Łowca stała się ofiarą.

Debiutująca zawodniczka Kayci Quinn miała zmierzyć się z Brandi Rhodes w jej pierwszym pojedynku jeden na jednego. Jednak przed pojedynkiem przyszedł Cody i oznajmił, że ta walka się nie odbędzie ku niezadowoleniu obu zawodniczek. Cody wie, że Brandi jest gotowa, ale TNA nie będzie wykorzystywało jego nazwiska chyba, że na jego warunkach. Cody spytał się Kayci po czym dał jej 45 dolarów, czyli 20 dolarów więcej miała dostać od TNA za tę walkę. Kayci odrzuciła propozycję Cody’ego i kazano jej stanąć w narożniku. Brandi była obrzydzona zachowaniem męża. Cody zaczął mówić o tym, że wymówki są fundamentem do porażki. Moose robi wymówki. Moose uważa, że jest w Japonii, ale to on jest Japonią. Moose jest małym mężczyzną, a on jest największym facetem co jego żona może przyznać. Na koniec rzucił mu wyzwanie o Impact Grand Championship. Cody potem kazał Brandi wrócić za kulisy zostawiając Kayci w ringu.

Podczas przerwy reklamowej Kayci została zaatakowana przez Knockouts Champion Rosemary. Quinn próbowała się bronić, lecz po otrzymaniu The Red Wedding ledwo się ruszała.

Następnie zobaczyliśmy promo z Madison Rayne dla, której Impact Wrestling jest jej całym dorosłym życiem. Jest to jej rodzina, jej karierą przez prawie dekadę. W każdej organizacji są wzloty i upadki. Była częścią tej podróży, a teraz 2017 jest dla niej ekscytujący ponieważ to jest nowa era i jest wiele nowych zawodniczek. Serca, dusze, ciała są na szali. Dają fanom nową wersję wrestlingu i zawsze to robili. Sprawi Impact Wrestling świetnym tak samo jak robiło to od 2009 roku. Da z siebie wszystko dla dywizji Knockouts i TNA.

Allie towarzyszyła swojemu chłopakowi podczas Fatal 4-Way Matchu o X Division Championship. W pewnym momencie pomiędzy fanami pojawiła się pijana i jedząca tort weselny Laurel Van Ness w sukni ślubnej. Zaczęła się kłócić i szarpać z Allie co rozproszyło Braxtona. Kiedy Sutter powrócił do ringu to został znokautowany uderzeniem z kolana w głowę i Trevor Lee obronił swój tytuł. Laurel po walce chyba chciała zaciągnąć Trevor’a ze sobą za kulisy. Przybyła Sienna co ucieszyło Laurel. Sienna ma nadzieje, że Allie i Braxton radują się swoim cennym czasem dopóki trwa. Jeśli myśleli, że Maria jest zła to się mylili. Allie jest uroczym króliczkiem, ale to ona ma AK-47. Uważa siebie za czułą kobietę, która lubi komedie romantyczne. Uważa za urocze to, że kiedy po raz pierwszy ze sobą będą spali to będzie to w szpitalu. Niech pamiętają o tym, że Romeo i Julie zawsze spotyka ich tragiczny koniec. Te słowa bardzo ucieszyły Laurel.

Bruce Prichard przybył, aby wyjaśnić sytuację z World Tag Team Titles. Przerwało mu Decay, które tydzień temu ukradło braciom Hardy tytuły. Abyss przedstawił się mu mówiąc, że są Decay i są piękni. Crazy Steve powiedział, że są nigdy nie kończącym się koszmarem TNA. Rosemary dodała, że to oni uratowali tytuły i dlatego dostaną je albo sami je sobie wezmą. Przybyły jeszcze dwie drużyny: Reno Scum oraz drużyna złożono z Garzy Jr i Laredo Kid’a. Wkrótce rozpoczęła się bójka pomiędzy zawodnikami i zawodniczką w ringu. Decay wygrało bójkę, ale wtedy zostali zaatakowani przez powracające LAX. Znalazła się tam debiutująca Diamante, która zaatakowała Rosemary i wykonała na niej German Suplex oraz potem przy pomocy swoich chłopaków dodała The Cutter. Tym razem to LAX było górą.

Reklamy