Spotkanie po latach The Beautiful People.

The Demon Assassin Rosemary wyśmiewa się z DCC ponieważ oni są The Death Dealers. Ich rodzina (Abyss i Steve) szykują się, by umieścić ich w ich grobach, gdzie Bram powinien zostać. Już raz go zniszczyli i teraz wraca, by znowu się z nimi zmierzyć. Najwyraźniej bardzo nie lubi swoich nowych przyjaciół bo zabiera ich ze sobą. Dobrze. Dzisiaj Bram i Kingston przerodzą się w Decay…Decay…DECAY!

Decay zmierzyło się z DCC w Tag Team Matchu. Pod koniec Bram chciał uderzyć Steve’a krzesłem w głowę, lecz Rosemary stanęła mu na drodze i prowokowała go, by ją uderzył. Kiedy Bram wziął zamach to Rosemary oślepiła go trucizną. W ringu Abyss wykonał Black Hole Slam i Decay wygrało.

Była TNA Knockouts Champion Angelina Love udzieliła wywiadu przed swoją walką z Madison Rayne. Były przyjaciółkami oraz przeciwniczkami. To ona sprowadziła Madison do TNA osiem czy dziewięć lat temu. Bywały momenty kiedy świetnie się bawiły w ringu, ale nie zabrakło również tych koszmarnych. Walczyły po całym świecie. Kocha ją, nienawidzi jej i niech najlepsza zawodniczka będzie górą.

The Queen Bee Madison Rayne w ringu wzięła mikrofon i zaczęła mówić o dzisiejszych walkach na Rivals. Podczas swojej kariery narobiła sobie wiele wrogów, ale ma nadzieje, że podczas tej nowej ery zawarła więcej przyjaźni z innymi zawodniczkami. Dzisiaj wraca do bardziej różowego, bardziej blond, bardziej świecącego czasu w swojej karierze i wzywa do ringu jedną ze swoich największych frenemy – Angeline Love. Kiedy Love wkroczyła do ringu to Madison przywitała ją z powrotem i powiedziała, że z żadnej innej zawodniczki tak bardzo nie kochała i nienawidziła podczas ich pojedynków. Angelina wzięła mikrofon i wspomniała swoje słowa z wywiadu. Kocha ją oraz ją nienawidzi. Niech najlepsza zawodniczka zwycięży. Rozpoczął się pojedynek pomiędzy byłymi mistrzyniami Knockouts i byłymi członkiniami The Beautiful People.

Na początku walki obie panie walczyły uczciwie, ale w pewnym momencie Angelina zrezygnowała z tej strategii i zaczęła korzystać z każdej okazji, by nieczysto zyskać przewagę w walce. Dzięki temu odniosła zwycięstwo po tym jak drapnęła Madison w twarz po czym wykonała School Boy Roll Up i przytrzymała się spodenek Rayne.

Następnie zobaczyliśmy Reby Sky, która grała na pianinie podczas wejścia jej męża do ringu.

Po walce Angelina powiedziała, że jej dzisiejsze zachowanie bardzo do niej pasuje. Wszyscy znajdą jej historię z Madison. Kiedy walczą to ich relacje nie mają znaczenia. Powiedziała, żeby najlepsza zawodniczka wygrała i dzisiaj była to ona.

Maria Kanellis-Bennett i The Miracle Mike Bennett udzielili wywiadu przed jego walką z Moose’m. Mike jest rozczarowany Moose’m. Sprowadził go do TNA, powiedział, że może go zniszczyć i nie ma zbyt wiele co jeszcze mogą sobie zrobić. Mówi do niego jako przyjaciel. Nie muszą wejść do ringu i próbować się zabić. Wie jednak, że Moose nie jest wystarczająco mądry, by go posłuchać. Zamiast tego to Moose pojawi się i pokaże jak wielkim jest dupkiem. Maria spytała się JB czy wierzy w The Miracle. To nie ma znaczenia ponieważ po tym co Mike zrobi dzisiaj Moose’owi, wszyscy będą mówili „Yes! We do!”

Maria pojawiła się na arenie i przywitała wszystkich w swoim świętym miejscu oraz się przedstawiła. Ona wierzy w The Miracle, ale czy fani wierzą? Mike oraz Moose pojawili się na arenie i po krótkiej wymianie zdań rozpoczął się ich pojedynek. W pewnym momencie Maria wyciągnęła męża z ringu, aby uniknął ataku Moose’a. Przez to Maria została wyrzucona za kulisy pomimo swoich sprzeciwów i kłótni z sędzią. Mike ostatecznie przegrał pojedynek.

Reklamy