Alexa traci swoją ostatnią koleżankę.

Przed Mix Tag Team Match’em James Ellswroth chwalił się tym, że on z łatwością pokonał AJ Styles’a, a Cenie zajęło to wieki. Dzisiaj wytrzyma nim podłogę, ale najpierw przedstawi swoją znajomą Carmelle. Później przyszli John Cena i Nikki Bella. Pojedynkowi przyglądali się Maryse i The Miz.

John i Nikki wygrali walkę po tym jak oboje wykonali swoje finishery na przeciwnikach. Podczas świętowania John pocałował Nikki, lecz prędko po tym zostali zaatakowani przez The Miz’a i Maryse. The Miz ma dość. Obrzydza go to tak jak powinno każdego, który poznał znaczenie prawdziwej miłości. Cena jest kłamcą, a największym kłamstwem jest jego związek z Nikki. On każdą godzinę spędza ze swoją żoną bo ją kocha. Kiedy ma się prawdziwą miłość to nie karze jej się podpisać kontraktu. Maryse i on są najpotężniejszą parą od roku w WWE. John zobaczył ich sukces więc postawił swój związek na pierwszym planie. Przez długi czas nie można było o tym gadać, a teraz odgrywają główne role. John nie ma emocji tak jakby był zaprogramowany przez komputer. Jest jak robot i wygrał na loterii ponieważ znalazł kogoś tak bardzo pragnącego władzy, uwagi i pieniędzy jak on. Ich plastikowa, fabrykowana miłość pluje na każdy prawdziwy związek i to kończy się teraz. Maryse wzięła mikrofon i powiedziała do Nikki niech spróbuje złamać to po czym nazwała ją suką.

Na arenie pojawiły się Alexa Bliss i Mickie James z okazji poznania przeciwniczki Alexy na WrestleManii. Alexa przywitała wszystkich, którzy dzisiaj usłyszą od najświetniejszej zawodniczki w historii na temat jej rywalki na WrestleManii. Na pewno nie będzie to Naomi, która leczy kuku w domu. Nie będzie to Nikki, którą teraz zajmuje się jej chłopak z kwadratowym podbródkiem. Skoro mowa o brodach to na pewno to nie będzie to Carmella, która pewnie teraz zajmuje się swoim trollem bez brody pod jakimś mostem. Z pewnością nie będzie to Chucky, którą wszyscy znają pod imieniem Becky Lynch. Nazywa ją Chucky ponieważ za każdym razem kiedy się jej pozbywa to ona powraca. Mówiła o niej przez kilka sekund i już jest znudzona. Powinna się poddać. Przyszła Becky Lynch, która kazała się Bliss zamknąć. Przyszła tutaj by coś ogłosić coś prostego. Ona jest Becky Lynch. Ona jest kobietą, która odbierze jej tytuł kobiet na WrestleManii.

Przyszła The Queen of Black Harts Natalya, która kazała się Becky wycofać. Tydzień temu porozmawiała sobie z Alexą i doszły do porozumienia, że są kalibrami na mistrzynie, a Becky nie jest na ich poziomie. Alexa przerywa jej i pyta się czy wpadła w jakąś kocimiętkę bo niczego nie doszły do żadnego porozumienia i nie walczy z nią na WrestleManii. Powie to tak: Natalya jest najgorszą jaka jest, najgorszą jaka kiedykolwiek była i najgorszą jaką kiedykolwiek będzie. Mickie wyrwała mistrzyni mikrofon i kazała się wszystkim zamknąć bo psują bardzo wyjątkowy moment, w którym Alexa ogłasza jej przeciwniczkę na największej gali w roku. Będzie nią oczywiście ona. Alexa nie przypomina sobie takiej umowy. Becky nie mogła uwierzyć, że Alexa wręczy swojej nowej koleżance walkę o tytuł po tym jak pokonała Mickie dwukrotnie. Alexa chciała się wytłumaczyć Mickie, ale Natalya zaczęła się z niej wyśmiewać i z jej wyrazu na jej głupiej, brzydkiej twarzy. Wszyscy powinni to publikować teraz na Instagramie. Przyszedł Daniel Bryan, który razem z Shane’m przysłuchiwał się Alexie i jej ogłoszeniu. Ich zdaniem nie poszło najlepiej. Zauważyli, że Alexa określiła siebie mianem najświetniejszej zawodniczki na niebieskim show i może ma rację. Mogą się przekonać tylko w jeden sposób. Alexa będzie broniła swojego tytułu na WrestleManii w walce z każdą wolną zawodniczką w rosterze SmackDown. Alexa zaczęła krzyczeć, że to nie jest fair i Daniel nie może tego zrobić. Jednak Daniel może, właśnie to zrobił i taka jest jego pracja. Wziął również kilka wskazówek od Teddy’ego Longa i dzisiaj odbędzie się Tag Team Match – Alexa Bliss & Mickie James vs.Becky Lynch & Natalya!

