Uczeń sprzeciwia się mistrzowi.

Przed show Dana Brooke po raz kolejny próbowała przeprosić Charlotte Flair za swój błąd na zeszłym Raw. Cały tydzień odpowiadała na wiadomości od fanów Charlotte, taszczyła jej walizkę i załatwiła jej kopię Pięknej i Bestii. Charlotte ją uciszyła ponieważ Dana kontynuuje się upokarzać. Tamto to już historia. Dana ma dopilnować, by Sasha nie postawiła nogi w ringu na WrestleManii. Dana jest kreatywna więc niech znajdzie sposób by tego dopilnować. Ona będzie przy ringu, żeby dopilnować, aby nic nie poszło źle.

Stephanie McMahon i Mick Foley mówili o swoich problemach. Zdaniem Stephanie nie można wszystkiego brać do siebie w tym biznesie. Mick powinien się tego nauczyć. Zatrudniła go z racji na jego kontakt z fanami. Próbowała go wykształcić w tej dziedzinie biznesu i potrzeba było do tego trudnej miłości. Jeśli Mick jest gotowy się uczyć to ona jest gotowa go nauczyć. Teraz jest dobrze, ale może być o wiele lepiej. Ma dla niego pierwszą nauczkę – niech do końca dnia wybierze osobę, którą zwolni. Decyzja jest trudna, ale niech nie myślni sercem, lecz głową. Wyśle to wiadomość do całej szatni o nowej władzy, ich produkt będzie lepszy oraz zaoszczędzą sporą sumę. Mick musi myśleć jako biznesmen. Mick powiedział, że Stephanie może na niego liczyć.

Raw Women’s Champion Bayley towarzyszyła Sashy Banks podczas jej walki z Daną Brooke, którą The Boss prędko wygrał po wykonaniu Roll Up’u.

Po pojedynku Charlotte weszła do ringu z mikrofonem i zaczęła nazywać Dane zniewagą. Jej zdaniem Dana nie zasługuje na bycie u jej boku. Nie dostanie się na WrestleManie dzięki niej. W końcu się jej pozbędzie. Charlotte chciała coś jeszcze dodać, ale Dana rzuciła się z pięściami na swoją mentorkę, która z przerażeniem uciekła z ringu.

https://dailymotion.com/video/x5eqmya

Nia Jax przerwała konwersację pomiędzy Mick’iem i Stephanie, która chciała mu pomóc w zwolnieniu kogoś. Zasugerowała Sami’ego Zayna. Nia chcę zrozumieć dlaczego Sasha jest w walce o tytuł kobiet na WrestleManii, a ona, która wykluczyła Sashe z akcji przez miesiąc nie jest. Żąda sprawiedliwości. Stephanie zgodziła się z nią i dzisiaj dała jej szansę. Dzisiaj zawalczy z mistrzynią kobiet Bayley.

Stephanie była pewna, że Braun Strowman nie zostanie zwolniony. Mick miał nadzieje, że nie będzie musiał podejmować tej decyzji. Stephanie zmusiła go do tego, by jego postać i postać WWE na tym skorzystała. Mick nie rozumie dlaczego ktoś musi zostać zwolniony przed WrestleManią. Stephanie powiedziała mu, że ma godzinę na podjęcie decyzji. Jeśli tego nie zrobi to ona weźmie sprawy w swoje ręce i to może się mu nie spodobać.

Pokazano kolejne promo Emmy, która zamierza nauczyć wszystkich tego co sama się nauczyła – miłe dziewczęta zawsze są na końcu.

https://dailymotion.com/video/x5ewc8p

Bayley była zdenerwowana przed swoim kolejnym pojedynkiem z Nia’ią. Sasha pocieszała ją mówiąc, że można pokonać Jax. Niech Bayley nie słucha hejterów, którzy mówią, że Bayley nie zasługuje na tytuł kobiet po ostatnich kontrowersjach. Niech pokona Jax, a potem skupią się na skradnięciu show na WrestleManii. Będą mogły się przekonać kto jest lepszą zawodniczką.

