The Iconic Duo Peyton Royce i Billie Kay teraz próbują przejąć kontrolę w dywizji kobiet NXT. W dzisiejszych czasach widzimy je jako najlepsze przyjaciółki, które razem przybyły do WWE. Jednak kiedyś ich relacje były dalekie od przyjaźni o czym powiedziała nam Billie podczas wywiadu z The Miami Herald. Billie powiedziała:

Chodziłyśmy do tego samego liceum. Miałam trzy lata więcej doświadczenia od niej. Ja trenowałam w Westfields Sports High koszykówkę, a ona była tancerką. Na początku się nie dogadywałyśmy. Widziałyśmy się w kolejkach do wszystkich gal WWE w Australii czy na innych spotkaniach z zawodnikami. Pewnego razu Mickie James podpisywała autografy w naszym mieście i pamiętam Peyton była cztery czy pięć osób w kolejce przede mną i czekałam tam już jakieś pięć godzin. Więc miałyśmy taką małą cichą rywalizację pomiędzy nami o miano największego fana WWE.”

Panie jednak zostały zatrudnione przez WWE w ten sam dzień i od tamtego momentu ich przyjaźń jest mocniejsza niż wcześniej. Cały wywiad możecie przeczytać pod tym linkiem.

Reklamy