Nia mknie na szczyt, a Bayley idzie na dno.

Podczas pierwszego segmentu Raw zobaczyliśmy Stephanie McMahon i Mick’a Foleya, którzy byli obecni podczas podpisywania kontraktu z Samoa Joe. Stephanie wydawała się być wielkim fanem Samoa, którego przytuliła na powitanie. Stephanie nie podobał się brak entuzjazmu ze strony Mick’a. Być może jest zły bo to nie on sprowadził Joe lub jego ego stoi mu na drodze czy może przeszkadza mu to, że Stephanie znowu odwaliła jego robotę. Mick jest fanem Joe, ale nie podoba mu się z kim Joe się związał. Joe powiedział kilka słów na temat Triple H’a, który dał mu szansę w tej organizacji i nie ma żadnego problemu z atakowaniem ludzi jeśli to ma okazać wdzięczność za dostanie tej szansy. Przyszedł Roman Reigns. Nie minęło dużo czasu i Mick stworzył pojedynek pomiędzy nimi dwoma.

Następnie zobaczyliśmy jak Cesaro i Sheamus życzą Bayley powodzenia przed jej pojedynkiem.

Bayley zawalczyła z Nia’ią Jax i przegrała z nią po tym jak pojawiła się Charlotte Flair, która rozproszyła Bayley. Ta sprawiła, że mistrzyni wylądowała w ringu, a potem jej z nią wyrzuciła. Jax wykorzystała to zamieszanie, wykonała Samoan Drop i wygrała pojedynek nad pretendentką do Raw Women’s Championship.

https://dailymotion.com/video/x5auns7

Później Charlotte odwiedziła Sashe Banks w pokoju trenerów. Nie była zdziwiona, że ją tam zostanie. Nie tak dawno ludzie uważali ich za równe siebie, ale teraz Sasha spędza swój czas lecząc kontuzję, a Charlotte piszę na nowo historię i kontynuuje swój imponujący rekord na galach PPV. Musi to Sashe zżerać od środka, ale przynajmniej ma swoją przyjaciółkę, która dzisiaj walczyła w jej imieniu z Jax. Sasha musi czuć się strasznie. Charlotte ma nadzieje, że w tym pokoju lekarzy jest telewizor i Sasha będzie mogła obejrzeć jak jej koleżanka zostaje zniszczona. Potem obie będą spędzały czas u lekarza. Myślała, że Roadblock: End of the Line to tylko nazwa gali, a nie faktyczne zakończenie kariery Sashy.

Na koniec pokazano promo Emmy, która ma powrócić za tydzień.

https://dailymotion.com/video/x5aunsa

Bayley skomentowała potem swoją przegraną i jej walkę o Raw Women’s Title. Dzisiaj wszystko szło po jej myśli, ale jak zwykle Charlotte wetknęła nos w nie swoje sprawy. Wykorzystuje każdą szansę jaką ma by uprzykrzyć jej życie. Dzisiaj zamiast wygrać to przegrała z powodu oszustwa. Nie ma to jednak znaczenia ponieważ za tydzień o tej porze będzie stała obok Charlotte jako nowa mistrzyni kobiet.

Reklamy