Nia pokazuje kto tu jest Bossem.

Najpierw zobaczyliśmy jak Bayley próbuje pogodzić ze sobą kłócących się Sheamusa i Cesaro. Dzisiaj mają wielki Six Person Mix Tag Team Match i jest pewna, że kiedy wszyscy dostaną swoje rewanże o ich tytuły to odniosą zwycięstwo. Jednak dzisiaj muszą być po tej samej stronie. Zobaczyliśmy grupowy uścisk po czym naśmiewających się z nich mistrzów. Charlotte Flair i The Club nazwali ich grupą wsparcia przegranych z Royal Rumble. Niedola w końcu lubi towarzystwo. Mistrzowie pokonają dzisiaj matołów.

Kevin Owens udał się do biura Stephanie McMahon by zrobiła coś z jego dzisiejszą walką i dzisiejszym przeciwnikiem, o którego musi się martwić przez Mick’a Foleya. Kevin robi wszystko by zaspokoić wymagania Stephanie i Triple H’a, ale jest ranny po walce z Romanem Reignsem. Przeszedł zeszłej nocy przez piekło, a Braun Strowman jest dwukrotnie większy od niego. Stephanie nie miała pojęcia o planach Micka, z którym porozmawia po tym jak załatwi sprawy z Seth’em Rollinsem.

Stephanie wkroczyła potem do ringu z Rollinsem by rozczarować go na wiele sposobów. Tak samo jak rozczarowuje swojego męża każdego wieczoru w sypialni według Seth’a. Stephanie powiedziała, że nie będzie wysłuchiwać dziecinnych żartów na temat jej i jej męża, którego tutaj nie ma. Seth’a obchodzi Triple H, a nie Stephanie. Zastanawia się kiedy Stephanie puści go ze swojej smyczy. Stephanie przyznaje, że Triple H boi się tego co może zrobić swojej dawnej najświetniejszej kreacji. Poza tym to ona poprosiła męża by trzymał się z daleka. Ona tutaj nie jest tą osobą z urojeniami, lecz Seth. Kiedy był z The Authority to był na szczycie jako mistrz, a kiedy ostatnim razem Seth chociażby powąchał jakieś mistrzostwo? Kto nie mógł uczestniczyć na WrestleManii z powodu kontuzji? Kto nie mógł się pojawić zeszłej nocy na Royal Rumble? Seth powinien ich błagać o przebaczenie. Jest im winny przeprosiny. Seth przeprosił Stephanie za to, że pokazał wszystkim jakim wężem jest jej mąż oraz za to, że jego całe dziedzictwo pójdzie z dymem bo nie chcę z nim walczyć. Co Hunter zrobił na TakeOver? Kazał ochroniarzom załatwić brudną robotę. To nie jest The Game tylko przestraszony facet. On boi się ponieważ Seth jest największym zagrożeniem dla jego kariery. On to wie, fani to wiedzą i Stephanie również to wie. Stephanie patrzy na niego i jest obrzydzona. Jej mąż jest twórcą, niszczycielem i królem, a Seth jest architektem? Niech dalej sobie pogrywa to będzie musiał zaprojektować swój własny zgon. Seth zaczął grozić Stephanie inwazją w ich biurze lub w ich rodzinnym domu. To się nie zakończy dopóki on nie zabije króla. Stephanie jednak wcześniej kłamała. Jej mąż jest w drodze do tej areny i idzie prosto po Setha.

Bayley, Cesaro i Sheamus pokonali Charlotte Flair, Luke’a Gallowsa i Karl’a Andersona po tym jak Bayley wykonała Hug-Plex na mistrzyni i przypięła ją.

Stephanie rozmawiała z Mick’iem w swoim biurze i chciała od niego wyjaśnień co do dzisiejszej walki Owensa. Mick rozumiem jej oraz swoją pozycją, ale on został zatrudniony by wykonywać rolę GM’a. Kiedy tydzień temu chciał odgrywać swoją rolę to usłyszał muzykę jej niewidzialnego męża. Stephanie wini za to WWE bo najwyraźniej nastąpił jakiś błąd. Mick poprosił ją by nie traktowała go jakby był idiotą. Stephanie wie, że nie jest głupi i daje mu jego słowo – Triple H będzie tutaj dzisiaj. Mick poprosił ją o zachowanie dzisiejszej walki Kevin’a i Braun’a. Powinien to być świetny pojedynek chyba, że ktoś znowu puści muzykę Triple H’a, a ten się nie pojawi.

Trener zajmował się kolanem Sashy Banks, która przygotowywała się do swojej dzisiejszej walki z Nia’ią Jax. Bayley poradziła jej by zaczekała, aby była w pełni zdrowa. W końcu nie musi nic udowadniać, jest byłą Raw Women’s Champion. Sasha zaprzeczyła. Według niej musi coś udowodnić, a ona w odróżnieniu od innych, nie godzi się z porażką.

Nia Jax zawalczyła z Bossem w rewanżu z zeszłego wieczoru. Podczas walki Nia wykorzystywała kontuzję Sashy dla swojej przewagi. Wygrała walkę po tym jak umieściła Sashy w dźwigni.

Po pojedynku po raz kolejny zapięła dźwignię na Sashy i nie chciała puścić. Odpuściła po tym jak Bayley wbiegła do ringu. Dopiero wtedy Nia powoli odpuściła i opuściła ring.

Bayley pomogła potem Sashy dostać się do pokoju trenerów.

W ringu pojawiła się Lana, która chciałaby powiedzieć, że jest szczęśliwa z wizyty w ich mieście, ale jest to marna, żałosna wioska. Przywitała mężczyznę, który ją rozbawia gdy miażdży dusze Amerykańskich wojowników – The Bulgarian Brute Handsome Rusev. Przyszedł Rusev i Jinder Mahal, którzy zmierzyli się z Enzo Amore i Big Cassem w Tornado Tag Team Matchu. W swoim promie przed walką Enzo nazwał Lane złą wiedźmą z krainy Oz, ale już widział jak się przy nim rozpuszcza. Enzo i Cass wygrali pojedynek.

Nia Jax udzieliła potem wywiadu, w którym z radością oznajmiła, że zeszłej nocy i dzisiaj pokonała Sashe jak prawdziwy Boss.