Czy Stephanie widzi prawdziwe kolory Sashy?

Najpierw pokazano promo ze zeszłotygodniowej walki o Raw Women’s Championship.

Później zobaczyliśmy Lane, która przywitała swojego męża i jego partnera. Po nich na arenie pojawiło się The New Day, którzy będą gospodarzami WrestleManii oraz planują podkładać głos hienom w nowej części Króla Lwa. Planują również wypuścić swoje własne lody. Ich przemowę przerwała im Lana, która na swoim tablecie miała ich skradzione plany The New Day. Lana przeczytała część planów czym uświadomiła im, że ma ich prawdziwe plany. Lana nie zamierzała im oddać ich cennych planów co doprowadziło do Tag Team Matchu.

Podczas walki Xavier Woods wystraszył Lane swoim instrumentem przez co ta rzuciła swojego tableta. Xavier złapała go i po chwili roztrzaskał o stalowe schody. Po chwili The New Day wygrało pojedynek.

Zobaczyliśmy jak Nia Jax zmierza korytarzem do wejścia na arenę.

W ringu czekała już jej rywalka – Sarah Pierce, która bardzo szybko przegrała walkę z Jax po tym jak otrzymała Samoan Drop.

Jax po walce udzieliła wywiadu. Jej zdaniem zwycięstwo Bayley tydzień temu to żadna kontrowersja. Jedyną kontrowersją jest to, że ona jeszcze nie miała szansy na zdobycie tytułu kobiet. Wszyscy to wiedzą. Z chęcią by zobaczyła jak te małe dziewczynki Bayley i Sasha spróbowały by zrobić jej to samo co tydzień temu zrobiły Charlotte. Wzięła by kulę Sashy, przełamała na pół i wcisnęła do ich gardeł. Wysyła jasną wiadomość do mistrzyni.

Zobaczyliśmy jak Bayley zmierza korytarzem do wejścia na arenę.

Nowa Raw Women’s Champion wkroczyła do ringu by skomentować słowa Charlotte, która zażądała na Twitterze by Bayley oddała jej po dobroci jej tytuł. Bayley zaczęła mówić o tym jak dorastała w Kalifornii z najlepszymi przyjaciółmi i najlepszą rodziną. Jej przyjaciele chcieli być dentystami, Britney Spears lub tatuażystami, ale ona chciała tylko stać w tym ringu i nazywać siebie mistrzynią. Jej marzenie się ziściło tydzień temu. Nawet po tygodniu nie wie jak to wszystko wytłumaczyć. Po Raw zadzwoniła do swojego taty, który zabierał ją na gale WWE i dzisiaj również tutaj jest. Oczywiście Charlotte jak zwykle nie może pogodzić się z porażką. Niech spojrzy prawdziwe w oczy i zaakceptuje fakt, że to ona jest nową mistrzynią kobiet.

Przybyła Stephanie McMahon, która uścisnęła dłoń mistrzyni po czym spytała się jej czy wyobrażała sobie, że będzie walczyć w main evencie Raw na oczach wyprzedanej publiczności oraz czy wyobrażała sobie, że wygra swój pierwszy tytuł kobiet w taki brudny sposób. Czy jej tata zastanowił się kto tak naprawdę wygrał? Bayley czy Sasha? Jej córki są fankami Bayley ponieważ jest dobra, szczera i ma morale. Jest Bayley i to jest dobre dla każdego, ale czy jest gotowa odrzucić to kim Bayley jest by utrzymać mistrzostwo, którego tak naprawdę nie zasłużyła? Bayley, która ona zna podjęłaby odpowiednią decyzję i oddałaby tytuł kobiet. Ona przecież nie chce wygrać w taki sposób. Bayley już zdjęła tytuł ze swojej talii i poważnie się zastanawiała nad swoją decyzją. Zdaniem Stephanie jest to ważny moment dla Bayley ponieważ zdefiniuje to jej postać. Przyszła Sasha Banks co nie zdziwiło Stephanie. Sasha znowu wciska nos w sprawy Bayley.

