Tyle szumu, zero serca.

Przed show zobaczyliśmy jak Sasha Banks i Bayley przyjeżdżają do areny. Bayley mówiła jak fajnie będzie wygrać swoje pierwsze mistrzostwo w Las Vegas.

Raw otwarła Stephanie McMahon, która dała Mick’owi Foley’owi tydzień wolnego po jego żenującym występie tydzień temu. Jest pewna, że po powrocie Mick będzie wiedział jakie powinny być jego priorytety. Przerwał jej Roman Reigns, który nie zamierzał czekać do Fastlane i już dzisiaj chciał walczyć z Braun’em Strowmanem. Niesamolubna Stephanie chciała spełnić życzenie fanów. Spytała się ich co chcieli by dzisiaj zobaczyć po czym przekręciła ich słowa i powiedziała, że ich zdaniem ich nie obchodzi los Romana. Nie obchodzi ich zły stan zdrowotny Romana, ale ona się o niego troszczy. Roman ma gdzieś zdanie ludzi, a zwłaszcza zdanie Stephanie. Roman jak zwykle nie widzi większego obrazu. Dostanie Strowmana na Fastlane. Dzisiaj Strowman zawalczy z Mark’iem Henrym. Jeśli Roman chociaż dotknie Braun’a to odbierze jego walkę z Fastlane i może nawet odbierze jego moment na WrestleManii. Przerwali im Raw Tag Team Champions The Club, którzy nie mogli już dłużej słuchać jak Roman lekceważy swojego szefa. Czasami po prostu się nie dostaje tego co się chcę. Stephanie jasno powiedziała, że dzisiaj Roman nie dostanie Strowmana. Zaproponowali 2 On 1 Handicap Match na co Stephanie się zgodziła.

Alicia Fox i Noam Dar przyszli do ringu na pojedynek Dara, który przegrał z Jack’iem Gallagherem.

Pokazano kolejne i ostatnie promo Emmy, która dzisiaj przedstawi swoją nową stylizację.

Emma pojawiła się potem na arenie i powiedziała, że przez 17 tygodni ludzie czekali na ujrzenie nowej Emmy pod postacią Emmaliny. O to i jest. Teraz wszyscy zobaczą przemianę z Emmaliny z powrotem do postaci Emmy. Emma podziękowała im i odeszła.

Bayley udzieliła wywiadu przed swoją wielką walką w main evencie gali. Jest bardzo zdenerwowana, ale w dobrym znaczeniu. Jest w tej samej pozycji co Lita i Trish Stratus kilkanaście lat temu. Stephanie uważa, że nie ma dla niej tutaj miejsca. Charlotte ciągle jej przypomina, że jako ostatnia zadebiutowała na głównym rosterze. Pomimo tego ona dalej ma uśmiech na twarzy ponieważ w siebie wierzy. Dzisiaj dostaje swoją drugą szansę i dzisiaj jej marzenie stanie się rzeczywistością.

Zobaczyliśmy potem jak Bayley rozmawiała z Cesaro i Sheamus’em, którzy potem się wdali w kłótnię z Enzo i Cassem.

The Ravishing Russian Lana towarzyszyła mężowi podczas jego walki z Sami’m Zaynem.

Zobaczyliśmy jak Raw Women’s Champion Charlotte Flair szykuje się do swojego pojedynku.

Charlotte potem wpadła na Sashe Banks. Uważa to za bardzo hojne ze strony WWE, że pozwala Sashy tu dalej siedzieć i wspominać swoje lepsze czasy. Gdyby to była jej organizacja to zwolniła by ją za niszczenie morałów innych zawodników ponieważ Sasha ciągle przypomina ludziom o swojej porażce. Sasha poradziła jej by zamknęła dziób i ostrzegła ją, że nie ma żadnych zahamowań by znowu pokonać Charlotte i odebrać jej tytuł. Charlotte nie pisze żadnej historii. Według mistrzyni Sasha nie może tak mówić ponieważ nie ma jak poprzeć swoich słów. Niech posadzi swój tyłek i niech ogląda jak królowa robi coś czego ona nie potrafi – niech patrzy jak Charlotte wygrywa.

Odbył się Raw Women’s Championship Match pomiędzy Charlotte i Bayley. W pojedynku interweniowała Dana Brooke, która chciała pomóc Charlotte zachować swój tytuł. Za swoje czyny Dana oberwała z kuli w plecy od Sashy Banks, która po chwili uderzyła kulą Charlotte uwalniając tym samym Bayley z Figure Eight. Bayley dołożyła od siebie Bayley-To-Belly Suplex i stała się nową mistrzynią kobiet Raw. The Boss świętował wielkie zwycięstwo koleżanki razem z nią. 

Cały odcinek Raw zobaczycie pod tym linkiem. 

Nowa mistrzyni udzieliła potem swojego pierwszego wywiadu jako mistrzyni. Zawsze chciała być częścią Raw, zawsze chciała być w main evencie Raw i zawsze chciała zostać mistrzynią kobiet – dzisiaj tego dokonała. Małe dzieci wiedzą jak to jest mieć marzenia. W końcu jej się udało. Jej poprzedniczki mogą spać spokojnie ponieważ dywizja kobiet jest w dobrych dłoniach.

Wywiadu udzieliła również była Divas Champion Kelly Kelly, która odwiedzała swoich przyjaciół podczas Raw ponieważ było w mieście, gdzie obecnie mieszka. Przez swoje ostatnie cztery lata wyszła za mąż, występuje na E! I z chęcią powróciła by na jakiś czas ponieważ uwielbia tutaj wracać. Jest szansa, że fani zobaczą ją na WrestleManii ponieważ będzie widziała się z fanami w Orlando. Zajmie się tym i kto wie, może jeszcze czymś innym.

Reklamy