It’s Glow Time!

Na Kickoffie gali The Princess of Staten Island Carmella siedziała przez jakiś czas przy panelu z innymi gwiazdami. Carmella wypowiedziała się na temat kilku pojedynków po czym przerwał jej James Ellswroth, który chciał jej udowodnić, że wie jak zająć się kobietą. Załatwił bilety VIPów, które kupił pomimo faktu, że oboje pracują w WWE. Carmella niechętnie odeszła od panela.

The Lass Kicker Becky Lynch odpowiedziała na kilka pytań fanów z Twittera. Powiedziała, że nie może się doczekać by urwać Mickie rękę oraz, że jej wymarzonym partnerem jest Shawn Michaels ponieważ ona mogłaby być The Armbreak Kid oraz Shawn mógłby się zająć Ric’iem, a ona Charlotte. Oglądała wiele pojedynków Mickie i nie zamierza odbierać jej wszystkich osiągnięć. Jednak ona odebrała jej tytuł kobiet. Jej droga do odzyskania tego tytułu zaczyna się od wyrzucenia Mickie w przeszłość.

https://dailymotion.com/video/x5bk8jy

Na początku głównej gali Becky zawalczyła z byłą mistrzynią kobiet Mickie James, która podczas pojedynku próbowała pokonać rywalkę jej własną bronią i pracowała nad ręką Irlandki. Jej strategia jednak się nie opłaciła ponieważ Becky i tak ją pokonała po tym jak zaskoczyła James Roll Up’em.

Carmella i James oglądali wszystko z miejsca VIPów. Byli zmuszeni by udzielić wywiadu. Według Carmelli inna zawodniczka powinna wygrać. James się z nią zgodził.

Maryse skonsultowała się ze swoim mężem przed jego wielkim pojedynkiem.

Następnie Natalya zmierzyła się z Nikki Bellą. Ich pojedynek doprowadził do podwójnego odliczenia poza ringiem. Po pojedynku ich bójka dalej trwała dopóki Natalya nie uciekła za kulisy.

Carmella i James ponownie udzielili wywiadu na temat walki. Carmella nazwała powiedziała, że mają wielkie problemy i nie idzie nad nimi zapanować. James tylko powtórzył to co Carmella powiedziała.

Kiedy Nikki chciała udzielić wywiadu za kulisami na temat tego co się dzisiaj stało, została ponownie zaatakowana przez Natalye. Podczas ich bójkę Nattie popchnęła Nikki na stojąca obok Maryse, która przez to wysypała na swoją czarną sukienkę puder. Nie była z tego zadowolona.

Następnie Alexa Bliss postawiła swój SmackDown Women’s Championship na szali w pojedynku z Naomi, która stała się nową mistrzynią po tym jak skontrowała The Twisted Bliss i wykonała Springboard Moonsault.

Po walce Naomi udzieliła wywiadu. Fani zaczęli krzyczeć, że na to zasługuje co sprawiło, że Naomi się popłakała. Wyobrażała sobie ten moment przez wiele lat i jej marzenie się nareszcie spełniło. Alexa była mocną mistrzynią, ale teraz to ona ma jej tytuł i zabiera jej go do swojego Orlando. Na końcu spytała się widowni czy czują glow.

Po tym Carmella miała dość swoich małych wywiadów i kazała James’owi coś z tym zrobić. James wygonił reporterkę z ich pokoju i rzucił mikrofonem.

Całą galę możecie obejrzeć pod tym linkiem

Naomi świętowała potem swoje zwycięstwo ze swoim mężem oraz wzięła udział w swojej pierwszej sesji zdjęciowej jako mistrzyni.

Na Talking Smack pojawiły się Alexa i Mickie, które nie były w najlepszych humorach. Alexa nie była zadowolona, ale uważa to za małe potknięcie w jej karierze. Prawdziwi mistrzowie są znani z powracania lepsi niż wcześniej. Dzisiaj wygrała gorsza zawodniczka. Miała dzisiaj najgorszy dzień w swoim życiu przez to okropne słońce w tym stanie, nie czuła się sobą, późno wstała i nie wyspała się. Mickie jest zła i nie może uwierzyć, że kazano jej udzielić tego wywiadu po ich porażkach. Zależy im tylko na oglądalności. Dzisiaj nie pokazała Becky wszystkiego co potrafi. Wiedziała jak dobra jest Becky ponieważ ją oglądała. Byłaby głupia gdyby nie wkroczyła do ringu nie wiedząc nic o swojej rywalce. Alexa przyznała, że Naomi miała kilka niespodzianek, ale jej zdaniem Naomi nie jest mistrzynią. Naomi nie wejdzie na WrestleManie z tytułem ponieważ ona dostanie swój rewanż. Daniel kazał jej powiedzieć kiedy będzie miała dobry dzień i kiedy się wyśpi na swój rewanż. Mickie przyznała, że Becky jest utalentowana oraz nastały teraz dobre czasy dla kobiet w WWE. Jednak ona robiła wszystko co mogłaby tutaj się dostać i teraz dostaje po twarzy. Nie jest pamiętana razem z innymi kobietami z ich czasów, które ciężko pracowały. Fajnie jest mieć podstawione wszystko po nos i jeździć na złotych koniach i być powiedzianym, że jest się liderami rewolucji podczas gdy ona zaczęła się jeszcze przed nią. Obecne pokolenie jest samolubne, a Alexa ma dla niej wiele szacunku i pamiętała o jej wszystkich osiągnięciach. Nie będą się martwić, dobrze się wyśpią, Alexa dostanie swój rewanż i odzyska swój tytuł. Po ich trupie Naomi wkroczy na WrestleManie jako mistrzyni. Będą czekać na ich rewanż.

Naomi również udzieliła wywiadu. Dalej jest w siódmym niebie z powodu wielkiego wymarzonego zwycięstwa i ze wsparcia, które otrzymała od fanów WWE. Wspomina swoje czasy na WrestleManii 29 kiedy jej pojedynek w ostatniej chwili został odwołany co było okropne i teraz cztery lata później wkroczy na WrestleManie w swoim rodzinnym mieście jako SmackDown Women’s Champion. Dzisiaj zaczęła płakać z powodu miłości jaką otrzymała ze strony fanów. W tym momencie wiedziała, że oni ją rozumieją i są po jej stronie. To ją cały czas motywuje i sprawia, że cały czas chce się poprawiać. Nie ma nic przeciwko rewanżu z Alexą. Ma dla niej jeszcze więcej glow. Jest mała, ale groźna. Osiem lat zajęło jej zdobycie tego tytułu. Potrzeba potężnej osoby by jej odebrać ten pas. Nie może uwierzyć w wymówki Alexy. Zrobi wszystko by przed ich następnym pojedynkiem Alexa się wyspała, nawodniła i nawet ją nakarmi.

https://dailymotion.com/video/x5bk8zf

Reklamy