Paige podobno naprawdę rozważa rozpoczęcie kariery w MMA, ale pierwsze musiałaby odejść z WWE. Jeśli to by się wydarzyło to musiałaby przejść wiele testów, żeby sprawdzić czy da radę to robić. Combate Americans planuje galę PPV pod koniec roku i chodzą plotki o jej debiucie w MMA właśnie na tej gali.

Laurel Van Ness i Braxton Sutter pobiorą się na odcinku Impact Wrestling 23 lutego. W tym tygodniu na Impact Wrestling ma odbyć się wieczór panieński Laurel. TNA określiło to wydarzenie najbardziej kontrowersyjnym ślubem w historii.

Na ostatnim odcinku SmackDown Naomi przyznała się do złapania kontuzji podczas swojego pojedynku na Elimination Chamber. Jej kontuzja nogi jest czymś prawdziwym i nie została wymyślona na potrzeby jej storylinu z Alexą Bliss. Jej kontuzja nie jest czymś poważnym więc postanowiono ją wykorzystać do feudu o SmackDown Women’s Championship. Rewanż o SmackDown Women’s Title na następny tydzień jeszcze nie został oficjalnie potwierdzony, ale najprawdopodobniej odbędzie się na następnym SmackDown.

Ich pojedynek na Elimination Chamber podobno został skrócony o dwie minuty ponieważ zabrakło im czasu antenowego.

WWE podobno w ostatnim czasie zarobiło prawie 9 milionów dolarów dzięki Total Divas i Total Bellas.

Poniżej znajduje się zapowiedź nowa reklama Total Divas, które powraca w kwietniu.

WWE już podobno zaczęło feud, który ma doprowadzić do Mix Tag Team Matchu na WrestleManii. Na Elimination Chamber John Cena wyeliminował The Miz’a z main eventu, a Nikki Bella wpadła na Maryse podczas swojej bójki za kulisami.

Pro Wrestling Sheet podaje kilka informacji dotyczących debiutu Emmy na zeszłym Raw. Podobno WWE po wielu próbach doszło do wniosku, że Emma nie da rady zagrać postaci, którą oni chcą zobaczyć. Jej gimmick miał być podobny do takich zawodniczek jak The Kat czy Sable. WWE uważa, że Emma nie poświęciła się wystarczająco do tego gimmicku i teraz zapewne znowu będzie odgrywała swój gimmick z zeszłego roku. WWE podobno dalej chcą zobaczyć ten gimmick więc być może zostanie on dany jakiejś innej zawodniczce.

Poniżej możecie zobaczyć filmik z udziałem Allie z serii A Day In The Life.

Reklamy