Ostatni taniec z demonem.

Show rozpoczęło się od Last Knockout Standing Matchu pomiędzy pretendentką Jade i mistrzynią Rosemary o Knockouts Championship. Przy stole komentatorskim siedziała Madison Rayne. Rosemary wygrała pojedynek po tym jak po raz drugi oślepiła przeciwniczkę trucizną i po raz trzeci wykonała The Red Wedding na środku sceny. Rosemary w ostatniej chwili wstała kiedy sędzia odliczał do dziesięciu i dzięki temu zachowała mistrzostwo Knockouts.

Następnie zobaczyliśmy jak Reby Sky z rodziną są w prywatnym zoo Broken Matt’a Hardego. Matt chcę by jego brat połączył się z duszą Vincent’a Van Goga, która znajduje się w ciele osła.

Następnie zobaczyliśmy Brandi Rhodes, która pojawiła się podczas bójki Moose’a i Cody’ego na arenie.

Reby wraz ze swoimi towarzyszami wzięła udział w podróżach mistrzów drużynowych po całym świecie.

McKenzie Mitchell natknęła się w jakimś pokoju na zrozpaczoną Laurel Van Ness, która dalej była w swojej sukni ślubnej i dalej piła szampan. Krzyczała, że wszystko z nią dobrze oraz, że jej ojciec wydał tyle pieniędzy. Nienawidzi Allie i Braxtona.

Z trucizną wypływającą z ust Rosemary mówiła o tym, że Jade nie wykorzystała swojej ostatniej szansy. Myślała, że wpędzi demona w ciemność. Niech cieszy się resztą swojego życia z zepsutą duszą.

Cały odcinek możecie obejrzeć pod tym linkiem

Reklamy