Raport SmackDown 31.01.2017

Do trzech razy sztuka?

James Ellsworth przed pojedynkiem swojej kumpeli uciszył publiczność i oznajmił, że pora na najbardziej bajeczną księżniczkę Staten Island.

Carmella dzięki pomocy swojego odmienionego kumpla pokonała Delilah’e Dawson po zapięciu Code of Silence.

Becky Lynch i Naomi udzieliły wywiadu przed swoją walką drużynową. Becky nie może zrozumieć dlaczego Mickie oskarża ją o tym, że ludzie zapominają o jej karierze. Ona była atakowana z każdej możliwej strony, a ostatnio nawet z przeszłości. Razem z Naomi nadają na tych samych falach ponieważ mają wspólny cel. Zdaniem Naomi, Alexa tydzień temu okazała jej brak szacunku. Na Royal Rumble ten Nikt został Kimś kiedy przypiął mistrzynię w Six Women Tag Team Matchu. Alexa poczuła Glow, a dzisiaj poczuje go jeszcze bardziej razem z Mickie i ich Glow Fire.

Tag Team Match z udziałem Becky i Naomi oraz ich przeciwniczkami Alexą Bliss i Mickie James zakończył się po tym jak Alexa otrzymała Split-legged Moonsault od Naomi, która zgarnęła kolejne przypięcie na mistrzyni.

Daniel Bryan rozmawiał ze swoją żoną przez telefon kiedy nagle w swoim biurze zobaczył dziwacznie zachowujących się mężczyzn. Byli to ochroniarze Natalii, która nie czuje się bezpiecznie z powodu zachowań Nikki i jej ataków na nią. Przypuszcza, że została tutaj przywołana ponieważ Daniel chciał z nią porozmawiać na temat jej nowych gadżetów do sklepie WWE. Przyszła Nikki Bella, która wypomina, że to ona jest cały czas atakowana. Panie znowu zaczęły się kłócić dopóki Daniel ich nie uciszył. Przywołał je tutaj ponieważ chciał im oznajmić, że panie zawalczą ze sobą na Elimination Chamber. Natalya nie była zachwycona.

Podczas pojedynku AJ Stylesa i Dean’a Ambrose’a przy stole komentatorskim siedzieli Maryse i The Miz. Po jakimś czasie dołączył do nich również Baron Corbin.

Naomi była gościem na Talking Smack, która zaczęła opowiadać o byciu sobą i czuciu się dobrze we własnej skórze. Uważa, że ich dywizja jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Mają utalentowane kobiety i ona musi znaleźć swoj miejsce w tej dywizji oraz udowodnić wszystkim kim jest Naomi. Chcę, żeby ludzie poczuli The Glow. Daniel przyznał, że Naomi była imponująca i dwukrotnie przypięła mistrzynię więc dostanie walkę o SmackDown Women’s Champion na Elimination Chamber. Naomi się ucieszyła ponieważ jej celem i marzeniem byłoby wkroczenie do WrestleManii, do swojego rodzinnego miasta jako mistrzyni. Nie ma nic lepszego niż to. Większość swojej rodziny jeszcze nie widziało jak występuje na żywo.

Reklamy

4 thoughts on “Raport SmackDown 31.01.2017

 1. Też uważam to za mało prawdopodobna opcję. Jasiu wydaje mi się, ze dostanie jednak jakiegoś większego rywala niz Miz. Natomiast Nikki pewnie będzie zaangażowana w feud o pas kobiet, lub może być nawet jego posiadaczką i bronić go w jakiejś wieloosobowej walce.

  Polubienie

 2. Też czytałem o tej walce, ale postanowiłem nie pisać o tym posta ponieważ ta informacja nie wypłynęła jak na razie z wiarygodnego źródła. Podobno jakiś fan to napisał na Reddit, a potem usunął swoje konto. Dopóki jakieś bardziej wiarygodne źródło nie wypuści tej informacji to nie zawracałbym sobie tym głowy 😉

  Polubienie

 3. Swoją drogą przed sekunda czytałem, ze Nikki ma.zakończyć kariere na Wrestlemanii tegorocznej, gdzie wspólnie z Jasiem zawalczylaby z Maryse i Mizem.

  Polubienie

 4. Mam ogromną nadzieję , że Naomi zgadnie pas, zasługuje, jak nikt inny na Smackdown ☺ Alexa trochę mnie rozczarowuje na razie jako mistrzyni, choć to tez kwestia bookingu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s