Na wczorajszym odcinku SmackDown Daniel Bryan ogłosił, że The Wicked Witch of WWE i obecna mistrzyni kobiet SmackDown Alexa Bliss postawi swój tytuł na szali na największej gali w roku.

Kto będzie jej przeciwniczką? Każda wolna zawodniczka z rosteru SmackDown. Daniel chcę się przekonać czy Alexa mówi prawdę i naprawdę jest najlepszą zawodniczką na niebieskim show. Więc jak na razie nie oficjalnie wiadomo kto będzie w walce.

Była SmackDown Women’s Champion Naomi dalej zmaga się z kontuzją i nie wiadomo czy uda jej się ją wyleczyć przed WrestleManią. Eva Marie ostatni raz pojawiła się na ekranie WWE w sierpniu, a Nikki Bella i Maryse zapewne zmierzą się ze sobą w Mix Tag Team Matchu. Tamina nie dawno powróciła do ringu i walczy na Live Eventach SmackDown, lecz nie powróciła jeszcze na ekrany.

To by zostawiało Natalye, Mickie James, Carmelle i Becky Lynch jako oponentki Alexy na WrestleManie.

Tego samego wieczoru na SmackDown odbył się Tag Team Match, w którym Natalya zaatakowała swoją partnerkę Becky Lynch przez co ich drużyna przegrała. Po walce podczas świętowania wygranej Mickie James znokautowała Alexe Mick Kick’iem wysyłając wiadomość, że na WrestleManii każda martwi się o swoje cztery litery.

Czas pokaże kto weźmie udział w pojedynku. Na razie wiadomo, że Alexa będzie miała twardy orzech do zgryzienia.

Reklamy