Czasami miłość rodzi truciznę.

Na początku zobaczyliśmy Reby Sky i jej całą rodzinę. Broken Matt Hardy poradził swojemu synowi co powinien jeść oraz oznajmił, że dzisiaj wszyscy się dowiedzą co oznajmili mu The Seven Deities.

Za kulisami Brandi Rhodes wspominała czasy kiedy weszła do TNA. Powiedziała, że będzie najlepszą zawodniczką jaką może. Dalej się uczy i dalej jest nowa, ale chciałaby wszystkim pokazać jak Knockout powinna się zachowywać. Uważa, że jedną zawodniczkę trzeba czegoś nauczyć. Ona nie przejmuje się zasadami, jest czystym złem i jest nią zainteresowana. Pójdzie do ringu i wywoła mistrzynię Knockouts.

Allie i Braxton Sutter przypadkowo spotkali się kiedy oboje sięgali po butelkę wody. Zamienili nieśmiało kilko zdań dopóki nie przerwała im Maria Kanellis-Bennett, która spytała się dlaczego Allie nie robi jej kawy tylko rozmawia tutaj z chłopakiem Laurel. Maria żąda kawy. Zanim Allie odeszła to upewniła się czy Maria chcę normalną kawę czy taką z whiskey. Maria szybko ją pogoniła po czym pomówiła z Braxtonem. Postanowiła zapomnieć o tym co właśnie zobaczyła. Nie chcą zasmucić Laurel w taj wyjątkowy dzień. Braxton zapamięta ten dzień do końca swojego życia, tak samo jak ona. Niech wszystko będzie perfekcyjnie. Nie może wymusić tego na Braxtonie, ale może się tego spodziewać przez najbliższą godzinę. Niech będzie to coś pamiętliwego i może przynajmniej z czterema karatami. Życzyła Braxtonowi powodzenia po czym odeszła. Sutter nie mógł w to uwierzyć.

Brandi wkroczyła do ringu i powiedziała jak miło jest jej być w TNA dzięki przyjaznym fanom. Jej podróż do tej pory była szalona i zapewne będzie jeszcze bardziej szalona. Przyszła tutaj ponieważ jest osobą, która kiedy z kimś ma problem to chcę go od razu rozwiązać. W tym momencie ma problem z kimś to jest obrzydliwy, złowieszcza, lubiąca bawić się w gierki. Mowa o mistrzyni Knockouts. Brandi pyta się jej czy ona dalej chce się bawić czy woli walczyć. Jeśli chcę walki to ona stoi tutaj i czeka. Pojawiło się Decay z Rosemary na czele. Mistrzyni nazwała Brandi niewinną i czystą. Widzą w niej nieograniczony potencjał, który Brandi nie pozwoli uwolnić. Brandi może by się i nawet podobał smak ich zarazy, lecz ich odrzuciła. Brandi nie pamiętała o tym, że Decay pojawia się z każdego zakamarka. Czy też z wyboru albo z przymusu. Decay jest wszędzie. Abyss i Crazy Steve wkroczyli do ringu i otoczyli Brandi. Decay szanuje wybór Brandi, która chcę walczyć. Jednak będzie to jej własny pogrzeb. Brandi była gotowa do walki z Rosemary, lecz wystraszyła się Steve’a i Abyss’a. Mistrzyni rzuciła się na Brandi i zapięła na nią Guillotine Choke. Uwolniła ją dopiero po tym kiedy do ringu wbiegł Moose i zaatakował resztę Decay. Rosemary spoglądała na Moose’a po czym sama opuściła ring.

Moose i Brandi udzielili potem wywiadu. Moose powiedział do Decay, że jeśli mają jakiś problem z Brandi to mieszają również z nią. Brandi oznajmia, że ona również potrafi bawić się w gierki. Czego o niej nie wiedzieli jest to, że ma tutaj przyjaciół. Zaproponowała Rosemary by zakończyli to za tydzień w Mix Tag Team Matchu. Jeśli chcą wojny to ją dostaną.

Reby mówiła z bratem Nero i mówiła mu o tym, że ich pomysł chyba nie jest najlepszy. Co jeśli coś pójdzie nie tak? Nero powiedział, że wizje jego brata nigdy się nie myliły. Przyszedł Matt, który uspokoił swoją rodzinę i oznajmił, że muszą iść do ringu i stworzyć magię.

Zobaczyliśmy jak za kulisami Alisha wspiera swojego męża Eddie’go Edwardsa przed jego wielką walkę. Byli tam również jego najlepszy przyjaciel Davey Richards oraz jego żona – Angelina Love.

Za kulisami Mike Bennett udzielił zestresowanemu Braxtonowi kilka rad. Po tym jak Braxton ożeni się z Laurel to będą praktycznie rodziną. Braxton nie wie jak Mike radzi sobie z Marią każdego dnia. Mike rozumiem, że pewna siebie kobieta może być straszna dla niektórych, ale Maria ma czułe serce i chcę najlepszego dla jej najbliższych. To co jego żona chcę, to to dostaje. Wie, że Braxton zrobi to co należy. Braxtona nagle oświeciło i powiedział, że zamierza zrobić to co należy.

Reby Sky grała na fortepianie podczas wejścia braci Hardy.

Za kulisami Laurel Van Ness pouczała kogoś jak powinno wyglądać jej wejście na arenie. Potrzebowała świateł i błyskotek. Podszedł do niej Bvraxton, dla którego Laurel zawsze znajdzie czas. Zaproponowała mu by wyskoczyli na zakupy potem poszli do niej albo od razu poszli do niej skoro ma kartę kredytową swojego ojca. Według niej ich związek jest taki niespodziewany, ekscytujący i niesamowity czego Braxton nie chciał powiedzieć. Nagle Braxton upuścił swoją butelkę z wody i ukląkł na jedno kolano by ją podnieść. Laurel wtedy zaczęła krzyczeć z podekscytowania i powiedziała, że wyjdzie za Braxtona. Myślała, że Braxton się jej oświadczał. Ten próbował się wytłumaczyć, ale Laurel tylko mówiła o tym, że jej ojciec go pokocha oraz, że musi pochwalić się Marii.

Podczas main eventu Alisha i Angelina Love oglądały walkę Eddie’go i Lashley’a siedząc w pierwszym rzędzie na widowni. W pewnym momencie przybiegł Davey Richards by zapobiec oszustwu ze strony Lashleya. Jednak potem kiedy jego przyjaciel był bliski zwycięstwa to Davey wyciągnął sędziego z ringu i zapobiegł jego zwycięstwu. Zmieszany zaczął coś krzyczeć do Eddie’go, który chciał wyjaśnień. Angelina i Alisha były zszokowane. Davey krzyczał, że zawsze chodziło o Eddie’go oraz, że Eddie nigdy w niego nie wierzył. Niech uwierzy w to. Davey pokazał na Angeline, która szyderczo się uśmiechnęła po czym znokautowała Alishe. Sędzia szybko sprawdził co z Alishą, a wtedy Davey uderzył Eddie’go w głowę tytułem i pozwolił Lashley’owi wygrać walkę i zachować tytuł.

Po walce Angelina wrzuciła Alishe do ringu i zaczęła ją atakować podczas gdy Davey zaczął atakować Eddie’go. Angelina potem podała swojemu mężowi pasek i Davey zaczął nim dusić swojego przyjaciele podczas gdy Angelina trzymała Alishe i kazała jej wszystko oglądać. Alisha i Eddie próbowali się złapać za ręce, lecz ich byli przyjaciele do tego nie dopuścili. Angelina i Davey przypieczętowali wszystko wielkim całusem na środku ringu.

Reklamy