Liv pokonuje The Iconic Duo ich własną bronią.

Najpierw na NXT zobaczyliśmy Sanity, które prędko pokonało The Bollywood Boyz. Po pojedynku Nikki Cross wykrzyczała, że chcę Asuki, a Eric Young zaczął mówić o tym, że wszyscy w pewnym momencie znajdują swoje miejsce. Jesli nie to oni ich tam umieszczą. Tye Dillinger należy z nimi.

Liv Morgan zmierzyła się z połówką The Iconic Duo Billie Kay, której towarzyszyła Peyton Royce. Pod koniec pojedynku Kay nie chciała puścić liny kiedy Morgan ją ciągła za rękę. Royce chciała pomóc koleżance, ale Liv je przechytrzyła, zderzyła Australijki i wykonała Roll Up na Billie dzięki, któremu wygrała.

Tye Dillinger został zaatakowany przez Sanity podczas swojego wywiadu. Ich bójka zza kulis przeniosła się do ringu, gdzie na pomoc przybyli No Way Jose i Roderick Strong.

Billie i Peyton wparowały do biura William’a Regala i zaczęły oskarżać Liv o oszustwo w ich dzisiejszym pojedynku. Żądają pojedynku z Liv za tydzień. Regala nie trzeba było długo prosić. Ustalił Tag Team Match na przyszły tydzień – Billie Kay i Peyton Royce vs.Liv Morgan i partnerka jej wyboru. Peyton i Billie zaczęły się śmiać ponieważ według ich Liv nie ma żadnych przyjaciół.

Dillinger, Strong i Jose zawalczyli z Sanity w Six Man Tag Team Matchu. Podczas walki nie zabrakło trochę szaleństwa od Nikki, która między innymi pozbyła się Dillingera z ringu i rozproszyła sędziego. Sanity wygrało po tym jak Roderick został zmiażdżony CrossBody Block’iem.

https://dailymotion.com/video/x5b46l3