Kto rozpoczął swoją drogę do WrestleManii na szczycie dywizji?

Przed galą pretendentka do Raw Women’s Title podekscytowana, lecz gotowa do walki Bayley udzieliła wywiadu. Dzisiaj zamierza udowodnić wszystkim, sobie samej, a zwłaszcza swojej przeciwniczce, że nie jest to tylko marzenie fana.

Na Kickoffie Royal Rumble najpierw zobaczyliśmy Six Women Tag Team Match. SmackDown Women’s Champion Alexa Bliss, Natalya i Mickie James zmierzyły się z Nikki Bellą, Naomi i Becky Lynch.

Naomi zgarnęła wielkie zwycięstwo dla swojej drużyny oraz dla samej siebie ponieważ przypięła mistrzynię kobiet by wygrać ten pojedynek.

Następnie The Boss Sasha Banks próbowała pokonać Nia’ie Jax. Pomimo starań, Sasha nie była w stanie zapiąć swojego Bank Statement i po kilku minutach przegrała pojedynek. Samoan Drop zyskał Jax wielką wygraną nad byłą mistrzynią.

Na tym samym show Stephanie McMahon skomentowała zachowanie Setha Rollinsa na TakeOver: San Antonio mówiąc, że jego czyny były nieprofesjonalne i wstrętne. Na najbliższym Raw odpowie przed nią za swoje czyny przez, które został dzisiaj wyrzucony z budynku by zapobiec czegoś podobnego na tak prestiżowej gali. Stephanie została również zapytana kto według niej wygra Royal Rumble Match. Jest pewna, że będzie to ktoś z jej show, czyli Raw.

Na głównej gali Bayley wzięła udział w swojej wielkiej walce z Raw Women’s Champion Charlotte Flair o jej tytuł. Pomimo wielkich marzeń, Bayley nie udało się wygrać tytułu. Natural Selection otrzymany na krawędzi ringu zapewnił Charlotte kolejne zwycięstwo i zachowanie jej imponującego rekordu na galach PPV.

Stephanie mogliśmy również zobaczyć podczas sceny z Daniele’m Bryanem, Shane’m McMahonem, Mick’iem Foleyem oraz Sami’m Zaynem i Dean’em Ambrosem, którzy losowali swoje numery do Royal Rumble Matchu.

Podczas Royal Rumble Matchu mogliśmy zobaczyć jak Maryse, Lana i Carmella towarzyszyły swoim mężczyznom podczas ich wejść.

Całą galę możecie obejrzeć w dobrej jakości pod tym linkiem.

Charlotte nie była zaskoczona z wyniku swojej walki. Tak jak wcześniej powiedziała Bayley – kiedy gong zabrzmi to ona za wszystko zapłaci. Ten tytuł będzie należał do niej dopóki sama go nie odda. Ona jest królową PPV, a droga do WrestleManii dopiero dzisiaj się zaczęła.