Co roku zasłużeni pracownicy WWE zostają włączeni do WWE Hall of Fame. Jednak dalej jest wiele osób, które pomimo swoich osiągnięć nie zajęły tam swojego ciężko zapracowanego miejsca. Jedną z nich jest była SmackDown GM Vickie Guerrero.

Vickie okazała się być nieoszlifowanym diamentem kiedy dołączyła do WWE. Przez wiele lat była jedną z najbardziej znienawidzonych przez publiczność osób. Brała również udział w wielkich storylinach z takimi gwiazdami jak Edge, The Undertaker czy John Cena. Vickie zdecydowanie pewnego dnia zostanie włączona do Hall of Fame i wiemy już kto najprawdopodobniej będzie miał zaszczyt ją wprowadzić.

Podczas Q?&A z Kevin’em Eckem z Pressbox Vickie wyjawiła, że jedną z wymarzonych osób jest obecna zawodniczka WWE Tamina. Vickie powiedziała:

Jedną z nich zdecydowanie jest Tamina. Była moją partnerką w trasie. Dalej rozmawiamy przynajmniej dwa razy w miesiącu. Mam z nią wyjątkową przyjaźń. Była przy mnie podczas wielu trudnych chwil w moim życiu osobistym, a ja byłam przy niej. Inną osobą byłby Johnny Ace ponieważ to on pomógł mi z moim kontraktem i pomógł mi się zapoznać z wieloma rzeczami. Wierzył we mnie i był wielką częścią mojej kariery. Prawdziwym zaszczytem było by gdyby Vince tam był i powiedział kilka słów ponieważ on też maczał palce w wielu sytuacjach.”

Całe Q&A znajdziecie pod tym linkiem.

Reklamy