W miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone.

Na początku SmackDown zobaczyliśmy Miz TV z The Mizem i Maryse. Ich gościem był John Cena, któremu Miz zakazał mówić dopóki mu nie pozwoli. On ma 10 lat frustracji ponieważ przez te wszystkie lata stracił wiele szans z powodu Johna. Ten pewnie uważa, że to przez jego arogancję, ale słowo Johna do szefów jest święta. Jest na szczycie góry. Nie dlatego, że jest dobry, ale dlatego, że manipuluje każdą osobę w jego życiu. Jakim cudem ten gość jest w tej pozycji? Potem się go ogląda i widać rozmawia z odpowiednimi osobami, nawiązuje znajomości, uśmiecha się kiedy trzeba, a on pracuje 10 razy ciężej i jest tylko Tym Drugim. On nie jest Tym Drugim. On jest The Miz. Zabawne ponieważ przez Johna on może być tylko Tym Drugim. Przykładem jest WrestleMania, na której kiedyś The Miz go pokonał. Dwa tygodnie później John znalazł sposób by zmanipulować najważniejszą częścią kariery każdej osoby. Zrobił to bo mu zazdrości. On nie jest jedynym kto to widzi. John jest hipokrytą. Ten facet powalczył z The Rock’iem i miał do niego pretensję, że poszedł w stronę Hollywood, a on zostaje w WWE dopóki nie dostał tego telefonu z Hollywood. Tydzień zmienił się w miesiąc. Miesiąc zmienił się w pół roku i teraz nikt go nie widzi. Sprzedał się. Wszyscy to wiedzą. Może tutaj wychodzić i przedstawiać karykaturę samego siebie, który już wcześniej był kpiną. Teraz nikogo nie nabierze. Już nie jest Super Ceną. Połowa ludzi go nienawidzi, a połowa go kocha. Zaprosił go tutaj ponieważ ma dośc tego, że John chcę zjeść ciastko i chcę mieć ciastko. Chcę być tutaj, ale również chcę być tam. On jest tutaj cały czas. Robi wszystko by wszyscy oglądali SmackDown.

Co go najbardziej denerwuję jest to, że gdy powrócił to wręczono mu World Title Match na Royal Rumble i potem stworzył historię. Zabrał Ric’owi swój moment tak samo jak zabrał mu jego szanse. Przez niego nie wygrał na Elimination Chamber ani Battle Royalu. Dlaczego powrócił i wyrzucił Johna? Ponieważ chciałby John poczuł się tak jak on. Chciał mu odebrać jego moment na WrestleManii. Zrobi to jeszcze ze sto razy, ale to i tak będzie tysiąc razy za mało by tak naprawdę mu się odpłacić. Teraz może mówić. John powiedział, że to był najlepszy cios The Miza. W końcu dostał szansę by powiedzieć mu coś i powtórzył tylko to co słyszał już od wszystkich przez ostatnią dekadę. On wie, że nie umie walczyć, odchodzi do Hollywood chociaż nie potrafi grać, nie kocha WWE i manipuluje wszystkim w WWE tak jakby on tutaj żądził. I faceci jak The Miz myślą, że powinni jego obwiniać za ich porażkę. Gdyby naprawdę taki był to nie stał by teraz w tym ringu z nim kiedy za niedługo jest WrestleMania. Stał by w tym ringu z The Undertakerem. Ludzie to wiedzą, ale faceci tacy jak The Miz dalej myślą swoję bo jest im łatwo obwiniać Johna. Ci co stoją po jego stronie to po prostu w niego wierzą. Czegoś takiego nie idzie udać. Każda osoba oglądająca teraz SmackDown wie kim on jest. Kim jest The Miz? Jest gościem o imieniu Mike, który na reality show skrócił swoje imię, próbował udać The Rocka by dostać się do WWE i kiedy tutaj się dostał to ukradł osobowość Chris’a Jericho, ukradł Figure Four Leg Lock Flair’a, ukradł osobowośc Daniel’a Bryana i kradnie słowa AJ’a Stylesa. The Miz nie ma pojęcia kim sam jest. Każda legenda tego biznesu Ci powie, że kiedy są w ringu to są sobą.

The Miz natomiast jest nieoryginalnym zawodnikiem WWE. Jeśli uważa, że on jest na niego zły to różnica między nimi jest taka, że kiedy The Miz upada to obwinia ludzi znajdujących się wokół niego, a on wstaje i dalej walczy. Następnym razem kiedy będą rozmawiać to Miz niech nie przynosi noża na strzelaninę. Miz nie jest Undertakerem, ale jeśli raz coś zrobi to będzie trupem. Maryse wzięła mikrofon i zatrzymała Johna, który chciał opuścić ring. On nie odejdzie dopóki mu nie pozwolą. John chciałby być w połowie takim mężczyzną, którym jest jej mąż. Problemem Johna jest jego ego. Jest kontrolującym, egoistycznym świrusem. W końcu mówi się, że im większe ego to mniejsze opakowanie. Jeśli John przejmuje się tak szacunkiem to niech uszanuje to. Maryse wtedy spoliczkowała Johna, który zaczął się śmiać i powiedział, że Maryse popełniła największy błąd swojego życia. Przybiegła Nikki Bella co spowodowało, że The Miz i Maryse uciekl iz ringu na widownię. Nikki powiedziała do Maryse, że jeśli zrobi coś jej facetowi to złamie ją na pół. Nazwała ją również suką.

