. Sami tego nie zrobił. Jego zdaniem Mick pokazał więcej klasy i uczciwości w ciągu dziewięciu miesięcy niż Stephanie podczas jej całego życia. Mick nigdy nie został korporacyjnym szczurem, którego Stephanie oczekiwała i za to powinna się wstydzić. Stephanie go nie słuchała bo Sami może i jest utalentowany, ale nie jest na tym poziomie, żeby w ogóle do niej mówić. Niech wróci za kulisy i pomyśli o tym jak jej to wynagrodzi. Sami jednak tego nie zrobił i przyznał jej rację. Sami nie postępuje mądrze, lecz słusznie. Przyszedł Samoa Joe co ucieszyło Stephanie, która zatrzymała Joe w połowie drogi do ringu. Sami znowu ma kłopoty przez swoją niewyparzoną gębę. Mick niech stąd spieprza, a Sami niech się szykuje bo za chwilę zmierzy się z Joe. Zayn wykorzystał chwilę i zaatakował rywala.

Zobaczyliśmy potem jak Bayley przytula Mick’a na pożegnanie.

Dana Brooke zmierzyła się ze swoją byłą mentorką Charlotte Flair w walce jeden na jednego. Była Raw Women’s Champion wygrała po tym jak znokautowała Dane Big Boot’em.

Stephanie natknęła się za kulisami na zasmuconą Bayley, której zaoferowała przytulenie. Mistrzyni nie chciała się przytulać ponieważ kiedy dorastała to bardzo podziwiała Stephanie, ale odkąd Mick sprowadził ją na Raw siedem miesięcy temu to widziała jak Stephanie wykorzystuje swoją pozycję i rani ludzi. Stephanie przerwała jej i wyjaśniła, że potrzeba silnej kobiety, aby rządzić Raw oraz, aby być mistrzynią kobiet. To co Bayley teraz mówi sprawia, że Stephanie ma wątpliwości co do niej. Każdego dnia będzie musiała udowodnić swojej pozycji. Tydzień temu Nia Jax udowodniła, że powinna być wmieszana w rozmowę o tytuł kobiet Raw. Dzisiaj dostanie swój rewanż i jeśli wygra to zostanie dołączona do walki o tytuł kobiet Bayley na WrestleManii. Aby uniknąć podobnego rezultatu co tydzień temu, dzisiejsza walka będzie No Disqualification Match’em. Gdyby była Bayley to by uważała ponieważ w odróżnieniu od niej, Nia faktycznie lubi używać swojej siły kiedy kogoś rani.

Nia Jax zmierzała korytarzem w stronę do wyjścia na arenę.

Stephanie przerwała rozmowę Sheamus’a i Cesaro, którym przypomniała, że to Mick Foley umieścił ich razem oraz umieścił ich w walce na WrestleManii. Jeśli uważają, że zasłużyli na tej pojedynek to będą musieli to udowodnić. Dzisiaj zawalczą w 2 On 4 Handicap Matchu przeciwko dwóm drużynom. Jeśli przegrają to Cesaro i Sheamus nie będą walczyli na WrestleManii. Na koniec pożyczyła im miłego dnia.

Raw Women’s Champion Bayley zmierzyła się w rewanżu z Nia’ią Jax w No Disqualification Matchu, który Jax wygrała po tym jak wykonała Samoan Drop. Pojedynek za kulisami oglądała Charlotte Flair i Sasha Banks.

Puszczono promo Mae Young z okazji Women’s History Month.

Puszczono kolejne promo Emmy, która powiedziała, że chodzi tylko o nią.

Całe show możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Jax udzieliła wywiadu po swojej wygranej na Raw Fallout. Dominowała dzisiaj nad mistrzynią kobiet. Nikt nie widział zawodniczki takiej jak ona. Teraz ma szansę dotrzeć na WrestleManie i pokazać światu dlaczego nie jest taka jak inne.

Reklamy