Odrodzenie rozpoczyna się od destrukcji.

Najpierw zobaczyliśmy Maryse i The Miz’a, którzy przerwali przemowę Daniela Bryana i naśmiewali się z tego, że jest rocznica jego odejścia na emeryturę. Zaproponowali by mu został w domu i zajął się swoim dzieckiem ponieważ nie jest już w stanie walczyć. Po kłótni The Miza z widownią przybyli Baron Corbin (przed, którym Maryse musiała bronić swojego męża), Dean Ambrose i AJ Styles. Każdy był pewien swojej wygranej na Elimination Chamber więc Daniel zaproponował Fatal 4-Way Match.

Pojedynek rozpoczął się od razu. Podczas niego Maryse pomagała mężowi jak mogła z czego również skorzystał Corbin, który ostatecznie wygrał pojedynek.

Następnie Natalya i Nikki Bella udzieliły wywiadu przed swoją niedzielną walką. Panie zostały oddzielone by nie doszło do kolejnej walki. Słowa Nattie bardzo bolały Nikki i nie uważa, że po Elimination Chamber jeszcze kiedyś się zaprzyjaźnią. Nattie, którą znała dla niej nie istnieje. Zdaniem Natalii Nikki nigdy nie była jej przyjaciółką ponieważ ona nie ma przyjaciół. Nikki ma swoich zwolenników i ludzi, którzy na planie jej reality show bardzo ciężko pracują nad tym by dobrze wyglądała. Po tym jak ona pokona Elimination Chamber to Ci ludzie będą mieli trudne zadanie ponieważ żadna ilość makijażu nie zasłoni jej ran. Jej planem na Elimination Chamber jest pokazanie światu jaką słabą zawodniczką jest Nikki, która jej zdaniem nie może znieść prawdy. Ona nigdy nie kłamie i obrzydliwe ataki Nikki na jej biedną dusze oraz jej zmowa z jej wujkiem mówią same za siebie. Nikki wszystkiemu zaprzecza i nic nie rozumie z tego co Nattie wymyśla sobie w głowię. Jej zdaniem Natalya robi się szalona i wściekła jak szalona pani od kotów. Ludzie okazywali kiedyś wiele szacunku dla Nattie, ale odkąd zachciało jej się co raz więcej sławy to nie robi nic innego, ale chwali się swoim drzewem genealogicznym.

Natalya obiecuje, że po ich walce Nikki będzie siedziała na ławce rezerwowych obok swojej ciężarnej siostry i uświadomi sobie, że nigdy nie będzie miała swoich własnych dzieci. To co Nattie robiła od jakiegoś czasu jest według Nikki poniżej pasa. Chce prawdy? To ją dostanie. Jedyną rzeczą, w której Natalya była dobra jest wrestling więc po tym jak ją pokona tej niedzieli to co jej pozostanie? Dalej będzie niszczyć dziedzictwo swojej rodziny? Nattie radzi Nikki by się zamknęła i popatrzała się w lustro ponieważ teraz gdy John jest mistrzem to nie będzie miał zbyt wiele czasu by się nią opiekować. Rzeczywistość jest taka, że Nikki będzie opiekowała się dzieckiem swojej siostry i udawała, że jest Beyonce i myślała o tym jak John rusza ze swoim życiem dalej z inną kobietą, która jest ładniejsza, mądrzejsza, bardziej utalentowana i lepsza niż Nikki. Gdyby ona nie była żoną Tysona to John pewnie ożenił by się z nią i to jest prawda, której Nikki nie potrafi znieść. Nikki już nie wytrzymała i odeszła.

https://dailymotion.com/video/x5azglp

Mickie James, SmackDown Women’s Champion Alexa Bliss, Becky Lynch i Naomi wkroczyły do ringu na podwójne podpisanie kontraktów na ich niedzielne walki. Przed podpisaniem panie miały coś do powiedzenia. Według Mickie w tym ringu obecnie znajdują się tylko dwie, a nie cztery zawodniczki, które należą do elity tego biznesu. Ona ma więcej doświadczenia niż cała reszta zawodniczek w tym ringu razem wzięta. Ta cała dywizja kobiet została zbudowana na jej obsesji. Jej obsesji na punkcie byciu najlepszą, a Becky próbuje jej zabrać wszystkie osiągnięcia i przypisać sobie wszystkie zasługi za tę całą rewolucją. Ona czekała całe siedem lat pełne narastającego gniewu na swój powrót do WWE by w końcu dostać oklaski, na które zasługuje. Tej niedzieli nie tylko udowodni, że stworzyła tę rewolucją, ale stworzyła również Becky. Bez Mickie James nie byłoby Becky Lynch. Tej niedzieli wszystko się zakończy ponieważ odrodzenie Mickie James zaczyna się od destrukcji Becky Lynch. Mickie podpisała kontrakt. Becky zapewnia Mickie, że nikt nie chce zlekceważyć osiągnięć Mickie. Zanim Mickie powróciła i sprzymierzyła się z małym trollem to ją bardzo szanowała.

