Kiedy Angelina szczeka to Davey gryzie.

Impact Wrestling rozpoczęło się od Mix Tag Team Matchu. Crazy Steve i Knockouts Champion Rosemary zmierzyli się z Brandi Rhodes i Moose’m po tym co wydarzyło się tydzień temu.

Brandi, która zyskała miano Mini Moose razem ze swoim partnerem wykonali wykonali The Game Changer na przeciwnikach po czym Moose przypiął Steve’a i wygrał walkę dla swojej drużyny. Przy stole komentatorskim znowu siedziała Madison Rayne.

Potem za kulisami Brandi dziękowała swojemu kumplowi za pomoc. Moose powiedział, że jeśli kiedykolwiek będzie potrzebowała pomocy to ma jego numer.

Poźniej kiedy Eddie Edwards wezwał do ringu swojego byłego przyjaciela, zamiast Davey’a przyszła Angelina Love, która przeprosiła Eddie’go ponieważ sprawy inaczej działają. Eddie dostanie Davey’ego kiedy ona o tym zadecyduje. Czemu on się tak złości? Gdzie on był gdy Davey był kontuzjowany? Bronił ich tytuły? Gdzie był on gdy ona była w ciąży i pomagała swojemu kontuzjowanemu mężowi? Dzwonił w ogóle do niego? Odwiedzał ich? Nie. Eddie załatwiał swoje sprawy i wolał gonić za World Heavyweight Championship. Opuścił swojego brata. Teraz Eddie może go dostać. Przedstawia wszystkim The American Wolf – Davey Richards. Przyszedł mąż Angeliny, która została uciszona przez Eddie’go. Kazał Angelinie wyciągnąć jaja ze swojej torebki i niech wejdzie do tego ringu. Davey wypomina mu, że to on stworzył tę drużynę 8 lat temu. Bez niego Eddie był nikim. On stworzył go i The Wolfs Nation. Ponieważ Eddie odwrócił się od swojego brata, to on to wszystko zniszczy. Eddie spytał się czy tak uważa Davey czy Angelina. Davey radzi Eddie’mu by odwrócił się i odszedł bo inaczej pokaże wszystkim jaka z niego jest mała cipa. Eddie’go to zagrzało do walki i rozpoczęła się bójka pomiędzy byłymi braćmi. Ochrona prędko próbowała ich rozdzielić. Eddie potem złapał mikrofon i krzyknął, że to jest dopiero początek. Zaproponował Street Fight na dzisiejsze show.

Laurel Van Ness, Maria Kanellis-Bennett i Sienna wkroczyły rozbawione do pokoju, który Allie przystroiła na wieczór panieński koleżanki Marii. Jej szefowa jednak nie była zachwycona z dekoracji. Uważała to za obrzydliwość. Nie był to wieczór panieński, ale impreza jak dla dziecka. Maria potem oświeciła Allie i oznajmiła jej, że jest to wieczór panieński Laurel, która za tydzień wyjdzie za mąż za Braxtona. Allie się zasmuciła.

Panie nudziły się potem jak mopsy na nieudanym wczorajszym wieczorze panieńskim. Allie miała kilka pomysłów, lecz Marii żaden się nie spodobał. Jej zdaniem nikogo nie obchodziły głupie dekoracji Allie. Ta zaczęła skamleć, a Sienna zaproponowała by w końcu otwarły szampana.

Maria potem podarowała Laurel w prezencie seksowną bieliznę. Według Laurel Braxton będzie zachwycony tym strojem. Maria przypomniała Allie by załatwiła im na ślub sukienki druhen. Allie prosiła by nie została druhną i wtedy Maria jej ogłosiła, że ona będzie niosła obrączki. Niech też znajdzie sobie odpowiedni strój i byle by nie był różowy. Allie wypomniała, że sukienka Marii jest w pewnym stopniu różowa. Maria wydarła się na nią ponieważ jej zdaniem jej sukienka była biała. Różowe to są balony, dekoracje czy głupie babeczki. Maria wzięła jedną i uderzyła nią Allie w twarz. Kazała jej wszystko przygotować na ślub, a one idą na lepsze przyjęcie. Cała ta impreza wydarzyła się w dzień przed Impact Wrestling.

Brooke Tessmacher udzieliła potem wywiadu na temat jej konfliktu z Marią. Spodziewała się tego całego zamieszania. Jednak ona była tutaj dłużej niż Maria. Walczyła w większych wojnach i zmierzyła się z najlepszymi zawodniczkami. Przyznaje, że Sienna ma jeden z najbardziej bolesnych ruchów w AK-47, ale to co wydarzyło się w ich ostatniej walce było oszustwem i ona je naprawi. Pokona Sienne, ale ta wiadomość jest do Marii. Pora by ktoś ją uciszył raz na zawsze.

Sienna i Maria pojawiły się na arenie by Sienna mogła zawalczyć z Brooke w rewanżu z ostatniego miesiąca. Przed pojedynkiem Brooke zaczęła gonić Marie co pozwoliło Siennie zyskać chwilową przewagę. Madison Rayne ponownie komentowała pojedynek. Maria jak zwykle interweniowała w pojedynku przez co w pewnym momencie prawie została zrzucona przez swoją własną koleżankę. Brooke jednak wygrała po tym jak uniknęła AK-47 i wykonała Roll Up.

W main evencie gali Davey zmierzył się ze swoim bratem w Street Fight. Przed pojedynkiem Angelina powiedziała kilka słów do Eddie’go. Jej zdaniem on naprawde pragnię śmierci. Dostanie to co chcę…The American Wolf – Davey Richards. Davey wtedy zaatakował Eddie’go od tyłu.

W pewnym momencie Angelina weszła do ringu ze stalowym krzesłem ponieważ Eddie był bliski uderzenia krzesłem jej męża. Eddie kiedy zobaczył Angeline to odrzucił krzesło, a Angelina po krótkiej kłótni rzuciła mu swoje. Wtedy Davey podniósł odrzucone krzesło i uderzył nim w krzesło Eddie’go, który trzymał je przed swoją twarzą. Angelina podała mężowi drugie krzesło i pocałowała go na środku ringu. Wtedy do ringu wbiegła Alisha, która rzuciła się na Davey’a po czym rozpoczęła bójkę z Angeliną. Była Knockouts Champion prędko ją znokautowała po czym podniosła kajdanki, które jakimś cudem znalazły się w ringu i przypięła Alishe do jednej z lin. Angelina chciała ją uderzyć krzesłem, ale Eddie zasłonił Alishe swoją własnym ciałem przez co oberwał kilka uderzeń krzesłem od Richardsa. Alisha na wszystko patrzała w przerażeniu i nie mogła nic zrobić. Prosiła Richardsa by przestał. Angelina potem położyła krzesło na głowie leżącego Eddie’go, w które Davey uderzył kolejnym krzesłem.

Angelina kopnęła sędziego prosto w kroczę i odliczyła do trzech kiedy jej mąż przypiął Eddie’go. Na końcu Davey i Angelina pocałowali się na oczach Alishy i nad obolałym ciałem Eddie’go.

Reklamy