Jeszcze jeden członek więcej to jeszcze więcej szaleństwa.

Na początku show Nikki Cross z resztą Sanity po swojej stronie pokonała Kennady Louis po wykonaniu Snap Swinnging Neckbreaker.

https://dailymotion.com/video/x58yopk

Ember Moon udzieliła wywiadu. Po tym jak pole bitwy zostanie oczyszczone z Nikki, Billie i Peyton, to jej przeznaczenie…Przerwała jej Liv Morgan, która domyślała się czego Ember chcę. Docenia pomoc Ember sprzed kilku tygodni, ale myśli, że dokonała bardzo dużego podstępu od jej ostatniego pojedynku z Asuką. Żeby uniknąć bycia rozpuszczonymi dzieciuchami jak Peyton i Billie, proponuje jej walkę by udowodniły mistrzyni po TakeOver: San Antonio, że w tej dywizji jest pełno konkurencji. Ember się zgodziła i ma nadzieje, że Liv da z siebie wszystko. Po tym jak ją przyćmi to idzie po NXT Women’s Championship.

Sanity przerwało przemowie Tye’a Dillingera. Eric Young powiedział, że dzięki jakiemuś przewodnictwu Tye może mieć wszystko. Musi tylko wybierać odpowiednich przyjaciół. Zaoferowali mu ich kamizelkę, którą Tye odrzucił. Eric to rozumiał. Odpowiednia decyzja czasami może być niejasna. On sam był w tym miejscu. NXT miało być jego światłem na końcu tunelu, ale musi to zrobić ich sposobem. Tye również może to zrobić ich sposobem. 2017 może być rokiem kiedy Tye osiągnie wszystko. Jednak musi dokonać odpowiedniego wyboru. Tye odmówił i rzucił się na Erica za co dostał zaatakowany przez resztę członków oraz nowego członka – Demo, który przyjął kamizelkę Sanity.

https://dailymotion.com/video/x58yq5m

Reklamy