– Przeciwniczką Nia’i Jax z ostatniego Raw była Ray Lyn, zawodniczka z Absolute Intense Wrestling.

– Total Divas powróci na ekrany w środę 5 kwietnia.

– Pod tym linkiem możecie zakupić nową koszulkę Ember Moon.

– Poniżej możecie obejrzeć promo reklamujące Fatal 4-Way Match o NXT Women’s Championship na NXT TakeOver: San Antonio.

– WWE już od października odwołuje powrót Emmy. Najnowsze informacje mówią, że Emma powinna zadebiutować pod nową postacią w okolicach Royal Rumble.

– 14 stycznia WWE Hall of Famer Trish Stratus przywitała na świecie swoją pierwszą córeczkę Madison Patricie. Gratulacje!

– Cara Maria, która jest znana z programu The Challange na MTV napisała ostatnio na Twitterze, że z chęcią przyjęła by pracę w WWE po czym porównała wszystkie ich zawodniczki striptizerkami. Cara napisała:

Czy wymagane jest od kobiet @wwe by ubierały się i zachowywały jak striptizerki? Nie potrafię ich rozróżnić. Spróbujcie czegoś nowego panie.”

Kilka osób nie była zachwycona jej komentarzami. Była Divas Champion Paige, która obecnie nie pojawia się na ekranie z powodu kontuzji napisała w odpowiedzi na komentarze Cary te oto słowa:

Jednak…Robimy wszystko w naszej mocy biorącej się z rur striptizerek by wzmacniać kobiety/mężczyzn, zachęcać inne zawodniczki, pracować z fundacjami…Ale jesteśmy tylko striptizerkami. Co my możemy wiedzieć?”

Na komentarze Cary odpowiedziała również obecna zawodniczka z TNA Laurel Van Ness pisząc:

Co za ignorancki komentarz. Czy nie jest to świetne kiedy niewykształceni ludzie mogą kupić sobie komputer i umieszczać takie syfy?! #HATER”

Była TNA Knockouts Champion Angelina Love również miała coś na ten temat do napisania:

Złociutka one ciężko pracują. Ubieram się jak striptizerka i jestem jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. A kim ty jesteś?”

– Była SmackDown Women’s Champion Becky Lynch podczas ostatniego z wywiadów wyjawiła, że chciałby, aby tegoroczny Royal Rumble Match wygrał Bray Wyatt.

– Gwiazda Lucha Underground Ivelisse musiała ostatnio oddać swój Shine Championship z niewyjaśnionych przyczyn. Dave Meltzer podaje, że Ivelisse jest w ciąży i dlatego musiała zrzec się tytułu.

– Ostatnio ogłoszony Six Women Tag Team Match pomiędzy Nikki Bellą, Becky Lynch, Naomi, a Alexą Bliss, Mickie James i Natalyą odbędzie się na Kickoffie zamiast na głównej gali.

– Paige, która jak już wcześniej wspomniałem nie pojawia się na ekranach z powodu kontuzji rozpoczęła ostatnio swoją fizjoterapię. Jej terapeuta podobno powiedział jej, że jej szyja już jest silniejsza niż powinna być w tym momencie co musi być dobrym znakiem.

Lea Nox niedawno została nową FEW Women’s Champion. Gratulacje!

Victoria Gonzalez, która we wrześniu podpisała kontrakt z WWE wzięła ostatnio udział w swoim pierwszym pojedynku na jednym z Live Eventów NXT.

– Triple H podczas podcastu z Wrestling Compadres potwierdził, że turniej kobiet WWE odbędzie się zapewne latem.

– Była TNA Knockout Rebel wystąpi w filmie „Garlic & Gunpowder” jest to komedia, w której Rebel będzie odgrywała rolę mistrzyni boksu o imieniu Spyder.

– Podobno WWE nie ma długoterminowych planów dla feudu Mickie James i Becky Lynch oraz panie najprawdopodobniej jednak nie zmierzą się ze sobą na WrestleManii. Uważa się, że ktokolwiek będzie w tym momencie prowadził feud z Nikki Bellą dostanie walkę na WrestleManii.

– Podczas rozmowy na The Ross Report Trish Stratus wyjawiła, że WWE nigdy nie skontaktowało się z nią i spytało o możliwą walkę na NXT TakeOver: Toronto. Wszyscy w WWE wiedzieli, że jest w zaawansowanej ciąży więc byłoby to niemożliwe. Triple H również obalił kilka miesięcy temu plotki, że WWE skontaktowało się z Mickie James ponieważ Trish nie mogła walczyć.

– Wiele osób zastanawiało się czy WWE karze za coś Sashe Banks i odsunęło ją od feudu o Raw Women’s Title do feudu z Nia’ią Jax. Sportskeeda podaje, że Sasha nie jest za nic karana i będzie walczyła na Kickoffie ponieważ karta głównego show jest już po prostu zawalona po brzegi.

– Była zawodniczka WWE Cameron będzie gospodarzem nowego programu o tytule „Two on Where” Poprowadzi go razem z Leticią Castro.

– Podczas wywiadu z Crave Online obecna Raw Women’s Champion Charlotte Flair wyjawiła, że jej wymarzoną przeciwniczką byłaby Stephanie McMahon. Zareklamowała ten pojedynek opisując go jako Queen vs.Queen.