Oprócz występowania na dwóch hitach na kanele E!, Nikki Bella zajmie pozycję za kulisami kiedy Total Divas powróci tej wiosny. Była Divas Champion została niedawno ogłoszona nowym producentem wykonawczym na show. Show powróci na ekrany 5 kwietnia z drugą połową szóstego sezonu.

Rzeczy Sashy Banks i The Bella Twins podobno osiągnęły najlepsze wyniki sprzedaży na WWEShop w 2016 roku jeśli chodzi o kobiety.

Delilah Dawson, która ostatnio pojawiła się na SmackDown już kiedyś pojawiła się w WWE na jednym z odcinków Raw. Została wtedy pokonana przez Nia’ie Jax. Jej trenerem jest była gwiazda WWE Funaki.

Na gali Fastlane najprawdopodobniej zobaczymy kolejne starcie pomiędzy Nia’ią Jax i Sashą Banks. Mówi się również, że ktokolwiek zawalczy na gali z Charlotte Flair zostanie przez nią pokonany by Charlotte mogła wkroczyć na WrestleManie z tytułem kobiet Raw.

WWE wypatrywało nowych talentów na jednym z show Philippine Wrestling Show. Podobno spodobało im się dwie jedyne zawodniczki z całej organizacji – Robynn i Crystal. Obie z nich swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczęły w zeszłym roku.

W ostatnich tryoutach WWE wzięły udział między innymi była TNA Knockout Lei’d Tapa, była Shimmer Champion Nicole Matthews, dawniej odgrywająca rolę jednego z Rosebudów Renee Michelle, uczennice Booker’a T Hyaneyoung i Miranda Salinas, Anna Theresa, Stephanie Rowe, Jeanette Davila oraz Courtney Wicks.

Jakiś czas temu pisałem, że Tamina powróci na nasze ekrany jako część czerwonego rosteru, lecz najwyraźniej plany dla niej uległy zmianie. WWE ostatnio opublikowało rozpiskę pojedynków na galę w Madison Square Garden na trzy tygodnie przed WrestleManią. Jednym z pojedynków jest Eight Women Tag Team Match – Alexa Bliss, Carmella, Mickie James & Natalya vs.Tamina, Becky Lynch, Nikki Bella & Naomi. Oznaczało by to również, że Tamina powróci w roli babyface’a.

Podobno w październiku 2015 WWE zaoferowało Chynie, że zapłaci za jej rehabilitację, lecz ich oferta została odrzucona przez jej menadżera. Spekuluje się, że on naopowiadał Chynie jakiś bzdur i ona z tego powodu nie chciała skorzystać z oferty.

WWE opublikowało filmik, w których nowe zawodniczki NXT wypowiadały się o swojej długiej podróży po scenach niezależnych do WWE. Dla Dori Prange (Heidi Lovelace) przybycie do WWE po 6 latach oznacza to wszystko. Kiedyś wydawało się jej to niemożliwe ponieważ dziewczyna taka jak ona nigdy nie została by wtedy zatrudniona. Kimberly Frankle (Kimber Lee) nigdy sobie nie wyobrażała, że tutaj się dostanie. Chcę, aby to uczucie zawsze przy niej zostało. Chcę czuć, że jest w tym magicznym miejscu. Zawsze uważała siebie za kogoś kto może siebie wyciągnąć z każdych tarapatów. Chcę pokazać, że nie ma znaczenia skąd się jest lub kim się jest – każdy ma swoje miejsce. Dla Marykate Duignan Glidewell (Andrei) jest to słodko-gorzkie uczucie ponieważ wszystko zainwestowała w ten moment. Każdy tego chcę. Jeśli ktoś tego nie chcę to po co jest w tym biznesie? Jej rodzina wspierała ją przez całą podróż i teraz w końcu się to opłaciło.

Podobno WWE rozmawiało ostatnimi czasy z wieloma byłymi zawodniczkami z WWE o pracy na WrestleManii i w turnieju kobiet planowanym na lato. Głównie mówi się o powrocie Lity oraz o jej możliwej walce z Charlotte Flair o Raw Women’s Champion. WWE podobno chcę zrobić z Litą coś podobnego jak z Mickie James na NXT TakeOver: Toronto.

Reklamy