Poniżej znajduje się zapowiedź nowego odcinka I’m with Spud, którego gościem będzie była zawodniczka Women of Honor – Veda Scott.

Poniżej znajduje się odcinek z serii My Daughter/Son is a WWE SuperStar. W tym odcinku pojawiła się obecna SmackDown Women’s Champion Alexa Bliss wraz z rodziną.

Wrestlezone.com podaje, że The First Lady of Professional Wrestling Maria Kanellis-Bennett i jej mąż The Miracle Mike Bennett podpisali nowe kontrakty z TNA. Kilka miesięcy temu Maria napisała, że wkrótce odchodzi ze świata wrestlingu, ale najwyraźniej postanowiła zostać. Mike i Maria zadebiutowali w TNA w styczniu 2016 roku. Podobno teraz nie będą mieli całkowitej kontroli nad swoimi występami poza TNA.

Jak wiadomo Naomi została zmuszona do oddania SmackDown Women’s Championship z powodu kontuzji kolana, której doznała na Elimination Chamber w pojedynku z Alexą Bliss. Kontuzjowane dokładnie zostało jej lewe kolano kiedy Naomi wykonywała ostatni ruch w walce, czyli Split-legged Moonsault. WWE wierzyło, że Naomi będzie w stanie szybko powrócić do ringu, ale kontuzja okazała się być bardziej poważna. Podobno kontuzja Naomi przypomina ostatnią kontuzję Setha Rollinsa. Naomi zapewne będzie trzymała się z dala od ringu przez jakieś dwa miesiące.

Naomi miała wystąpić 12 marca na gali w Madison Square Garden, ale z powodu kontuzji zostanie zastąpiona przez NXT Women’s Champion Asuke, która zajmie jej miejsce w Eight Women Tag Team Matchu.

Skoro mowa o Asuce to jest bliska pokonania słynnego rekordu Goldberga, który nie przegrał z rzędu 173 pojedynków, a tak naprawdę to 153. Asuka w chwili obecnej wygrała 149 walk ze 154 w NXT. Te 5 pojedynków to Battle Royal Triple Threat Matche, w którym nie została przypięta lub Tag Team Matche. Sam Goldberg pogratulował Asuce 149-ego zwycięstwo na Twitterze.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Queens of Combat 17.

W najnowszym odcinku z serii Around The Ring gościem była Laurel Van Ness.

WWE podpisało kontrakt z Kanadyjką Isabel Lahelą, która powinna zgłosić się do Performance Center w kwietniu.

Zawodniczka z Australii Kellie Skater ogłosiła ostatnio na gali Stardom w Korakuen Hall, że odchodzi na emeryturę. Swoją ostatnią walkę stoczy tej niedzieli w Oz Academy w Japonii. Skater rozpoczęła walczyć w 2007 i jest najlepiej znana ze swoich występów w Shimmer.