Czy Sasha odgryzła więcej niż może przeżuć?

Pretendentka do Raw Women’s Championship Bayley udzieliła wywiadu przed swoją wielką walką na Royal Rumble. Zaczęła opowiadać jak zawsze chciała być zawodnikiem w WWE i jak walczyła w małych arenach, a teraz walczy w tych ogromnych. Ona nie widzi czegoś złego w jej byciu wielką fanką ponieważ dzięki temu teraz siedzi w tym krześle oraz dzięki temu zdobyła wiele wspomnień ze swoim tatą i bratem jak oglądali razem wrestling. Tej niedzieli będą mogli oglądać jak walczy o Raw Women’s Championship. Ona jest po prostu sobą. Ona jest po prostu Bayley. Kiedy przybija piątki fanom po drugiej strony barierki to przypomina jej się jak była po tej drugiej stronie i kiedy jakiś zawodnik jej przybił piątkę lub ją zauważył to była wniebowzięta. Publiczność daje jej wiele energii i dzięki nim czuje, że jest w stanie zrobić wszystko. Wiele osób nie wierzy w jej siły na Royal Rumble, ale ona zna Charlotte. Trenowały w Performance Center, walczyły ze sobą wcześniej. Charlotte wygląda jakby urodziła się w tym ringu. Tak, ona nie ma jej DNA i więzów krwi, ale odniosła nad nią dwa zwycięstwa. Tej niedzieli opuści ring z tym tytułem kobiet.

Lana, Rusev i Jinder Mahal przerwali The New Day, Big Cassowi i Enzo Amore. Rusev nigdy nie rozumiał dlaczego E i Cass umieścili „Big” przed swoimi głupimi imionami. Wie, że oboje są duży co jest oczywiste, ale on tak samo mógłby umieścić „Handsome” przed swoim imieniem. On również oficjalnie ogłasza siebie do Royal Rumble Matchu. Przyszedł Titus O’Neil, któremu przerwał Big E i wspomniał o obietnicy Titusa, który miał ich więcej nie denerwować. Titus poinformował ich o Eight Man Tag Team Matchu. Xavier zwrócił mu uwagę. Ich jest piątka, a jedną z nich jest lana. Kto będzie ich czwartym partnerem? Titus wskazał na wejście do areny i pojawił się Braun Strowman.

Drużyna Lany wygrała po tym jak braun przypiął Enzo.

https://dailymotion.com/video/x59gtrn

Wywiadu udzieliła również Raw Women’s Champion Charlotte Flair, która wspomina jak na gali Royal Rumble w 1992 roku jej ojciec pokonał 29 innych legend w Royal Rumble Matchu. To jest ich rodzinna tradycja. Flairzy dominują na Royal Rumble, a rodzina Bayley ogląda wszystko z kanapy. Tej niedzieli dostanie kolejną szansę na przebicie dziedzictwa swojego taty. Tak, dorastała z przywilejami, ale nie będzie za to przepraszać. Czy ktoś narzeka z tego powodu, że jej tata załatwił jej pracę w WWE? Nie ponieważ jest najświetniejszym zawodnikiem jakim ta organizacja kiedykolwiek widziała. Mogłaby wygrywać konkursy w siatkówce lub koszykówce, ale zamiast tego jest tutaj. To Bayley ma szczęście ponieważ tutaj się znalazła. Nie chciała upokorzyć Bayley, ale chciała poinformować fanów WWE kogo wspierają. Szanuje Bayley i nazywa ją sercem i duszą NXT. Nikt nie był z niej bardziej dumny kiedy zadebiutowała. Jednak kiedy spojrzała na jej tytuł to miała dość. Ona jest królową PPV, a Bayley miała szczelność myśleć, że są na tym samym poziomie? Wtedy wszystko się zmieniło. W niedziele, kiedy jej zabrzmi jej muzyka to wszystkie oczy będą skierowane na nią. Pełna pewności siebie poda swój tytuł sędziemu wiedząc, że za kilka minut go dostanie z powrotem. Kiedy zabrzmi gong to ukarze Bayley za to, że kiedykolwiek uważała siebie za zawodniczkę na takim samym poziomie co ona. Kiedy walka się zakończy to spojrzy na nią i zobaczy jak Bayley płacze i będzie wiedziała, że gdzieś siedzi jej ojciec i również płacze. Po Royal Rumble dalej będzie królową PPV, a Bayley dalej będzie zwyczajnym fanem.

Zobaczyliśmy jak Nia Jax idzie korytarzem do wejścia na arenę.

W ringu czekała już jej dzisiejsza zawodniczka – Ray Lyn, która prędko przegrała walkę z Jax.

Nia odebrała Charly mikrofon i postanowiła sama coś powiedzieć. Zadedykowała to zwycięstwo niedawno zakończonej karierze Sashy Banks. Miesiąc temu Sasha była ich Raw Women’s Champion, a teraz jest tak bardzo zapomniana. Jeden miesiąc, a taka różnica. Jest to świetny materiał dla ESPN, ale wątpi, żeby ktokolwiek chciał oglądać dokument o upadku Sashy Banks ponieważ byłoby to zbyt tragiczne. Teraz kiedy złamała The Bossa z pewnością…Przy pomocy kul przyszła Sasha Banks, która zaatakowała kulą Nia’ie, pozbyła się jej z ringu, a na koniec zeskoczyła na nią z krawędzi i powaliła Jax. Sasha odeszła zanim Nia wróciła na nogi.

Pokazano kolejne promo Emmy.

Alicia Fox i Noam Dar pojawili się na arenie. Rywalem Noama był Cruiserweight Champion Rich Swann. W pewnym momencie w pojedynku Alicia robiła za tarczę obronną dla swojego nowego chłopaka, który kilka minut później przegrał pojedynek.

Cedric Alexander udzielał wywiadu, w którym mówił o tym jaki jest szczęśliwy z zakończenia problemów z Alicią i Noamem. Teraz może się skupić na zostaniu mistrzem. Przyszła wrzeszcząca Alicia i obolały Noam. Alicia wyśmiała go i powiedziała, że bez niej Cedric nigdy nie zostanie mistrzem. Noam zawsze będzie zwycięzcą ponieważ ma Alicie w swoim narożniku. Noam chcę upewnić się, że nie ma między nimi żadnych spięć za to, że on ukradł mu dziewczynę. Jeśli chodzi o Alicie to Cedric nie ma żadnego problemu, ale tydzień temu Noam go zaatakował. Cedric popchnął Noama przez co Alicia spytała się go jaki jest jego problem i nazwała go zazdrośnikiem. Przez niego Noam prawie się popłakał.

https://dailymotion.com/video/x59gtsc

Na Raw Fallout pojawiła się Sasha, która po tygodniach ataków ze strony Nia’i jest gotowa na ich pojedynek. Zemsta to suka, a ona właśnie pokazała Jax, że jest prawdziwym Bossem WWE. Walczyła do tej pory z małymi zawodniczkami, ale nie wkroczyła do ringu z nią. Na Royal Rumble pokaże jej dlaczego jest Bossem. W jej świecie Nia jest zwyczajną dziewczyną.

Reklamy