Rosa Mendes ogłosiła ostatnio na swoim Instagramie, że po 10 latach pracy w WWE opuszcza organizację by skupić się na swoim nowym życiowym zadaniu – byciu mamą.

Podczas wywiadu z WWE.com Rosa powiedziała kilka słów na temat swojej poważnej decyzji. Powiedziała:

Jak wiadomo jestem nową mamą. Cóż, nie taką nową, minął już rok [śmiech] Ale uważam, że kiedy się starzejesz to twoje marzenia się zmieniają. Przez lata moim marzeniem było wygranie mistrzostwa WWE. Teraz podarowałam komuś życie w prezencie i jestem z mężczyzną moich marzeń. Jest inaczej.”

Rosa również wyjawiła swój najbardziej ulubiony moment ze swojej długiej kariery. Rosa wspomniała chwilę kiedy zadebiutowała na głównym rosterze jako fanka The Glamazon Beth Phoenix.

Moim ulubionym momentem było przeskoczenie przez barykadę. Moja obsesja na punkcie Beth Phoenix była nie z tego świata i musiałam przeskoczyć przez barierkę i zaatakować Meline…kilka razy! Wtedy WWE powiedziała „Wow, chyba mamy gwiazdę w naszej garści.” To była wielka chwila.”

Rosa została również zapytana czy kiedykolwiek powtórzy do WWE. Odpowiedziała, że jej pasja do WWE nigdy nie zniknie. Poza tym nigdy nie wiadomo czy jej córka nie zachce zostać zawodniczką. Oglądają razem WWE i jej córka zaczyna skakać ze szczęścia kiedy słyszy muzykę The New Day.

Cały nieprzetłumaczony wywiad znajdziecie pod tym linkiem.

Reklamy