Chodzą plotki o prawdopodobnej dacie ślubu Alberta Del Rio i Paige. Ich ślub zapewne odbędzie się gdzieś w maju.

Wrestling Observer Newsletter podaje, że możemy zobaczyć kilka powrotów byłych zawodniczek na tegorocznej WrestleManii. Chodzą pogłoski, że Kelly Kelly, która ostatnio udzieliła wywiadu na Raw Fallout podpisała kilkuletni kontrakt z WWE. Kelly odeszła z WWE w 2012 roku i od tamtej pory nigdzie nie walczyła.

Była WWE Women’s Champion Victoria napisała na Instagramie, że pojawi się dzisiaj na Live Evencie WWE w San Diego razem ze swoim znajomym. Victoria odeszła z WWE w 2009 roku po czym występowała przez kilka lat w TNA. Również ostatnio na Snapchacie udostępniła filmik jak wykonuje Widow’s Peak z napisem „Powrócę.”

Była zawodniczka z WWE i TNA Winter (znana również jako Katie Lea Burchill) opublikowało ostatnio na Instagramie zdjęcie z Mickie James przez co ludzie również spekulują, że może być bliska powrotu do WWE skąd została zwolniona w 2010 roku.

Podobno walka kobiet z niebieskiego show to będzie jakiś Tag Team Match z udziałem Becky Lynch i Mickie James. W ten pojedynek mają być wmieszane powracające zawodniczki. Jedna drużyna ma składać się z byłych zawodniczek, a druga z teraźniejszych.

SmackDown Women’s Championship, który obecnie posiada Naomi zapewne nie znajdzie się na szali na największej gali w roku. Być może obecna mistrzyni weźmie udział w wymienionym wcześniej Tag Team Matchu. Podobno WWE umieściło tytuł na Naomi ponieważ WrestleMania odbywa się w jej rodzinnym mieście w Orlando. Plany zawsze mogą się zmienić.

Brie Bella i Nikki Bella pojawiły się ostatnio na gali Women’s Image Awards by wręczyć jakąś nagrodę. Same wygrały nagrodę Outstanding Actress in a Reality Series za Total Divas.

Thea Trinidad wystąpi w filmie poświęconym rodzinie Paige. The Rock opublikował jej zdjęcie z tytułem Div na swoim Instagramie, lecz nie wiadomo kogo zagra Thea. Fani spekulują, że może odegrać rolę Layli, AJ Lee lub Nikki Belli. Zdjęcie Thea’i możecie zobaczyć tutaj.

Ring of Honor ogłosiło swój pierwszy Tryout Camp i seminarium dla Women Of Honor wraz z Japońską organizacją Stardom.

Nikki Cross wywołała ostatnio duży szum na mediach społecznościowych po tym jak do sieci przestały się informacje z jej występu. Podczas walki Sanity, Nikki stała przy ringu i fani usłyszeli jak karze im się zamknąć. Jednak nie o to tyle szumu. Nikki nazwała ich potem pedałami i ludzie na widowni podobno byli zszokowani. Damo podszedł do niej i wyszeptał jej coś na ucho i można było zobaczyć jak Nikki mówi „Och, nie”

Taeler Hendrix & Laurel Van Ness ostatnio zostały pierwszymi w historii Queens of Combat Tag Team Champions na gali Queens of Combat 18. W finałach turnieju Laurel i Taeler pokonały Jade i Leve Bates.

Ostatnio pisałem o powrocie Taminy do ringu na Live Evencie SmackDown na trzy tygodnie przed WrestleManią. Niedawno Tamina powróciła do ringu w Tag Team Matchu na innym Live Evencie. Razem z Natalyą pokonały Carmelle i Alexe Bliss.

Reklamy