Nia dominuje w królestwie Charlotte.

Najpierw na Raw zobaczyliśmy The Ravishing Russian Lane. Kiedy Rusev i Jinder Mahal walczyli z The New Day Lana stała przy ringu.

Stephanie McMahon chciała przeprosić Mick’a Foleya. Jest w końcu legendą, byłym mistrzem świata i wiele poświęcił dla tego biznesu. Jest osobą, która śmieje się śmierci w twarz i ona zatrudniła właśnie takiego człowieka. Niestety dostała innego człowieka. 17 lat temu jej mąż skończył jego karierę i nie przeprasza za to. Rok po roku Triple H robi się mocniejszy i mocniejszy, a Mick robi się co raz słabszy i słabszy. Nie zdawała sobie sprawy jak bardzo Mick uderzył dna. Nie wie co on widzi w lustrze, ale jej zdaniem on widzi, że robi się co raz bardziej żałosny. Przeprasza go za to, że umieściła go w tej pozycji. Człowiek, który był w stanie stawić czoła każdego, teraz jest w stanie ledwo ustać.

Następnie zobaczyliśmy Alicie Fox. Jej chłopak Noam Dar przegrał walkę z Akirą Tozawą.

Na arenie pojawiła się Charlotte Flair i Dana Brooke, które weszły do ringu. Po zeszłym tygodniu Charlotte dalej nie potrafi przeboleć tego co zaszło. Myślała, że Bayley jest radosnym idolem małych dziewczynek, która zrobi to co było poprawne i odda jej tytuł kobiet. Jednak w największym momencie jej kariery pokazała światu jaka naprawdę jest. Jest samolubną, egoistyczną, chciwą i gotową do zrobienia wszystkiego by wygrać osobą. Ona wiedziała to przez cały czas. Bayley oszukała ich wszystkich. Powinna za to wygrać Oskara. Najpierw była zszokowana i potem o tym pomyślała. Bayley tego chciała przez jej całe życie. Jest w końcu normalna i przeciętna jak fani. Nie obchodziło jej to jak wygrała tytuł. Nie obchodziło jej to, że Sasha jej pomogła w oszustwie. Dopóki ma jej tytuł w swoich dłoniach to jej to wystarczało. To je różni. Bayley jest skazana na bycie gwiazdą jednego momentu. One wszystkie mają swój moment, a potem znikają tak jak Vanilla Ice, The Baha Men, aktorzy ze Zmierzchu, Brett Favre czy Buster Douglas. Ona jest inna. Magazyn Forbes nie nazwał jej mianem najświetniejszej zawodniczki w WWE…Przerwała jej muzyka nowej mistrzyni kobiet Raw Bayley, która prędko została nazwana oszustką przez Charlotte.

Mistrzyni zaczyna mówić o tym, że pokonała Charlotte aż trzy razy. Wie, że podjęła dobrą decyzję tydzień temu. Nawet jeśli Charlotte i Stephanie się ona nie podobała. Jeśli Charlotte myśli, że jej przygoda kończy się tutaj to się myli. Kiedy zdobywa się jeden cel to pojawia się następny – wkroczenie na WrestleManie jako Raw Women’s Champion. Charlotte ma tego dość. WrestleMania jest za 40 dni i za ten czas ona odbierze to co do niej należy. Kiedy to zrobi to nawet kupi ojcu Bayley bilet w pierwszym rzędzie, żeby mógł zobaczyć jak jego córka idzie na dno. Przyszła Sasha Banks, która nazwała Dane zabawką Charlotte i powiedziała, że Bayley jest osobą, którą Charlotte chciałaby być i osobą, którą fani chcą mieć. Pomimo wszystkich braków pewności siebie, które ma Charlotte, Bayley bardziej zasługuje na ten tytuł niż Charlotte. Królowa jest pod wrażeniem, że Sasha nie brakuje tchu ponieważ ciągle zabiera chwilę Bayley. Musi być wyczerpana. Sasha jest wyczerpana patrzeniem na głupią twarz Charlotte. Sasha nie rozumie dlaczego one dalej mówią skoro mają mieć Tag Team Match. Charlotte potwierdziła to, ale wyjaśniła, że jej uczennica nie jest jej partnerką. Jej partnerką jest Nia Jax.

Pod koniec pojedynku Jax poradziła sobie z obiema rywalkami. Rzuciła Sashe na jej koleżankę po czym wykonała Leg Drop na mistrzyni. Dzięki temu ona i królowa PPV wygrały walkę.

Następnie puszczono filmik reklamujący wprowadzenie Beth Phoenix do WWE Hall of Fame. Na temat The Glamazon wypowiadały się między innymi Trish Stratus i Eve Torres.

Sasha i Bayley próbowały złapać oddech po swojej ciężkiej walce. Sasha powtórzyła do Bayley, że nikt nie zasługuje na ten tytuł bardziej niż ona. Bayley się martwi ponieważ Charlotte zawsze ma jakiegoś asa w rękawie. Zwłaszcza na PPV przez co będzie potrzebowała oczu z tyłu głowy. Niech się o to nie martwi ponieważ Sasha będzie przy jej narożniku tej niedzieli. Podeszła do nich Stephanie, która uważa, że Sasha oferuje swoją pomoc bo wie, że Bayley nie jest w stanie tego dokonać w pojedynkę lub znowu chcę ukraść moment Bayley. Niech nie martwi się o walkę Bayley bo sama zawalczy z Nia’ią Jax – kobietą, której sprawia przyjemność łamanie The Bossa. Gdyby była Sasha to nie martwiłaby się o dobro Bayley, ale o swoje własne.

Cały odcinek możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Na Raw Fallout Jax, która po zmiażdżeniu mistrzyni i jej koleżanki, tej niedzieli pokona The Bossa jakby to był lekki spacerek.