Nowy rok oznacza nowe zmiany w TNA. Zmienili się właściciele organizacji i przez cały czas zachodzą zmiany w rosterze zawodników. Pomimo kilku powrotów zawodniczek doświadczyliśmy również paru odejść i wygląda na to, że dywizja Knockouts znowu się pomniejszyła.

Pierwszą zawodniczką jest Reby Sky, która ostatnimi czasy była najczęściej widziana jak gra na fortepianie podczas wejścia TNA Tag Team Champions. Razem z nią rzecz jasna odszedł jej mąż Broken Matt Hardy i jego brat Jeff Hardy, którzy podobno podczas negocjacji z TNA poczuli się zlekceważeni i odmówili podpisania nowego kontraktu. Od początku 2016 roku Reby często pojawiała się na galach Impact Wrestling u boku swojego męża oraz wmieszała się w wojnę z Decay.

Drugą zawodniczką jest The First Lady of Professional Wrestling Maria Kanellis-Bennett. Ostatnio w sieci pojawiły się informację, że Maria i jej mąż The Miracle Mike Bennett podpisali z TNA nowe kontrakty. Jednak PWInsider podaje teraz, że małżeństwo Bennettów opuściło federację zaledwie rok po zadebiutowaniu. Podobno od grudnia Maria i Mike pracowali z TNA, ale nie mieli podpisanych kontraktów i płacono im za każdy występ. Na początku para powiadomiła TNA, że podpiszą nowy kontrakt, ale później odmówili przedłużenia umowy. Maria i Mike zadebiutowali w TNA w styczniu 2016 roku. Od tamtego czasu Maria stała na czele dywizji Knockouts, swojej grupy The Lady Squad oraz wygrała Knockouts Championship.

Trzecią zawodniczką jest kolejna była TNA Knockouts Champion Jade, której kontrakt z federacją podobno ostatnio wygasł i teraz Jade jest wolnym agentem na scenie wrestlingu. Nie wiadomo czy Jade będzie pracowała na najbliższych nagraniach TNA i podpisze nowy kontrakt. Jade zadebiutowała w TNA w 2015 roku jako jedna z zawodniczek w The Dollhouse, które rozpadło się w marcu 2016 roku. Od tamtej pory sprawy Jade kręciły się tylko i wyłącznie wokół Knockouts Title. Dalej występuje na scenach niezależnych.

Gdyby coś uległo zmianie to z pewnością was o tym powiadomimy. Będzie wam brakować tych zawodniczek?

Reklamy