Kennadi Brink, Lacey Lane, Lindsay Snow, Barbi Hayden i Valia Ayyar również pojawiły się na ostatnich tryoutach w Performance Center.

NXT Women’s Champion Asuka ponownie stworzyła historię. Ostatnio przekroczyła panowanie Finn’a Balora z NXT Championship i stała się najdłużej panującym singlowym mistrzem w historii NXT. Jeśli utrzyma tytuł do NXT TakeOver w Orlando w okolicach WrestleManii to pobije również rekord The Ascension z NXT Tag Team Championship i stanie się najdłużej panującym mistrzem w historii NXT.

Poniżej możecie zobaczyć filmik, w którym Nikki Bella w odpowiednim stroju przedrzeźnia jej niedzielną przeciwniczkę – Natalye.

Ostatnio pisaliśmy o odejściu Raquel z TNA po niecałym roku pracy z nimi. Podobno była to decyzja TNA by nie przedłużać jej kontraktu ponieważ uważali, że Raquel nie robi żadnych progresów w ringu oraz podobno okłamała ich kiedy mówiła o swoim wieku. Najwyraźniej myśleli , że Raquel ma 20 ileś lat, a tak naprawdę w zeszłym miesiącu obchodziła swoje 31 urodziny. Postanowiono po prostu w nią więcej nie inwestować.

Wiele fanów nie było zachwyconych faktem, że WWE w zapowiedzi Nia’i Jax wspomina teraz również o jej wadzę. Jest to dosyć normalne w stosunku do mężczyzn, ale dla kobiet w WWE nie jest to codzienność. WWE zapewne chciało przez to podkreślić, że Jax jest silniejsza i bardziej dominująca od swoich przeciwniczek.

The Rock ogłosił ostatnio, że jego Seven Bucks Productions wraz z WE Studios i Film 4 wydadzą nowy film o Paige i jej wrestlingowej rodzinie. Pomysł na tej projekt narodził się w głowie The Rock’a kiedy obejrzał dokument o rodzinie Paige podczas swojego pobytu w Londynie. Dokument jest zatytułowany „The Wrestlers: Fighting with My Family” i podobno taki sam tytuł będzie nosił najnowszy film o rodzinie byłej Divas Champion. Aktorka Florence Pugh ma wcielić się w rolę Paige, a aktor Jack Lowden w rolę jej brata Zacka. Aktorka znana z serialu „Gra o tron” Lena Headey również ma wystąpić w tym filmie.

Co do Paige to ostatnio zaczęła ćwiczyć ze swoim chłopakiem Alberto Del Rio ponieważ po zakończeniu jej kariery w WWE jest zainteresowana rozpoczęciem walki w MMA. Mówi się również, że Paige powróci do ringu w kwietniu lub w maju.

Pro Wrestling Sheet dowiedział się kilku detali dotyczących odejścia Nikki Belli z WWE po WrestleManii 33. Podobno jej słaby kark jej dokucza z powodu pełnego grafiku. Wcześniej zamierzano by Nikki pracowała na pół etatu. Dlatego po WrestleManii 33 Nikki ma udać się na przerwę by wyleczyć bolący kark i powrócić do ringu raz na jakiś czas. Jej kontrakt podobno wygasa w okolicach WrestleManii, ale najprawdopodobniej prędko zostanie podpisany nowy.

Ostatnio pisałem o powrotach byłych zawodniczek WWE na WrestleManie 33. Jeszcze nie wiadomo w jakich celach WWE są potrzebne te zawodniczki, ale mówi się o powrotach Meliny, Victorii, Beth Phoenix, Jazz i AJ Lee.

Wiele fanów spekuluje, że gwiazda Total Divas Eva Marie odeszła z WWE ponieważ ze swoich informacji na Twitterze usunęła bycie zawodniczką w WWE. Przestała również obserwować WWE na tym samym portalu społecznościowym. Eva nie pojawia się na ekranach WWE od sierpnia kiedy została zawieszona na 30 dni za naruszenie Wellness Policy. Później Eva zajęła się innymi projektami i dawno o niej nie było słychać. Jakiś czas temu wróciła do swojego oryginalnego koloru włosów i w tym momencie nie jest znana jako Mrs. All Red Everything. Eva dalej jest w obsadzie Total Divas, lecz w tym sezonie niewiele się o niej mówi.