Brandi odrzuca propozycję nie do odrzucenia.

W tym tygodniu TNA Knockouts Champion Rosemary znowu złożyła Brandi Rhodes tę samą propozycję co ostatnio ponieważ tydzień temu Brandi mogła się przestraszyć jej agresywności, którą wzburzyła Jade. Brandi nie chce mieć z nią nic do czynienia. Rosemary oferuje jej ostatnią szansę. Może zaprzeczać nieubłaganemu lub podążyć za nimi w stronę ciemności. Brandi nie jest zainteresowana w Decay oraz jej przyjaciół. Prosi mistrzynię by ją zostawiła w spokoju. Rosemary zrozumiała to inaczej. Oni zadecydują kiedy to się skończy. Nie ona.

Następnie Maria Kanellis-Bennett towarzyszyła Siennie podczas jej pojedynku z Brooke Tessmacher, który komentowała Madison Rayne. Podczas walki Maria na różne sposoby rozpraszała sędziego co pozwoliło Siennie nieczysto grać. Pod koniec walki Maria zrzuciła Brooke ze szczytu narożnika co pozwoliło Siennie wykonać The Silencer i wygrać pojedynek. Podczas świętowania wygranej Maria powiedziała kilka słów do leżącej Brooke.

Następnie zobaczyliśmy jak Decay zmierzyło się z DCC w Falls Count Anywhere Matchu, w którym Rosemary również interweniowała. DCC wygrało po tym jak Crazy Steve otrzymał Piledriver’a na stół.

Maria i Mike Bennett spotkali się za kulisami z Braxton’em Sutterem, który dalej wspominał swoją koszmarną randkę z Laurel Van Ness. Maria jednak wie, że Laurel bardzo sobie zachwalała Braxtona i ich spotkanie. Maria słyszała, że ich związek idzie do przodu oraz spytała się Braxton’a czy coś słyszy. Braxton odparł, że nie słyszy tych egoistycznych myśli wewnątrz głowy Marii. Ta jednak słyszała dzwony weselne ponieważ Braxton oświadczy się Laurel. Braxton mówi, że to nie było częścią ich planu. Maria musiała o tym wspomnieć i przypomniała mu co się stanie Allie jeśli Braxton nie będzie jej słuchał. Na koniec powiedziała jaki pierścionek Laurel by sobie życzyła i odeszła. Mike pocieszył Braxton’a mówiąc, że nie ma niczego lepszego od silnej kobiety w swoim narożniku oraz nie będzie nic lepszego od wieczoru kawalerskiego, który on mu wyprawi.

Reklamy