Nowa era oznacza nowe początki. 

Najpierw zobaczyliśmy McKenzie Mitchell, która chciała przeprowadzić wywiad z Marią Kanellis-Bennett, ale nie może jej znaleźć. Podeszła do niej Sienna, która pogratulowała McKennie (tak ją nazwała) świetnej roboty i oznajmiła, że z powodu samolubnego zachowania Allie, Maria Kanellis-Bennett dostała załamania nerwowego. McKenzie słyszała coś o problemach z kontraktem, ale Sienna zatkała sobie uszy ponieważ jej zdaniem są to fałszywe informacje. Nie powinno się wierzyć we wszystko co się czyta w wiadomościach. Sienna się zdenerwowała bo wydawało jej się przez chwilę, że McKenna nazywa ją kłamczuchą i sugeruje, że nie ma w sobie klasy. Zdaniem Sienny jej mały palec ma więcej klasy niż całe ciało McKenny. Sienna wzięła mikrofon i powiedziała do Allie, że pora wrócić do rzeczywistości. Allie myśli, że pokonała wielkiego wilka i teraz odjeżdża z księciem na białym rumaku ku zachodzącemu słońcu w swojej małej bajce. Allie nie wygnała jej, a ona dopilnuje, żeby Allie za wszystko zapłaciła. Maria miała co do niej plany i ona dopilnuje, żeby szczęście Allie nie trwało długo. Sienna podziękowała McKennie i odeszła.

Braxton Sutter pojawił się wraz z Allie podczas swojego Fatal 4-Way Matchu. Podczas walki Marshe Rockett posłał całusa do Allie za co ta weszła na narożnik i wykonała CrossBody poza ring prosto na niego. Kilka chwil później Braxton przypiął Rocketta i wygrał pojedynek.

Po walce Allie dała swojemu chłopakowi całusa oraz pojawiła się Laurel Van Ness w swojej sukni ślubnej, ze szpilkami i z butelką szampana. Wyglądała jakby właśnie przeszła katastrofę lotniczą. Zaczęła krzyczeć w stronę zakochanej pary.

Następnie Sienna zmierzyła się z debiutującą Rachael Ellering. Była Knockouts Champion wygrała po tym jak The Silencer. Po pojedynku Sienna powiedziała do Allie, że ona jest następna.

Podczas wywiadu Eddie’go Edwards pojawiła się Angelina Love, która kazała mu uważać co mówi o jej partnerze. Wszyscy powinni mówić o jej mężu kiedy leczył kontuzję, ale zamiast tego to Eddie był w centrum uwagi. Fani o nim zapomnieli, ale co gorsza, Eddie o nim zapomniał. Edwards nie jest prawdziwym facetem. Ona wyszła za prawdziwego faceta, który ma dla niego jeszcze jedną wiadomość. Angelina spoliczkowała Eddie’go, który zastanawiał się dlaczego żona prawdziwego faceta bije mocniej niż jej mąż.

Na koniec zobaczyliśmy Rosemary i resztę Decay, które dzięki swojej mocy odzyskali tytuły mistrzowskie od braci Hardych. Śmiali się, że bracia Hardy są teraz usunięciu i przerodzili się w Decay. Podziękowali im za ich tytuły.

Reklamy