Nic nie zatrzyma La Luchadory!

Na początku show podczas spotkania w ringu z Shane’m McMahonem, AJ Styles’em i John’em Ceną pojawili się The Miz i Maryse. The Miz powiedział, że Elimination Chamber Match (o którym panowie rozmawiali) jest dla niego świetną historią na 2017 rok. Kiedy dostanie swój rewanż to odzyska swój pas. Kiedy wygra Royal Rumble Match lub Elimination Chamber Match to będzie tam gdzie jego miejsca – w main evencie WrestleManii. Ze swoją piękną żoną u boku opuści WrestleManie z dwoma mistrzostwami. AJ Styles pogratulował mu świetnej roboty, czyli dobrze wygląda i dobrze wychodzi mu chowanie się za żoną, ale dla jego kariery w Hollywood byłoby dobrze gdyby trzymał się z daleka od niego i jego tytułu. Gdyby The Miz był AJ’em to przestał by się chwalić pokonywaniem Ceny ponieważ kiedy on był w Japonii i zapuszczał włosy to on wygrywał pojedynki z Ceną na WrestleManii, zanim pokonywanie go było cool. Poza tym sprowadził prestiż do Interkontynentalnego Tytułu. Kiedy ludzie mówią o SmackDown to nie mówią o AJ’u, lecz o nim. AJ przypomniał mu, że kiedy ostatni raz byli w Memphis to wybił mu zęby. Jest w szoku, że Miz nie jest zmuszony występować z protezą. Spytał się jeszcze Maryse, żeby się upewnić. John podgrzewał atmosferę, a Shane stworzył pojedynek pomiędzy Styles’em i Mizem.

Maryse potem obserwowała i pomagała swojemu mężowi w pojedynku z AJ Styles’em. Z powodu Johna Ceny, nikt nie wygrał pojedynku.

Nikki Bella szła korytarzem do wejścia na arenę by powiedzieć kilka słów do Natalii. Tym razem co chwile upewniała się czy ktoś jej nie zaatakuje.

Weszła do ringu i zaczęła mówić o Natalii. Tydzień temu dopiero się rozkręcały i dzisiaj zakończą to co zaczęły. Chcę, żeby Nattie w tej chwili tutaj przyszła, ale ta tego nie zrobiła co nie zszokowało Nikki. Wiedziała, że Natalya nie jest wystarczająco odważna. Jest najlepszą, która jest, najlepszą, która była i najlepszą, która będzie we wbijaniu noża w plecy. Natalya pojawiła się gdzieś w publiczności i zaczęła wołać Nikki, której kazała się zamknąć. Czas by ona zamknęła swoje usta i otwarła oczy. Niech ogląda ekran. Natalya pobiegła do miejsca, gdzie sprzedaje się rzeczy zawodników. Nikki już do niej szła kiedy Natalya fascynowała się faktem, że gadżety Nikki są obok gadżetów Johna Ceny. Była niezadowolona ponieważ ona tutaj nie ma koszulki, a nawet jej były wujek ma tutaj swoją koszulkę. Jest pewna, że Nikki ma coś z tym wspólnego ponieważ wiele ich łączy – oboje umrą w samotności. Zabrała kilka koszulek, które nazwała śmieciami i powiedziała, że jeśli ona nie ma koszulek to Nikki też ich nie będzie miała. Zaczęła wyrzucać koszulki Nikki do kosza, ale Bella wbiegła i rzuciła się na nią z taką siłą, że panie złamały stół. Ochrona próbowała je powstrzymać, ale im na początku nie wyszło.

SmackDown Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu na temat dzisiejszej walki. Czy wygląda jakby się bała? Czy bała się przed ich Tables Matchem? Jeśli pokonanie Becky w Steel Cage Matchu udowodni jej, że nigdy nie odbierze jej tytułu to niech je zamkną i wyrzucą klucz. A kiedy już ją pokona to wyraz twarzy Becky będzie czymś czego nigdy nie zapomni.

https://dailymotion.com/video/x58vbki

Wywiadu udzielił również The Lass Kicker Becky Lynch, która skomentowała słowa mistrzyni. Ona nigdy nie zapomni wyrazu twarzy Alexy sprzed dwóch tygodni kiedy sprawiła, że odklepuje w ich walce. Ona nigdy nie ucieka przed walką więc wie kim ona jest, ale dzisiaj przekonamy się kim naprawdę jest Alexa bo na pewno nie jest mistrzynią.

Zobaczyliśmy potem jak obie zawodniczki szykują się na Steel Cage Match w main evencie show.

Obie panie wkroczyły następnie w stalową konstrukcję i rozpoczął się historyczny Steel Cage Match. Podczas walki Becky była bliska opuszczenia klatki przez drzwi, ale na drodze stanęła jej La Luchadora. Wtedy Alexa zaatakowała rywalkę, ale ostatecznie została umieszczona w Dis-Arm-Her. La Luchadora pomogła mistrzyni i wymierzyła Lynch Spinning Back Kick w twarz po czym Alexa dołożyła DDT i wygrała pojedynek oraz zachowała swój tytuł.

Po pojedynku Alexa kazała sędziemu opuścić klatkę i zaczęła świętować swoje zwycięstwo z Luchadorą. Po chwili zaczęły atakować obolałą Becky, która zaczęła sobie dawać radę. Nagle zdjęła Luchadorze maskę i okazało się, że jest to Mickie James, która znokautowała Becky kopnięciem w głowę po czym podniosła rękę Alexy.

https://dailymotion.com/video/x58vbkj

Na SmackDown Fallout Becky wyraziła swoje zdanie. Nie jest rozczarowana, ale obrzydzona ponieważ jej tytuł jest na tej niedorobionej Harley Quinn, która oszustwem przetarła sobie szlak do książek do historii. Ma w sobie zero uczciwości. Dzisiaj miały stworzyć historię. Ten tytuł powinno coś oznaczać i miało znaczenie kiedy ona go posiadała. Weteranka Mickie James powraca i kradnie jej tytuł. Była tam stalowa klatka dla pewności, żeby nikt nie interweniował. Nie wie co jeszcze musi zrobić, ale to zrobi.

Na SmackDown Fallout Alexa w towarzystwie Mickie skomentowała wszystko krótko mówiąc, że dalej jest mistrzynią.

Reklamy