Alexa nie czuje glow.

The Miz i Maryse przerwali Danielowi Bryanowi i zaczęli narzekać na brak osobistej szatni oraz na brak szacunku od innych zawodników, którzy odgrywają drugoplanowe i powinni mu dziękować za ich wysokie pensję. Daniel, aby im to wynagrodzić dał Mizowi rewanż z Deanem Ambrosem o jego tytuł. The Miz zaproponował, żeby był to No Disqualification Match, ale Daniel nie chciał, żeby Maryse interweniowała i zaproponował LumberJack Match ze wszystkimi zawodnikami, którym The Miz zapewnia pensję.

Zobaczyliśmy jak była mistrzyni kobiet Mickie James zmierza korytarzem do wejścia na arenę.

W ringu Renee Young przywitała Mickie i spytała się jej dlaczego kryła się pod maską La Luchadory. Mickie najpierw uniknęła odpowiedzi i pochwaliła się swoimi osiągnięciami w WWE. Według niej, udzieliła jej odpowiedzi na jej pytanie. Może i jej tu chwilę nie była, ale nigdy nie przestała oglądać WWE. Becky Lynch i kobiety rewolucji chcą udawać, że one były pierwszymi, prawdziwymi zawodniczkami WWE. Tak jakby wszystko co ona osiągnęła, wszystko co ona poświęciła nic nie znaczyło. Uszły by z tym wszystkim na sucho gdyby nie Alexa Bliss, która walczyła z tą rewolucją od pierwszego dnia. Alexa była jedyną osobą, która pamiętała o jej wszystkich osiągnięciach. Ma dla niej wiele szacunku ponieważ gdyby nie ona to teraz by tutaj nie stała. Becky Lynch lubi wypominać, że była pierwszą kobietą wybraną do SmackDown oraz jak była twarzą całej rewolucji, ale ona proponuje by zapomnieć o rewolucji. Tutaj chodzi o odrodzenie Mickie James. Ona jest tutaj by powiedzieć wszystkim, że Mickie James ma znaczenie. Przyszła Becky Lynch, której Mickie zaproponowała, żeby weszła do ringu to dostanie powód by popłakać. Becky rzuciła się na James, której po chwili udało się uciec za barykady. Tam Alexa Bliss zaatakowała Becky, która została wrzucona do ringu. Otrzymała tam Mick Kick i Twisted Bliss. Mickie na koniec wzięła mikrofon i powiedziała do biednej Becky, że zawsze powinna być krok dalej niż jej przeciwniczka. Powinna się już tego dawno nauczyć od Alexy.

Następnie zobaczyliśmy jak James Ellsworth i Carmella poszła na zakupy. Ubrania z ekskluzywnego sklepu, które James sobie wybrał nie przypadały do gustu Carmelli. Po chwili miała dość i sama coś wybrała Jamesowi. W końcu była zadowolona, ale osoba, która im pomagała nie była pod wielkim wrażeniem.

Zobaczyliśmy jak przed show Nikki Bella udzieliła wywiadu na temat Natalii i jej wypominania, że ona osiągnęła wszystko dzięki swojemu chłopakowi. Na ciężarówkach oprócz niej i jej chłopakowi są też inni niesamowicie zawodnicy. John nie miał z tym ani z jej sukcesem w WWE nic wspólnego. Przyszła Natalya, która nie widziała swojej twarzy na tej ciężarówce. Rozpoczęła się bójka, która szybko się skończyła po tym jak Natalya wbiła Nikki w ciężarówkę.

https://dailymotion.com/video/x59l3xd

Naomi powróciła na SmackDown po kilku tygodniach nieobecności z powodu kontuzji. Miała zmierzyć się z Natalyą, lecz do pojedynku nie doszło ponieważ Nattie została zaatakowana za kulisami przez Nikki.

Naomi wzięła mikrofon i powiedziała, że tak to się nie skończy. Przyszła do SmackDown ponieważ jest to miejsce, gdzie dostaje się szansę i ona daje szansę jakiejkolwiek kobiecie za kulisami, która chciałaby poczuć glow. Po chwili przyszła Alexa Bliss, która nie jest tutaj by walczyć z nikim. Nie było jej w telewizji przez trzy miesiące. Kim ona w ogóle jest? Lub za kogo ona się w ogóle uważa? Naomi nie ma żadnych zahamowań by pokazać Alexie kim jest. Alexa spogląda na następną mistrzynie kobiet SmackDown. Alexa spytała się czy właśnie tego ona chcę i weszła na ring, z którego szybko zeskoczyła. Naomi nie jest warta jej czasu. Niech Naomi pozdrowi od niej zapomnienie.

Maryse towarzyszyła swojemu mężowi podczas LumberJack Matchu o pas Interkontynentalny. Pomimo innych zawodników, Maryse i tak interweniowała w walce. The Miz przegrał walkę.

https://dailymotion.com/video/x59l46a

Na Talking Smack pojawiła sie Mickie James, która cieszyła się, że Renee również pamiętała kim ona jest co uważa za smutne i obraźliwe. Kiedy siedziała w domu i ciągle jej przypominano o rewolucji to czuła się jakby ktoś jej przykładał w twarz. Jej zdaniem prawdziwa rewolucja rozpoczęła się wiele lat przed tymi zawodniczkami, które ona uważa za produktami rewolucji, a nie samą rewolucją. Wszystko było dla niej słodko-gorzkie. Na początku cieszyła się z sukcesu dziewczyn, ale potem kiedy ciągle Ci o tym przypominano tak jakby to co zrobiłeś nic nie znaczy, twoje osiągnięcia nic nie znaczą, walki również za te za kulisami, które stoczyłaś nic nie znaczą było obrzydliwe. Ma tego dość. Widzi bardzo dużo siebie w Alexie. Myśli, że jest trochę niezrozumiała, zmotywowana i pełna pasji. Czasami potrzeba trochę okrucieństwa by odnieść sukces w tym biznesie i chyba po to Alexa po nią zadzwoniła. Ona nigdy nie chciała być częścią WWE. To było jej marzenie odkąd była małą dziewczynką i to marzenie nigdy nie zniknęło. Odejście było bardzo pouczające, dużo przeżyła za co jest bardzo wdzięczna, ale zawsze chciała powrócić. Ma większą rybę do usmażenia niż zdobycie mistrzostwa, ale przyjaźnie czasami nie trwają na zawsze. Jeśli chodzi o jej pojedynek na Royal Rumble to oglądała je przez zbyt długi czas by nie być teraz gotową.

https://dailymotion.com/video/x59l4as

Reklamy