Bratanie się z wrogiem.

Na One Night Only: Joker’s Wild widzimy serię walk drużynowych, których zwycięzcy kwalifikują się do Gauntlet Matchu o 100 tysięcy dolarów. Dostanie się do main eventu jednak nie jest łatwe ponieważ partnerzy do walk kwalifikujących się wybierani poprzez losową loterię. Często wrogowie muszą współgrać by mieć jak najlepsze szanse na wygranie wielkiej kasy.

Najpierw zobaczyliśmy Maria Kanellis-Bennett i jej męża Mike’a Bennetta, który został umieszczony w zespole z Braxton’em Sutterem. Ich rywalami byli Tyrus i Crazy Steve. Maria rozproszyła Tyrusa w środku walki kiedy ukradła jego łańcuch przez co Tyrus zaczął ją ścigać. Pomimo kłótni w ringu, Braxton i Mike wygrali pojedynek.

Braxton i Mike kłócili się potem za kulisami czemu przysłuchiwała się Maria. Braxton cieszy się na Gauntlet Match ponieważ nie będzie już musiał być w drużynie z Mike’m, który kiedy wygra to zaprosi swoją żonę na kolację i kupi sobie nowego partnera.

Madison Rayne, która jeszcze nigdy w swojej karierze nie uczestniczyła w Joker’s Wild siedziała przy stole komentatorskim podczas walki drużynowej Knockouts. Jade została zmuszona sprzymierzyć się ze Sienną, a ich przeciwniczkami była druga członkini The Lady Squad Laurel Van Ness i znienawidzona przez nią Allie.

Podczas pojedynku Sienna i Laurel ani razu ze sobą tak naprawdę nie zawalczyły. W obu drużynach było wiele spięć i konfliktów. Laurel nie chciała dokonać zmiany z Allie przez co ta została sama na placu boju. Laurel nawet spoliczkowała Allie, która odpłaciła się im tym samym i wrzuciła ją do ringu. Sędzia uznał to za dokonanie zmiany. Jade i Allie zderzyły ze sobą członkinie The Lady Squad po czym Allie wykonała na Laurel Codebreaker, a Jade wykonała Package Piledriver.

Allie świętowała z Jade jej zwycięstwo, a Sienna szybko wróciła za kulisami mówiąc, że to dzięki niej jej drużyna wygrała.

Zobaczyliśmy potem jak Sienna i Jade kłócą się za kulisami. Sienna pogratulowała Jade dobrej roboty i uważa, że Laurel przeboleje to wszystko bo chodzi o dużą kasę. Zaproponowała Jade połączenie sił w Gauntlet Matchu i podzielenie się kasą pół na pół. Jade jednak się nie zgodziła. Każda przejmuje się swoim własnym zadkiem. Sienna powiedziała, że Jade zrobi to co jej karze ponieważ jest większa, szybsza i silniejsza. Lepiej niech nie wchodzi jej w drogę. Sienna odeszła, a Jade rzuciła w nią butelką wody i nazwała ją suką.

W main evencie jako pierwsza pojawiła się Jade z numerem 8. Na początku swojego pobytu walczyła ze Spudem. Sienna weszła z numerem 9 i Spud pozwolił jej zaatakować Jade. Sienna nie zamierzała współpracować ze Spudem i wykonała na nim Powerbomb po czym wspólnie z Jade wyeliminowały go. Sienna i Jade szybko zakończyły swoją współpracę i rzuciły się na siebie. Aron Rex wykorzystał to, że panie chcą się wyeliminować nawzajem i wyrzucił je w tym samym czasie. Panie opuszczając arenę dalej się kłóciły i obwiniały nawzajem o porażkę.

Maria towarzyszyła również swojemu mężowi podczas Gauntlet Matchu. Zwycięzcą został Moose.

Reklamy