Uważaj czego sobie życzysz Asuka.

Na początku Ember Moon zmierzyła się z Liv Morgan po ich ostatniej konfrontacji na zeszłym NXT. Ember wygrała po wykonaniu The Eclipse. Po walce panie uścisnęły sobie dłonie.

Nikki Cross pojawiła się zresztą Sanity podczas pojedynku Erica Younga. Jego rywalem był Chris Atkins. Po walce Eric powiedział do Tye’a Dillingera, że on dokonał już wyboru i w dodatku złego. Po tych słowach Demo zaatakował Chrisa.

Na koniec do ringu, gdzie stał między innymi William Regal wkroczyły Billie Kay i Peyton Royce. Panie wzięły mikrofony i zaprzeczyły okrzykom fanom „Asuka was zabije!” Powiedziały światu, że rządzą dywizją kobiet NXT i na TakeOver: San Antonio to udowodnią. Wszyscy zobaczyli to co mogą zrobić Asuce, a Nikki jest po prostu szalona. One nie mogą ich pokonać. Temu małemu psychopacie są winne skopanie tyłka. Jedna z nich opuści San Antonio jako NXT Women’s Champion. Do ringu przyszła Nikki Cross, która była gotowa do walki, ale jej przeciwniczki wolały trzymać sie z daleka. Następnie do ringu wbiegła jeszcze bardziej gotowa do walki Asuka, ale Peyton i Billie uciekły z ringu. Asuka i Nikki zaczęły na siebie krzyczeć i spoglądać sobie prosto w oczy. Po chwili obie zostały zaatakowane przez Australijki, które prędko zostały wyrzucone z ringu. Asuka i Nikki ponownie zaczęły wymieniać się spojrzeniami po czym do ringu wbiegła ochrona, którą Asuka i Nikki zaatakowały. Kiedy ochroniarzy nie było w ringu to Asuka powaliła Nikki Spinning Heel Kickiem po czym została wyciągnięta z ringu przez ochronę. Cross weszła na szczyt narożnika i zeskoczyła na mistrzynię i ochronę. Billie i Peyton patrzały na wszystko z przerażeniem.