Kto dotrze na Clash of Champions WrestleManie?

Najpierw puścili promo upamiętniające feud Trish Stratus i Lity z okazji Women History Month.

Raw GM Mick Foley przywitał w ringu Raw Women’s Champion Bayley, której pogratulował wygranej na Fastlane. Bayley niestety nie może nazwać siebie dobrą mistrzynią. Poprosiła Charlotte o zostawienie Dany Brooke w szatni, aby mogły zobaczyć kto jest lepszą zawodniczką. Wszyscy widzieli co zrobiła Sasha. Próbuje wszystko zrozumieć, ale wie, że musi patrzeć w przyszłość ponieważ jest czas na WrestleManii. Kiedy dorastała to funkcjonowała inaczej niż inni. Jej rok nie zaczynał się w styczniu i kończył w grudniu. Jej rok zaczynał się na WrestleManii. Rok temu była na widowni kiedy Lita przedstawiała nowe mistrzostwo kobiet, o które najbliższe jej koleżanki oddały swoje serca i dusze. Obiecała sobie, że na następnej WrestleManii będzie wewnątrz ringu. Jednak nie czuje się to z tym dobrze. Według Mick’a nie ma znaczenia nie liczy się sama podróż, lecz jej cel. Pytaniem jest z kim Bayley zawalczy na WrestleManii? Przybyła Sasha Banks, która chyba ma odpowiedź.

Sasha tłumaczy swoje zachowanie na Fastlane. To, że Charlotte kazała Danie wrócić do szatni to wcale nie znaczy, że tak się stanie. Ważniejszym tematem jest jednak WrestleMania, gdzie obie planowały odstawić najlepsze walki w ich karierach. Zamiast o tym mówić niech to zrobią – Sasha Banks vs.Bayley o Raw Women’s Championship na WrestleManii. Mick spytał się ludzi z Chicago co o tym sądzą. Widownia była uradowana, ale niezadowolone były Dana Brooke i Charlotte Flair. Królowa miała mikrofon i już przejrzała ich plan. Sasha wiedziała, że już nigdy nie zmierzy się z nią o tytuł kobiet ponieważ taka była ich umowa na Roadblock: End of the Line. Sasha uważa, że Bayley nie jest wystarczająco dobro, by była w stanie ją pokonać. Sasha ją wykorzystuje i udaje, że są koleżankami. Jej plan świetnie wyszedł. Ona tutaj jest ofiarą w tym spisku. Zeszłego wieczoru ukradziono jej tytuł i jej rekord. Mick’a to pewnie nic nie obchodzi bo jego dwie ulubienice idą na WrestleManie. Mick zapewnia ją, że go to obchodzi, ale przegrała swój rewanż. Charlotte zaczęła krzyczeć, że ją obrobiono dopóki nie przyszła Stephanie McMahon co ucieszyło Charlotte.

Stephanie oznajmiła, że Mick i Sasha nie są tutaj szefami. Fani zaczęli skandować imię CM Punk’a co Stephanie nie zdziwiło bo tak jak ich bohater oni też są nieudacznikami. Zawsze dopingują nieodpowiednią osobę. Tak samo jest z Sashą Banks, która jest najbardziej manipulującą osobą w szatni. Zbliżała się do Bayley, udawała jej przyjaciółkę, żeby mogła zbliżyć się do tytułu kobiet. Nie dziwi jej, że fani są hipokrytami, ale domaga się więcej od Mick’a. Bayley nie byłaby mistrzynią gdyby Sasha jej nie pomogła na Fastlane. Jedyną osobą, która zasługuje na pojedynek o tytuł kobiet jest obrabowana Charlotte Flair. Bayley zawalczy z nią na WrestleManii. Mick zaczął się czepiać, że nie może zostawić The Boss’a. Stephanie przypomniała im, że to ona jest szefem, a nie Sasha. Mick domagał się szansy dla Banks, która jego zdaniem miała świetny rok i zaproponował walkę o miano pretendentki pomiędzy Sashą i Charlotte na następnym Raw. Zwyciężczyni zawalczy z Bayley na WrestleManii. Stephanie jest wkurzona, ale polepszy jego pomysł. Sasha dostanie szansę znalezienia się na WrestleManii i gdyby była Bayley to nie cieszyłaby się tak ponieważ jeśli Sasha wygra to odbędzie się Triple Threat Match. Dzisiaj dowiedzą się kim tak naprawdę jest Sasha Banks ponieważ dzisiaj zawalczy ze swoją najlepszą przyjaciółką…w tym momencie! Charlotte była bardzo zadowolona z tego co się wydarzyło.

The Boss zawalczył z obecną mistrzynią kobiet, a pojedynek komentowała Charlotte. Pod koniec walki Charlotte i Dana podeszły do ringu. Sasha wykonała Bank Statement na rywalce, a wtedy Dana wskoczyła na krawędź ringu, by rozproszyć sędziego. Charlotte chciała wtedy wykorzystać szansę i zaatakować kogoś, ale Banks odepchnęła ją nogą i utrzymała dźwignię. Bayley odklepała dzięki czemu Banks znalazła się na WrestleManii.

Po pojedynku Charlotte wparowała do ringu i zaatakowała obie zawodniczki po czym paradowała z tytułem kobiet na środku ringu.

Na koniec pokazano promo Emmy, która wkrótce powróci pod swoją dawną postacią.

C6SU4NAU8AAXSsi

Reklamy