Rosemary podpisuje wyrok śmierci Jade jej własną krwią.

Najpierw zobaczyliśmy Reby Sky, która znowu grała muzykę wejściową braci Hardy. Mówili o byciu najświetniejszą drużyną i o zdobyciu innych tytułów. Przybyło DCC, które myśli o zemście na Decay oraz o wygraniu World Tag Team Titles. Przerwało im Decay wraz z mistrzynią Knockouts Rosemary. Abyss stwierdził, że ich trzy drużyny razem w ringu są piękne, ale nie tak piękne jak Decay. Crazy Steve rozumie niechęć DCC do Decay oraz ich chęć do wykurzenia ich z TNA. W końcu to Decay zniszczyło Beer Money. Tydzień temu DCC przekonało się, że są trucizną, na którą nie ma leku. Ta trucizna płynie teraz w ich żyłach. Bracia Hardy mówią o ewolucji, DCC mówią o zemście, a Decay mówi o okazji. Dlaczego by nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu? Steve zaproponował walkę o World Tag Team Titles pomiędzy trzeba drużynami. Wszyscy się zgodzili i rozpoczął się pojedynek. Bracia Hardy obronili swoje tytuły.

Zobaczyliśmy potem randkę Braxtona Suttera i Laurel Van Ness. Braxton nie był zachwycony z całej sytuacji, ale Laurel wiedziała o swoim perfekcyjnym wyglądzie i chciała zrobić im selfie. Już była w tej restauracji z kolegą kolegi swojego ojca, ale on był jakimś frajerem. Laurel zażądała wina. Kiedy siedzieli już przy stoliku i Laurel opowiadała o tym jak jej tata z łatwością załatwił jej karierę w wrestlingu. Cieszy się, że wszystko między nimi jest w porządku po ich okropnej randce w Święto Dziękczynienia, którą zniszczyła Allie. Braxtonowi potem zrobiło się jej szkoda i ją zaczął trenować, ale Laurel mu to wybacza ponieważ Braxton nigdy więcej tego nie zrobi, prawda? Świetnie. Laurel zaczęła się zastanawiać co jeszcze może o sobie powiedzieć kiedy Braxton próbował zagłuszyć wszystko sporą porcją wina.

W międzyczasie odbył się Monster’s Ball Match o Knockouts Championship pomiędzy pretendentką Jade i mistrzynią Rosemary. Madison Rayne ponownie siedziała przy stole komentatorskim. Jade robiła wszystko by odzyskać swoje mistrzostwo. Wykonała German Suplex na pineski, uniknęła trucizny i wykorzystała nawet stół z drutem kolczastym. To wszystko to było za mało. Rosemary dalej kontynuowała walkę. Mistrzyni odniosła zwycięstwo po tym jak wykonała Superplex na stół.

Po pojedynku pojawiła się Gail Kim, która sprawdziła czy z Jade wszystko w porządku. Kiedy Rosemary ją zauważyła to nie trzeba było czekać na atak z jej strony. Rosemary po raz kolejny oślepiła Gail trucizną.

Na ostatniej scenie z ich randki Braxton miał już dość. Laurel zaproponowała, aby po tej świetniej randce poszli do niej albo do niego. Jej na pewno jest trochę lepsze. Braxton powiedział jej za ten czas, ale poprosi o rachunek i to będzie koniec. Laurel zadzwoniła do Marii i zaczęła się chwalić swoją świetną randką, interesującymi rozmowami i faktem, że Braxton nawet teraz płaci. Biedna Allie, ale jak Maria wie to co Laurel chcę, Laurel dostaje. W tym momencie Laurel chcę Braxtona Suttera. Laurel z uśmiechem na twarzy kontynuowała picie czerwonego wina.

Po swojej walce Rosemary miała propozycję do Brandi Rhodes, która rozmawiała przez telefon ze swoim mężem. Zapewniała go, że wszystko jest w porządku. Wiele się uczy, zaprzyjaźnia się z innymi i wkrótce się zobaczą. Rosemary wszystko słyszała i po chwili podeszła do wystraszonej Brandi by z nią pomówić. Mają nadzieje, że Brandi widziała co oni zrobili Jade i Gail Kim. Takiego rodzaju kierownictwa Brandi mogłaby doświadczyć jeśli chcę przetrwać w tej dywizji. Ich przemoc naprawdę mogłaby wyostrzyć Brandi. Czy Brandi rozważy dołączenie do nich? Brandi odmówiła, ale Rosemary jej przerwała. Jeśli chcę by jej mąż się nie martwił to niech przemyśli swoją odpowiedź. Brandi ponownie odmówiła przez co Rosemary nazwała ją wolnym uczniem. Tutaj albo się gnije albo się znika.