Uważaj czego sobie życzysz Peyton.

W tym tygodniu na NXT odbył się wielki Triple Threat Match o miano pretendentki do NXT Women’s Championship. Pod koniec walki pomiędzy Ember Moon, Liv Morgan i Peyton Royce, Billie Kay, która nie była oficjalnie w walce przyjęła pocisk dla dobra drużyny i przyjęła Eclipse od Ember.

Moon została wyrzucona z ringu przez Liv, która została następnie znokautowana uderzeniem z kolana przez Peyton. The Venus Fly Trap of NXT dołożyła Bridging Fisherman Suplex i stała się nową pretendentką.

Billie i Peyton cieszyły się dalej z wielkiej wygranej podczas swojego wywiadu. Peyton rzuciła kilkoma faktami. Fakt pierwszy – już dawno byłaby mistrzynią kobiet gdyby Crazy Nikki nie wsadziła nosa w ich sprawy w San Antonio. Fakt drugi – dzisiaj miała uczciwe szanse i właśnie dlatego jest nową pretendentką. Fakt trzeci i ostatni – za tydzień zostanie nową mistrzynią kobiet ponieważ znowu będzie miała uczciwe szanse. Kiedy już wygra to zabierze ten tytuł do swojego kraju, a jej rodzice będą bardzo szczęśliwi.

Peyton dostanie swoją walkę o NXT Women’s Title na przyszłym NXT.

https://dailymotion.com/video/x5cw4px

Reklamy