Maria robi z życia wszystkich piekło, w którym ona jest diabłem.

Przed dzisiejszym show Deonna Purrazzo wygłosiła promo na temat swojego dzisiejszego powrotu do Impact Wrestling. Brooke i ona nie widziały się od Knockouts Knockdown 2014, gdzie została pokonana. Jednak przez te trzy lata kiedy Brooke tworzyła rodzinę, to ona podróżowała po świecie i stała się wirtuozem. Dzisiaj Brooke zmierzy się z inną rywalką i nasza nowa mamusia dobrze się o tym przekona.

Najpierw zobaczyliśmy Reby Sky, która grała na fortepianie podczas wejścia jej męża i brata Nero.

Następnie Brooke po raz pierwszy spotkała się z Marią Kanellis-Bennett, która rozmawiała przez telefonem z Braxtonem Sutterrem. Chcę się potem z nim spotkać bo ma dla niego coś ważnego. Kiedy Brooke przechodziła obok to Maria postanowiła się odpowiednio przedstawić. Czy ona nie jest tą laską, która kręciła swoim tyłkiem na prawo i lewo? Bobby? Brooklyn? Brooke przedstawiła się jej, uścisnęła jej mocno dłoń i dodała, że jest trzykrotną Knockouts Champion. Ona bardzo dobrze wie kim Maria jest. Maria lubi dużo ujadać, ale nigdy nie załatwia spraw w ringu. Ma dla niej radę. Niech Maria trzyma się od niej i od jej spraw z daleka.

Deonna była już w ringu kiedy Brooke przyszła. Pojedynek komentowała Madison Rayne. Brooke wygrała walkę po wykonaniu Tess-Shocker.

Po pojedynku do ringu wbiegła Sienna, która rozpoczęła bójkę ze zwyciężczynią. Sienna ostatecznie powaliła Brooke przy pomocy The Silencer po czym powiedziała do Brooke „Witaj z powrotem” od Marii.

Maria w końcu dopadła Braxtona, który nie mógł odebrać bo trenował z Allie. Zabawnie, że o niej wspomniał bo Allie jest jej asystentką i nawet nie najlepszą. Braxton spytał się jej czy w ogóle wie kim jest Allie bo jego zdaniem jest świetną osobą i nie potrzebuje wokół siebie takich ludzi jak Maria, która twierdzi, że treningi z Braxtonem niszczą jej życie. Ona nie jest zawodniczką, ale jej asystentką. Chcę, żeby Braxton przestał z nią trenować, ale ten się nie zgodził. Maria nie będzie go rozstawiać po kątach jak innych. Zdaniem Marii innych nie obchodzi Allie. Inni nie chcą zniszczyć jej życia więc Braxton rozstanie się i przestanie trenować Allie ponieważ…Maria powiedziała mu coś na ucho i kiedy znowu się go spytała czy ją zrozumiał to Braxton odpowiedział, że krystalicznie. Na koniec Maria dodała, że chcę, by Braxton znalazł Laurel ponieważ jest uroczą dziewczynką i lepiej, żeby na niego nie czekała.

Braxton znalazł Allie kiedy ta ćwiczyła różne ruchy. Była cała podekscytowana i chciał poćwiczyć, ale Braxton chciał z nią o czymś porozmawiać. Myśli, że nie powinni już być razem. Allie tego nie rozumiała. Chciała się dowiedzieć czy ona gdzieś tutaj nawaliła. Wie, że jest dziwaczna, mówi szybko, ale dalej mogą ćwiczyć prawda? Braxton zaprzeczył i zaproponował by najlepiej się do siebie nie zbliżali. Przeprosił ją i zostawił bez wytłumaczenia. Allie zaczęła płakać.

Pokazano promo Rosemary i Jade o Knockouts Championship na następnym Impact Wrestling w Monster’s Ball Matchu.

Na koniec widzimy jak Braxton odprowadza Laurel Van Ness do samochodu i gdzieś ją odwozi. Tata Laurel miał jej przysłać samochód, ale najwyraźniej zapomniał. Braxton z przymusu otworzył drzwi Laurel i z niechęcią wsiadł z Laurel do samochodu.

Reklamy