Mickie może gadać o swoich siedmiu latach gniewu, lecz prawda jest taka, że kiedy czasy dla Mickie stały się zbyt trudne to postanowiła odejść. Teraz powróciła i oczekuje, że wszyscy będą się przed nią kłaniać i to jest jedna z różnic pomiędzy nimi. Ona w trudnych czasach dalej walczy i tej niedzieli będzie tak samo. Mickie może przynieść swoje siedem lat gniewu bo ona przyniesie żywy ogień palący się przez całe jej życie. Becky uderzy ją tak mocno, że Mickie wyląduje znowu w przeszłości. Mistrzyni przejęła mikrofon i zarzuciła Becky brak klasy. Publiczność zaczęła ją nazywać trollem przez co Alexa kazała im się zamknąć i przypomniała Becky o wielkim zwycięstwie Mickie na WrestleManii 22. Powinna okazać jej trochę szacunku. Jedyną rzeczą, która płynie przez żyły Becky jest toksyczna tania pomarańczowa farba do włosów. Może dalej dawać nowe wymówki tłumaczące dlaczego nie ma tytułu kobiet, ale dopóki ona jest mistrzynią to są w jej dywizji. Alexa podpisała kontrakt po czym zaczęła się śmiać i przeprosiła Naomi za to, że o niej zapomniała. Nic się nie stało bo i tak ją pokona niedzieli. Według Naomi Alexa nie zapomniała o niej ani o tym, że przegrała z nią dwa razy.

Alexa niech dalej ją lekceważy, a ona dalej będzie ją pokonywać. Skoro pamięć mistrzyni tak szwankuje to przypomni jej, że za niecałe dwa miesiące jest WrestleMania w jej rodzinnym mieście Orlando. Nie pozwoli nikomu na zabranie jej marzenia, czyli na wkroczenie na największa galę roku jako SmackDown Women’s Champion. Naomi podpisała kontrakt i powiedziała mistrzyni by się przygotowała na poczucie glow. Po tych słowach Naomi kopnęła mistrzynię w głowę i rzuciła się na nią. Rozpoczęła się również bójka pomiędzy Mickie i Becky. Pod koniec bójki Naomi wyskoczyła poza ring na James i Bliss, która następnie zostały wrzucone do ringu i szybko z niego uciekły.

https://dailymotion.com/video/x5azgvz

Na SmackDown Fallout James Elssworth mówił Carmelli o tym jak mu jest smutno kiedy ludzie na widowni buczą na Carmelle ponieważ bardzo się o nią troszczy i najchętniej coś by im powiedział. Carmella również się o niego martwi i również nie rozumie dlaczego ludzie jej nie lubią, ale chce, żeby ich związek ruszał się do przodu powoli i profesjonalnie. Razem mogą stworzyć coś niesamowitego.

Na Talking Smack pojawiła się Nikki Bella, która była w zaskakująco dobrym nastroju po ostrych słowach Natalii. Nikki była zszokowana wyznaniem Nattie o ślubie z Johnem. Nie wie co się jej stało. Jest jedną z najbardziej zgorzkniałych osób, którą kiedykolwiek spotkała. Natalya kontynuuje zadawać ciosy poniżej pasa. Jeśli chcesz sławy to zapracuj na nią. To ciągnie się od Survivor Series i te słowo na temat Johna dzisiaj były za dużo. Nie wie czy to wszystko wywodzi się z Total Divas czy Natalya zazdrości jej kilku rzeczy w jej życiu. Przerwała jej Natalya, która zarzuciła jej, że ten czas antenowy również ma dzięki Cenie. Rozpoczęła się między nimi bójka, którą wygrała Natalya po tym jak boleśnie uderzyła twarzą Nikki o część stało. Ochrona zabrała Nattie, a Nikki leżała trzymając się za nos.

https://dailymotion.com/video/x5azhhz

Reklamy