Przed The Wicked Witch of WWE i obecną SmackDown Women’s Champion, Alexą Bliss stoi bardzo trudne zadanie. Za kilka tygodni na największej gali w roku Alexa postawi swój tytuł na szali w walce z każdą dostępną zawodniczką z rosteru SmackDown.

Więc ile zawodniczek spróbuje zostać nową mistrzynią niebieskiego show na WrestleManii? Odpowiedź nie jest nam znana. Wiadomo, że na walkę były reklamowane Natalya, Mickie James, Carmella i Becky Lynch.

W sieci pojawiły się plotki na temat powrotu byłej mistrzyni Naomi, która na czas WrestleManii miałaby wyleczyć swoją kontuzje nogi. Miesiąc temu Naomi była zmuszona do oddania tytułu z powodu swojej kontuzji, której doznała podczas walki na Elimination Chamber. Tego samego wieczoru na SmackDown Alexa pokonała Becky i stała się pierwsza w historii dwukrotną mistrzynią niebieskiego show. Jeśli Naomi powróci to są duże szanse na jej zwycięstwo ponieważ gala odbywa się w jej rodzinnym mieście.

Nawet jej ojciec napisał na Twitterze, że jego córka będzie gotowa na czas WrestleManii 33.

Większym zaskoczeniem w pojedynku mogą okazać się zawodniczki, które obecnie należą do rosteru Raw – Summer Rae i Emma. Obie panie od długiego czasu nie walczyły z powodu kontuzji. Jak wszyscy wiemy Emma po nieudanej przemianie w Emmalinie reklamuje swój powrót do postaci Evil Emmy.

Obie, Summer i Emma były niedawno w Performance Center w Orlando i krążą plotki, że obie panie mogą się znaleźć w walce o SmackDown Women’s Championship. Podobno sam Vince McMahon nalegał na wykonanie tego planu. W chwili obecnej nie wiadomo czy Summer jest w ogóle gotowa do powrotu.

Zaskakujące byłoby zobaczyć zawodniczki z Raw w walce o tytuł kobiet SmackDown, ale od pewnego czasu obie panie wyrażają swoje niezadowolenie na temat ich traktowania na czerwonym show co może być podstawą do ich debiutu na SmackDown.

Chcielibyście, aby Emma i Summer były w rosterze SmackDown?

Reklamy