Była WWE Divas Champion Kaitlyn wytłumaczyła ostatnio na Instagramie, dlaczego ludzie nie mogli się dostać na stronę internetową jej biznesu. Kaitlyn rozstaje się ze swoim mężem PJ Braun’em i miała nadzieje, że rozejdą się w cywilizowany sposób. Jednak PJ przejął kontrolę nad jej stroną internetową i ją zamknął. Kaitlyn oraz jej ludzie założyli już nową stronę i ma nadzieje, że prędko uda im się odzyskać oryginalną domenę.

WWE podobno podpisało kontrakt z Demi Bennett, która pochodzi z Australii i walczy od 2013 roku. Ma zaledwie 20 lat.

GLOW będzie miało swoją premierę na Netflix 23 czerwca. W serii będziemy mogli zobaczyć Awesome Kong. Poniżej zwiastun serialu.

Była NXT Women’s Champion Paige, która dalej pracuje dla WWE była ostatnio za kulisami TNA podczas ich ostatnich nagrań Impact Wrestling. Jej narzeczony Alberto Del Rio podpisał niedawno kontrakt z organizacją więc Paige była tam by go wspierać w jego pierwszy wieczór. WWE zapewne nie było zadowolone z faktu, że Paige jest na gali innej federacji. Kilka miesięcy temu kiedy krążyły plotki o odejściu Paige z WWE to TNA podobno było bardzo zainteresowane podpisaniem z nią kontraktu.

Była Lucha Underground Champion Sexy Star zadebiutuje w boksie 22 kwietnia. Jej przeciwniczka nie została jeszcze ogłoszona.

Xia Brookside, która jest córką jednego z trenerów w Performance Center oraz zawodniczką również pracuje na planie Fighting With My Family.

The Lass Kicker Becky Lynch była obecna na ważeniach przed galą UFC 209. Była tam by wspierać swojego chłopaka Luke’a Sandersa, który zawalczy na gali.

Znana ze scen niezależnych jako Andrea, Mary-Kate Glidewell zadebiutowała ostatnio w ringu NXT na Live Evencie w Crystal River. Wzięła udział w Six Women Tag Team Matchu, który jej drużyna przegrała. Była to jej pierwsza walka odkąd podpisała kontrakt z WWE.

Była WWE Women’s Champion Lita powróciła ostatnio do ringu na gali Maryland Championship Wrestling. Była zapowiadana na podpisanie autografów, ale ostatecznie wkroczyła do ringu i wzięła udział w Mix Tag Team Matchu. Ona, The Hell Cats i The Bruiser pokonali The Winners Circle w main evencie gali. Była to jej pierwsza walka od lipcu 2012 roku kiedy na tysięcznym odcinku Raw pokonała Heath’a Slatera.

TNA jest podobno zainteresowane Christiną Von Eerie, która już kiedyś pracowała dla nich pod pseudonimem Toxxin. W 2011 była menadżerką grupy Ink Inc, lecz szybko opuściła organizację. Obecnie jest mistrzynią kobiet GFW, czyli w federacji Jeff’a Jarretta, który niedawno również powrócił do TNA. Jak wiadomo w ostatnim czasie kilka dawnych zawodniczek powróciło już do organizacji.

Naomi napisała ostatnio na Twitterze, że leczenie jej kontuzji kolana idzie powoli i nie wie czy będzie mogła powrócić na czas WrestleManii.

Reklamy