Co raz więcej wiarygodnych źródeł podaje, że najdłużej panująca Divas Champion w historii Nikki Bella może wkrótce podążyć śladami swojej siostry i przejść na emeryturę.

Powodem jest podobno jej poważna kontuzja karku, która już odjęła cenne miesiące z kariery Nikki. Swój ostatni pojedynek Nikki miałby się odbyć na największej gali roku – WrestleManii. Jak wszyscy wiedzą w podobny sposób odeszła jej siostra bliźniaczka Brie Bella, która rok temu na WrestleManii 32 była po zwycięskiej stronie 10 Women Tag Team Matchu.

Mówi się, że ostatnim pojedynkiem Nikki miałby być Mix Tag Team Match – Nikki Bella & John Cena vs.The Miz & Maryse. Jak do tej pory obie pary jeszcze nie miały przyjemności pracować ze sobą jako drużyna w tym samym pojedynku. Mało tego, przez długi czas WWE nawet nie wspominało o związku Nikki z John’em co jak możemy usłyszeć w promach ich przeciwniczek już nie występuje.

Sama Maryse niecały rok temu powróciła do WWE po prawie pięcioletniej przerwie. Ostatni raz wkroczyła do ringu w lipcu 2011 roku.

Chodzą również plotki, że na WrestleManii John oświadczyłby się Nikki co byłoby wielkim momentem dla Total Divas lub Total Bellas. 

Uważacie to za możliwy przebieg zdarzeń? Będziecie smutni jeśli Nikki wkrótce odejdzie z WWE?

Reklamy