Łamanie zasad i łamanie serc.

Przed galą Mickie James udzieliła wywiadu przed swoim rewanżem z Elimination Chamber. Dzisiaj jest gotowa by pokazać Becky wszystko co potrafi. Świat zapomniał o tym, że ona była częścią rewolucji, ale Becky dobrze o tym wiedziała. Da jej dzisiaj nauczkę i uświadomi jej jak bardzo potrafi. Przypomni jej również dlaczego ona jest najświetniejszą zawodniczką, z którą Becky kiedykolwiek będzie mogła zawalczyć.

James Ellsworth zaproponował Carmelli kolację z okazji Walentynek, ale ona dalej chcę utrzymać ich znajomość na profesjonalnym poziomie. Wpadł na nich szukający Baron’a Corbina Dean Ambrose, który udzielił James’owi radę. Niech spróbuje jakiś stron randkowych ponieważ Carmella go wykorzystuje. Carmella spytała się kolegi czy pozwoli by ten pracownik stacji benzynowej ją tak obrażał. James chciał się postawić Dean’owi, ale przerwał im Daniel Bryan. Dean powiedział mu, że ma problem z ubraniem James’a i z Baron’em. Daniel stworzył pojedynek pomiędzy James’em i Dean’em co ucieszyło Carmelle ponieważ uważa, że James ma teraz szansę by nauczyć czegoś tego brudasa. James nie był za bardzo zachwycony.

Carmella i James pojawili się na arenie. James kazał się widowni uciszyć ponieważ chciał przedstawić swoją specjalną przyjaciółkę. Ma wielkie szczęście, że Carmella towarzyszy mu podczas jego walki ponieważ dzięki niej jego umysł szaleje i jej serce śpiewa. Przerwała im muzyka Ambrose’a, który został wywleczony przez Corbina.

https://dailymotion.com/video/x5bw1co

Daniel Bryan i Nikki Bella oglądali bójkę z Elimination Chamber. Daniel chcę by to się w końcu skończyło i ma pomysł jak to zrobić. Przerwała im Natalya, która od razu zarzuciła Danielowi, że da Nikki walkę o tytuł bo jest dziewczyną Johna Ceny i siostrą Brie. Nikki wypomniała Natalii przegraną ze Survivor Series. Rozpoczęła się między nimi bójka. Daniel kazał ochroniarzom je rozłączyć i zdenerwowany urządził Falls Count Anywhere Match skoro biją się wszędzie tylko nie w ringu. Natalya obiecała Nikki, że nikt nie pozna jej twarzy po ich walce.

Odbył się rewanż pomiędzy Mickie James i Becky Lynch. Tym razem to Mickie okazała się być sprytniejsza. Zaczęła udawać kontuzję ręki i kiedy była pewna, że w pełni nabrała sędziego i swoją rywalkę to znokautowała ją Mick Kick’iem.

Potem w ringu pojawiła się nowa SmackDown Women’s Champion Naomi, która przyznała, że zeszłej niedzieli nie tylko wygrała tytuł, ale doznała kontuzji nogi. Nie zauważyła swojego urazu dopóki nie wróciła do szatni z powodu niesamowitej atmosfery. To co cię nie zabije to cię wzmocni. Była już kiedyś w tej pozycji i wtedy się nie zatrzymała więc teraz też się nie zatrzyma. Osiem lat zajęło jej dojście do tego miejsca i nic jej tego nie odbierze. Przerwała jej Alexa Bliss, która nie jest zdziwiona tym co słyszy. Wszyscy wiedzą, że Naomi się poszczęściło zeszłej niedzieli, a następnego dnia obudziła się i uświadomiła sobie ile presji na ciebie wpływa kiedy jest się mistrzynią. Naomi popatrzała w lustro i pomyślała, że nie jest Alexą Bliss. Nikt nie jest. Jej zdaniem Naomi wymyśliła tę kontuzję ponieważ wie, że po ich rewanżu Naomi nie będzie miała ze sobą jej tytułu. Naomi nie poczuje glow, ale poczuje się jak ktoś kto poniósł porażkę. Ona lubi obrócić coś negatywnego w coś pozytywnego. Naomi nawet mogłaby mieć swój własny odcinek na ESPN zatytułowany „Porażka Naomi” Był by to dramat albo i nawet tragedia. Naomi może sprowadzić swoją całą rodzinę na WrestleManie ponieważ ona chcę by zobaczyli prawdziwą mistrzynię kobiet – Alexe Bliss. Naomi ostrzegła ją ponieważ dalej może ją pokonać tu i teraz więc lepiej niech z nią nie zadziera. Alexa jest w dobrym humorze i da Naomi jeden tydzień na rehabilitację. Jeśli wtedy nie dostanie swojego rewanżu to Naomi albo odda jej ten tytuł dobrowolnie albo zostanie pokonana przy czym straci również swoją godność. Niech Naomi poczuje takie glow.

Alexa pojawiła się potem na Talking Smack. Tego dnia jest w dobrym nastroju. Jednak nie wie czemu Naomi dzisiaj świętowała swoje zwycięstwo. Całe osiem lat zajęło jej osiągnięcie czegoś co ona osiągnęła w pięć miesięcy. Jej zdaniem Naomi świętuje swoje porażki. Teraz kiedy jest na szczycie to ma kolejny „uraz” Wie, że dopóki jest kontuzjowana to może dłużej potrzymać swój tytuł. To jest tylko jej strategia, ale kiedy wkroczy z nią w ringu to dopilnuje, żeby jej kontuzja była prawdziwa. Naomi dalej będzie mogła przyjść na WrestleManie. Kupi jej nawet bilet, żeby mogła siedzieć ze swoją rodziną i zobaczyć jak wygląda prawdziwa mistrzyni. Co ona może dokonać za osiem lat? Wtedy będzie świętowała. Nie przejmuje się, że może być jedną z tych osób, która na początku odnosi sukces, a potem spada na dno. Mistrzowie robią wszystko co mogą by wygrać. Ona wie, że jest przyszłością WWE. Ona nie musi przejmować się kontuzjami ponieważ nie jest Naomi. Jest lepsza niż Naomi. Udowodni wszystkim jakim wielkim kłamcą jest Naomi.

Na SmackDown Fallout pojawiła się The Princess of Staten Island, która uważa, że James dzisiaj wygrał ponieważ Dean nawet nie dotarł do ringu. Dean pewnie się go bał bo James by go zniszczył. James chciał ją przytulić z okazji święta zakochanych, ale Carmella mu nie pozwoliła.

Reklamy