Nikki Bella odejdzie na emeryturę po WrestleManii?

Co raz więcej wiarygodnych źródeł podaje, że najdłużej panująca Divas Champion w historii Nikki Bella może wkrótce podążyć śladami swojej siostry i przejść na emeryturę.

Powodem jest podobno jej poważna kontuzja karku, która już odjęła cenne miesiące z kariery Nikki. Swój ostatni pojedynek Nikki miałby się odbyć na największej gali roku – WrestleManii. Jak wszyscy wiedzą w podobny sposób odeszła jej siostra bliźniaczka Brie Bella, która rok temu na WrestleManii 32 była po zwycięskiej stronie 10 Women Tag Team Matchu.

Mówi się, że ostatnim pojedynkiem Nikki miałby być Mix Tag Team Match – Nikki Bella & John Cena vs.The Miz & Maryse. Jak do tej pory obie pary jeszcze nie miały przyjemności pracować ze sobą jako drużyna w tym samym pojedynku. Mało tego, przez długi czas WWE nawet nie wspominało o związku Nikki z John’em co jak możemy usłyszeć w promach ich przeciwniczek już nie występuje.

Sama Maryse niecały rok temu powróciła do WWE po prawie pięcioletniej przerwie. Ostatni raz wkroczyła do ringu w lipcu 2011 roku.

Chodzą również plotki, że na WrestleManii John oświadczyłby się Nikki co byłoby wielkim momentem dla Total Divas lub Total Bellas. 

Uważacie to za możliwy przebieg zdarzeń? Będziecie smutni jeśli Nikki wkrótce odejdzie z WWE?

Reklamy

4 thoughts on “Nikki Bella odejdzie na emeryturę po WrestleManii?

  1. ja bym chcial zeby jeszcze rok zostala, a pomysl z zareczynami jako koniec kariery polaczyc by mogli z naglym Twin magic – jak widzimy, znowu coraz bardziej się do siebie upodabniają z Brie, więc po macierzyńskim Brie mogłaby na taką okolicznosc powrocic. Nawet na jeden pojedynek po ktorym John oswiadczylby się Nikki. Tak ja bym to widzial

    Polubienie

  2. Vener; plany na Wrestlemanie zmieniają się praktycznie cały czas, więc tak naprawdę niewiadomo 😃 Co do Nikki to z jednej strony może i będzie trochę pusto bez niej, ale z drugiej może inne kobitki dostaną szanse ☺

    Polubienie

  3. A ona nie miała przypadkiem wygrać SD Women’s Champion na WM’ce ? A John chyba z kimś innym miał walczyć na WM’ce.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s