Nia zmierzyła się z mistrzynią kobiet. Nie wygrała ponieważ została zdyskwalifikowana kiedy nie przestała atakować Bayley.

https://dailymotion.com/video/x5ewc8o

Stephanie pojawiła się podczas ostatniej sceny na Raw. Zaczęła opowiadać o szansie, którą dała dzisiaj Mick’owi. O szansie, która mogła pokazać jak dobrym biznesmenem i liderem podejmującym trudne decyzje jest Mick Foley. Stephanie przedstawiła GM’a Raw. Stephanie od razu chciała wiedzieć kto jest tym kawałkiem mięsa, który Mick odkroi od kości. Mick uważa to za zwyczajne okrucieństwo. Nie przychodziła mu do głowy żadna postać, która powinna zostać zwolniona. Jednak 10 minut wcześniej pojawił mu się pomysł. Myśli, że jego decyzja zrobi z niego lepszą osobę, lepszego szefa i stworzy lepsze show. Stephanie była z niego bardzo dumna i chciała się dowiedzieć kto zostanie zwolniony. Po przemyśleniu tego Mick uznał, że zwolniona zostaje Stephanie McMahon. Ta wiadomość bardzo ucieszyła widownię. Mick jednak nie ma władzy, by tego dokonać o czym on dobrze wie. Dostał złotą szansę i niech nie obraca tego w kpinę. Mick zaczął mówić o tym jak Stephanie strasznie traktuje zawodników. Jakby byli przedmiotami. Ceni sobie ich przyjaźń, ale sześć miesięcy temu kiedy spytał się jej czy miała coś wspólnego z interwencją Triple H’a to zaprzeczyła i on jej uwierzył. Teraz jest pewien, że spogląda w oczy bardzo dobrego kłamcy i bardzo złej osoby. Pora, by Stephanie odeszła.

Jej mąż nie stworzył zawodników WWE, ale stworzył swoją własną armię. Stephanie spytała się go czy chcę się przekonać jak naprawdę zła potrafi być. Mick jest żałosny. Przyszedł Triple H, który chciał, by Mick powiedział mu coś prosto w twarz jeśli ma mu coś do powiedzenia. Mick chciał, ale nie wiedział, że Triple H w ogóle tutaj jest. Hunter zastanawia się czy wszyscy co go szukają w ogóle próbują. On się nie chowa, lecz prowadzi interes. Nie chce sprawy w sądzie przy tygodnie przed WrestleManią za wyrwanie Mick’owi nogi i zaatakowaniem go nią. Mick spytał się go czy on zamierza to zrobić czy zamierzał zlecić to Samoa Joe. Hunter nigdy, by go tutaj nie sprowadził. On ciężko pracuje nad przyszłością, aby nie musiał patrzeć na taką żałosną przyszłość jak Mick. Stephanie ma wielkie serce i chciała sprowadzić Mick’a. Ona go lubi co jest trudne do uwierzenia. Właśnie dlatego da mu radę. Niech nie pomyli serca Stephanie z jej brakiem zmysłu do zrobienia tego co trzeba. Jest bizneswoman, którą Vince wyhodował. Mick jest bardzo bliski powrotu do podróżowania po świecie i opowiadania swoich głupich historyjek. Mick ma szczęście ponieważ nie musi udawać, ze lubi Huntera. Nie potrzebuje go, ani tej organizacji. Jeśli ma podróżować to będzie to robił bo sprawia mu to przyjemność. W odróżnieniu od Huntera, on lubi to co widzi w lustrze. Hunter cieszył się z tego, ale zastanawia się co jego dzieci o tym myślą. Jego córka chcę być zawodniczką w WWE, a jej syn pracuje w biurze. Może Mick podrzuci go po odbiór zasiłku dla bezrobotnych. Z pewnością będą zadowoleni z tego, że ich ojciec zniszczył ich życie. Powinno to ruszyć serce Mick’a, który teraz powinien schować swoją dumę do kieszeni, wrócić za kulisy i uświadomić sobie, że powinien kochać swoją pracę.

Kiedy wpadnie znowu na Stephanie, która karze mu skakać to on niech lepiej skacze. Triple H kazał mu to zrobić, ale zamiast tego Mick zaatakował go swoją skarpetką po tym jak Stephanie zaczęła wygłaszać fanom kazanie na temat tego, że powinni podziękować swoim szefom za to, że mają pracę. Stephanie uratowała swojego duszonego męża kiedy uderzyła Mick’a między nogi. Kiedy Hunter wrócił do siebie to zamierzał zemścić się na Mick’u, lecz przyszedł Seth Rollins. Pokazał wszystkim, że z jego kolanem jest wszystko dobrze i rozpoczęła się bójka pomiędzy nimi. Hunter jednak wykorzystał kontuzję Rollinsa, by zdobyć przewagę.

https://dailymotion.com/video/x5ewc8q

Dana Brooke skomentowała potem swoje zachowanie mówiąc, że to co dzisiaj zrobiło powinno wydarzyć się już dawno temu. Czas na zabawę się skończył, ale ona nie skończyła jeszcze z Charlotte.

Reklamy