Melina mówi o obecnym stanie wrestlingu kobiet i o erotyzacji w wrestlingu

Była WWE Divas Champion i WWE Women’s Champion Melina, która nie tak dawno powróciła do ringu i zaczęła występować na scenach niezależnych podczas wywiadu z Memorabilia Guy wypowiedziała swoje zdanie na temat obecnego stanu wrestlingu kobiet oraz o całej rewolucji kobiet.

Uważam, że jest niesamowicie. Zobaczenie tego jest czymś niezwykłym i bardzo mnie uszczęśliwia. Dziwnie jest myśleć o moich początkach ponieważ to nie było tak dawno temu. Doceniam ludzi z przeszłości – zawodników z lat 60-tych i wszystko. Ludzie mówią o rewolucji kobiet i zawsze im mówię, że rewolucja kobiet rozpoczęła się z początkiem wrestlingu kobiet. Kobiety zawsze były mniejszością w wrestlingu i była to nowość. Przez jakiś czas pomimo tego, że były świetne zawodniczki, wrestling kobiet dalej był postrzegany jako coś nowego jeszcze przed moimi czasami. I teraz mam wrażenie, że byłam jedyną dziewczyną w mojej szkole treningowej. Może była jeszcze jedna, która przychodziła czasami, ale był to rzadki widok. Kiedy dostałam się do OVW to czymś pięknym było zobaczenie trzech dziewczyn! Ale teraz jest bardzo dużo zawodniczek i jest to niesamowite, że kobiety mogą podróżować gdzie chcą i mają z kim walczyć.”

Melina wypowiedziała się również na temat erotyzacji w wrestlingu kobiet. Ona jak wiele zawodniczek z dawnych czasów pamięta czasy Bra & Panties Matchy, w których kobiety musiały brać udział. Dzisiaj takie rzeczy nie mają miejsca, lecz wtedy była to codzienność.

Myślę, że erotyzacja zawsze jest, lecz nie tylko w wrestlingu, ale i w mediach zawsze występował ten element. Nie można powiedzieć, że czegoś takiego już nie ma ponieważ jest to w pewnym stopniu część życia i robimy to również z mężczyznami! Ale jest zdecydowanie więcej wrestlingu i więcej walczenia, UFC i boks i wszystko inne. Kobiety podnoszą swoje poprzeczki i uświadamiają sobie „Hej, jestem czymś więcej niż to. Jestem czymś więcej niż przedmiot i osobą, która robi sobie makijaż i się wystraja. Jestem więcej niż czymś takim” I społeczeństwo to widzi i przyswaja. Teraz jest to bardziej akceptowane.”

Cały wywiad znajdziecie pod tym linkiem.

Reklamy

4 thoughts on “Melina mówi o obecnym stanie wrestlingu kobiet i o erotyzacji w wrestlingu

 1. – Maria pracuje dla TNA i z tego co wiem to wydaje się tam być zadowolona. Miała odejść w tym roku z wrestlingu, ale chyba pozostanie i spróbuje pogodzić studia z pracą w wrestlingu więc wątpię, żeby miała czas na WWE.

  – Jillian, Aksana. Wątpię. Z tego co wiem to już nie występują.

  – Melina. Bardzo możliwe, ale na razie jestem z niej dumny, że powróciła do walczenia na scenach niezależnych i znowu walczy.

  – Kelly Kelly. Bardzo prawdopodobne sądząc po jej ostatniej wizycie w WWE.

  – Maryse. Pewnie na WrestleManii w walce z Nikki.

  – Maxine jest zadowolona z pracy w Lucha Underground i nie sądzę by odeszła bo czuła się bardzo niedoceniana w WWE.

  – Aj Lee, Victoria, LayCool, Beth Phoenix. Całkiem możliwe. Powrót Mickie i Maryse nauczył nas, że wszystkiego możemy się spodziewać.

  – Rosa Mendes. Dopiero odeszła i nie walczyła od 2015. Pewnie jej już nigdy nie zobaczymy w ringu.

  Polubienie

 2. Jak myślisz jest szansa zobaczenia Meliny jeszcze w ringu WWE ?
  Jak uważasz czy te zawodniczki mają szansę na powrót do ringu wwe tak jak Mickie ?
  -Melina
  -Kelly Kelly
  -Maryse
  -Aksana
  -Aj
  -Maxine
  -Victoria
  -Beth Phoenix
  -Rosa Mendes
  -Laycool (Layla i Michelle)
  -Maria
  Ja po prostu chcę znać twoje przeczucia/zdanie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s