Pod koniec walki kiedy w ringu były Becky i Mickie, Natalya wkroczyła do ringu i wykonała German Suplex na swojej partnerce po czym opuściła ring. Mickie chciała wykorzystać szansę i zadać kończący ruch, ale Alexa dokonała wtedy zmiany bez uzgodnienia tego ze swoją koleżanką. Mistrzyni szybko przypięła obolałą Becky i wygrała starcie dla swojego zespołu. Mickie nie była z tego zadowolona i podczas świętowania wykonała Mick Kick na obecnej mistrzyni po czym podniosła jej tytuł.

Na SmackDown Fallout Mickie James powiedziała, że powróciła, żeby pomóc Alexie i tak zrobiła kilka razy. Umówiły się, że na WrestleManii to ona dostanie szansę na zmierzenie się o tytuł. W pewnym momencie doszło do jakiejś zmiany, o której jej nie powiadomiono. Z Mickie James nie robi się idiotki. Dzisiaj jej akcje mówiły głośniej niż jej słowa. Reszta dywizji niech lepiej robi notatki bo Mickie James martwi się tylko o Mickie James.

Na Talking Smack pojawiła się niezachwycona The Wicked Witch of WWE ponieważ Daniel’a nie obchodziło jej zdanie kiedy chciała ogłosić coś ważnego. Nie zamierza mu powiedzieć z kim zamierzała zawalczyć, a Daniela by nie zabiła gdyby zgolił tę ochydną brodę. Nie przejmuje się żadną ze swoich rywalek. Zdenerwowała ją Mickie ponieważ ugryzła rękę, która ją karmiła. Dzięki niej Mickie powróciła do WWE. Bez niej była by w cieniu rewolucji kobiet. Mickie wbiła jej nóż w plecy. Na WrestleManii Mickie będzie jej pierwszym celem. Zrobi Daniel’owi przysługę i nie odrzuci propozycji na ten pojedynek. Z chęcią udowodni Daniel’owi, że jest najlepszą zawodniczką na tym show.

Na Talking Smack pojawili się również Maryse i The Miz, którzy nie byli zadowoleni z tego faktu, że John mógł sobie stworzyć Mix Tag Team Match na dzisiejsze show. Jego ilość władzy go zadziwia. John owija sobie wszystkich wokół palca i ludzie mu za to gratulują. Obwiniał go o bycie złodziejem, ale to John skradł swoją osobowość na początku swojej kariery od każdego białego dzieciaka z załamaniem nerwowym. Swój finisher skradł Tommy’emu Dreamerowi, swoją dziewczynę skradł Dolph’owi Zigglerowi oraz skradł swój wzór na nowej koszulki. Każdy patrzy na John’a i uznają, że może robić to co chcę. Cena ustala swoje własne warunki. Każdy wierzy w jego gówno. Łatwo powtarza się, że nigdy się nie wolno poddawać kiedy pierwszego wieczoru The Undertaker uściska twoją dłoń i Kurt Angle cię chwali, ale nie jest łatwo kiedy każdy Ci mówi, że nie wytrzyma się tutaj przez trzy miesiące. John jest z pewnością świetnym wzorem dla każdego zawodnika. Maryse uważa ich obu za oszustów. Są plastikowi i liczą się ich marki. Osobiście uważa, że John jest z Nikki bo to wstawia go w dobrym świetle. Kiedy ona była jedną z najdłużej panujących mistrzyń Div to ona Nikki towarzyszyła celebrytom na Raw i spełniała ich zachcianki. A co się potem dzieje? Zaczyna spotykać się z Ceną i zostaje najdłużej panującą Divas Champion, sześć sezonów Total Divas, Total Bellas i własny kanał na YouTube. Oni im nie zazdroszczą. Nikki jej zazdrości bo ona ma obrączkę ślubną, czyli czegoś czego Nikki nigdy nie zdobędzie.

Reklamy