https://dailymotion.com/video/x5cm59h

Zdaniem Stephanie Sasha uważa, że Bayley nie może wygrać w pojedynkę albo jest jakimś przypadkiem charytatywnym. Sasha kazała Bayley nie słuchać tego śmiecia. Wygrała ten tytuł uczciwie. Są jak siostry i ona nie pozwoli jej zaprzepaścić swojej ciężkiej pracy. Niech posłucha głosu WWE Universe. Wszyscy ją kochają. Ona ją kocha. Stephanie zastanawia się czy Sasha jest tutaj bo kocha Bayley czy jest tutaj bo wie, że nie jest w stanie pokonać Bayley i odzyskać tytuł kobiet. Sasha spytała się jej za kogo się uważa, ale Bayley uspokoiła ją i przyznała Stephanie rację. Ten tytuł znaczy dla niej wszystko. Jest on większy od niej, od Sashy czy nawet od Charlotte. Nie pracowała tak długo by wyglądać na kogoś kto dostał w prezencie ten tytuł. Fani na to nie zasługują. Ten pas powinien reprezentować szczęście i rywalizację, a nie kontrowersję. Czy powinna oddać Raw Women’s Title? Nie! Przypięła Charlotte po raz trzeci w środku tego ringu i stała się nową mistrzynią. Nie dzięki Sashy, ale dzięki fanom. Będzie broniła tego tytułu o każdym czasie w każdym miejscu i nikt nie stanie jej na drodze. Przyszła Charlotte Flair, która chcę przeprosić Stephanie w imieniu całej dywizji kobiet za to, że Sasha i Bayley nie okazują żadnego szacunku.

Nie chcę by Bayley oddała swój tytuł ponieważ sama go odbierze. Na Fastlane, królowa PPV dostanie swój rewanż. Sasha kazała się Charlotte zamknąć bo ma jej dosyć. Ona nie jest żadną królową i na Fastlane Bayley to udowodni. Jej kolano czuje się już lepiej więc może urządzą sobie dzisiaj mały pojedynek. Charlotte kazała się Sashy zamknąć i oskarżyła ją o pomaganie Bayley w oszukiwaniu. Ona nie odpuści szansy by znowu umieścić Sashe na ławce rezerwowych. Jednak tym razem nie będzie potrzebowała tych kul bo wyląduje na wózku inwalidzkim…na zawsze! Stephanie oficjalnie potwierdziła ten pojedynek.

Podczas walki Bayley siedziała przy stole komentatorskim i powstrzymała Dane Brooke od interweniowania w walce. Rozproszyło to Charlotte, która przez to otrzymała Bank Statement i przegrała.

Stephanie pytała się Micka gdzie był kiedy Sasha i Bayley jej nie szanowały. Mick chciał pogratulować nowej mistrzyni i prawdę mówiąc podobało mu się to co usłyszała Stephanie bo sama siebie w to wpakowała. Stephanie poradziła mu by jej nie wnerwiał tak jak jej dzieci. Jego zachowanie w ostatnim czasie to nic innego niż niesubordynacja. Jego urlop w ogóle mu nie pomógł. Mick przypomina jej, że kilka tygodni temu nie traktowała jego jakby był głupi. Teraz tego żąda. Zaufał jej, wierzył w nią i teraz Seth Rollins ominie kolejną WrestleManie. To co robi Stephanie jest przeciwne każdej cząsteczce w jego ciele. Wie, że popełnia zawodowe samobójstwo, ale nie pozwoli by Stephanie weszła mu w drogę do zrobienia tego co jest słuszne. Na koniec Stephanie powiedziała Mick’owi, że nie wybaczyła by sobie gdyby coś mu się wydarzyło.

https://dailymotion.com/video/x5cm5jm

Po Raw nakręcono scenę do filmy Fighting With My Family. Thea Trinidad i Tessa Blanchard (kaskaderka aktorki, która odgrywa Paige) odegrały debiut Paige po WrestleManii 30.

Nowa mistrzyni kobiet wzięła udział w swojej pierwszej sesji zdjęciowej z tytułem.

Reklamy