Następnie zobaczyliśmy 2 Out of 3 Falls Match pomiędzy The Hardcore Country Mickie James, a The Lass Kicker Becky Lynch. Pierwszą wygraną zyskała Mickie po tym jak wykonała Mickie DT. Kilka chwil później Becky zaskoczyła rywalkę Roll Up’em i zyskała pierwszą wygraną dla siebie. Pod koniec przyszła SmackDown Women’s Champion Alexa Bliss, która wskoczyła na krawędź ringu by rozproszyć sędziego i pomóc swojej koleżance wygrać. Niestety Mickie przypadkowo ją znokautowała, a następnie Becky skontrowała jej Roll Up i zapięła Dis-Arm-Her. Drugą i ostatnią wygraną zyskała Becky Lynch.

Podczas wywiadu mistrzyni kobiet nie była zadowolona z tego, że zapytano się ją o to co właśnie wydarzyło się z Becky i Mickie, a nie o jej wielkie zwycięstwo. Kiedy w końcu została zapytana to zaczęła udawać płacz i wzruszenie. To wielki zaszczyt, że może reprezentować SmackDown. Najpierw podziękowała samej sobie za bycie tak utalentowaną i chcę podziękować Naomi za jej słabe kolana i jeszcze gorszą koordynację. Przyszła bijąca brawo Natalya, która nie chciała przerywać tej pięknej przemowy, ale musi jej pogratulować. Obie tydzień temu odniosły wielkie zwycięstwa. Obie są zwyciężczyniami, obie są piękne i obie są kaliberami na mistrzynię. Alexa nie zrozumiała o co jej chodzi, ale Natalya sprostowała mówiąc, że tylko żartuje. Chodzi tylko o Alexę…dopóki nie odbierze jej tytułu. Natalya szyderczo się zaśmiała po czym strzeliła mistrzynię w nos i odeszła.

https://dailymotion.com/video/x5djp92

Carmella i James Ellswroth przerwali wywiad Nikki i John’a. James z niechęcią stanął w obronie swojej przyjaciółki, która jest dziewczyną kiedy Nikki spytała się ich czy mają jakiś problem. James zaczął mówić, że to nie jest Total Bellas bo rzeczywistość jest taka, że oni są fałszywi tak samo jak wszystko w Nikki jest fałszywe. Carmella dodała, że ich show powinno się nazywać Total Phonies. Nikki i John (którego James się bał) zaproponowali im Mix Tag Team Match na następne SmackDown. Carmella i James nie dostali nawet czasu by się na to zgodzić bo Nikki i John odeszli.

https://dailymotion.com/video/x5djpav

Becky skomentowała potem swoje dzisiejsze zwycięstwo. Czuje się niesamowicie z kilku powodów. Nigdy nie miała problemu z Mickie dopóki nie przegrała przez nią Steel Cage Matchu o pas kobiet. Mickie jest jedną z najlepszych zawodniczek w historii, a ona ją pokonała…dwa razy! Wygrała bo była lepsza. Nie przestanie być najlepszą i dotrzę na WrestleManie, gdzie zostanie nową mistrzynią kobiet. Teraz tylko o tym potrafi myśleć.

The Queen of Black Harts pojawiła się na Talking Smack. Wytłumaczyła swoją rozmowę z Alexą. To tylko dziewczęce rozmowy. Alexa jest małym kociakiem w brudnym żwirku, a ona jest jak piękny perski kot. Chciała jej udzielić kilku rad. Nie chcę by Alexa za bardzo się rozluźniła ponieważ ona ma ją na celowniku. W zeszłym tygodniu przeżyła jedną z najtrudniejszych walk w swojej karierze. Jest dumna z samej siebie oraz z tego, że pokonała Nikki z honorem i uczciwością. Kiedy Daniel wspomniał o zachowaniu Maryse to Natalya wytłumaczyła mu, że kiedy jej ręka została wzniesiona do góry to Maryse nigdzie nie było. Ona jest lepsza Kanadyjką. Była to dla niej wielka chwila. Zasłużyła przez to na miano pretendentki. Odkąd SmackDown rozwinęło się to ona nie miała walki jeden na jednego o mistrzostwo. Słyszy jak Alexa wychwala Mickie James, ale Mickie nie odniosła połowy osiągnięć swojej rodziny. Z chęcią by je nauczyła. Teraz nie mają czasu na wielkie osiągnięcia jej rodziny i jej samej. Musiałaby dostać swoje własne show. Nie może się doczekać na swoją walkę o tytuł kobiet i na moment kiedy przypomni Alexie kto tu naprawdę rządzi. Ona też zasługuje na swoje ciastko i na tytuł kobiet.

https://dailymotion.com/video/x5djpeu

Reklamy